Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

w miedzyczasie siedze i czytam o czym piszecie, otwieram spoilery, oglądam screeny... Jak wy to robicie? Dla mnie to jakaś totalna magia o czym tu piszecie :P

Mam podobnie, nawet spoilery czasem czytam bo i tak z nich nic nie kumam. Ale już teraz wiem, że będę nadrabiał i zaliczał wszystkie poprzednie części, ta gra jest fenomenalna a zawsze myślałem, że te Soulsy to takie smutne i nudne. I też wcale nie taka trudna kiedy ma się podejście na zasadzie robienia practice runów. Mnie osobiście ta gra uspokaja, zginąłem już pewnie ze 70 razy ale jeszcze ani razu nie poleciała żadna (pipi).

 

Żółtodziobom polecam przeczytać instrukcję, idealnie przedstawia zasady gry. Jest napisana przez kogoś, kto rzeczywiście wie o czym pisze, mnie dużo to dało.

Odnośnik do komentarza

 

w miedzyczasie siedze i czytam o czym piszecie, otwieram spoilery, oglądam screeny... Jak wy to robicie? Dla mnie to jakaś totalna magia o czym tu piszecie :P

Mam podobnie, nawet spoilery czasem czytam bo i tak z nich nic nie kumam. Ale już teraz wiem, że będę nadrabiał i zaliczał wszystkie poprzednie części, ta gra jest fenomenalna a zawsze myślałem, że te Soulsy to takie smutne i nudne. I też wcale nie taka trudna kiedy ma się podejście na zasadzie robienia practice runów. Mnie osobiście ta gra uspokaja, zginąłem już pewnie ze 70 razy ale jeszcze ani razu nie poleciała żadna (pipi).

 

Żółtodziobom polecam przeczytać instrukcję, idealnie przedstawia zasady gry. Jest napisana przez kogoś, kto rzeczywiście wie o czym pisze, mnie dużo to dało.

 

 

waaaaaaaaaaaaat

Odnośnik do komentarza

A że tak się zapytam, czytacie notatki zostawiane przez innych graczy? Bo ja na początku tak robiłem, głównie dla bekowych komentarzy, ale z czasem zdradzały coraz więcej motywów mających zaskoczyć/przestraszyć/o sekretach; zaczęło to psuć radochę z samodzielnego odkrywania świata i je odpuściłem.

 

 Mam podobnie, nawet spoilery czasem czytam bo i tak z nich nic nie kumam. 

 

tumblr_mc5o3qcygw1rt7hdio1_500.gif

Odnośnik do komentarza

Może się zmienić muzyka na stałe w firelink shrine i jak przypuszczam zakończenie też.

 

Można się poruszać szybko po glebokiej wodzie skillem ze sztyletu.

 

Dark Sword to nadal najlepszy miecz w grze mimo że już przed premierą u nas został osłabiony.

 

Heavy armor imo jest bez sensu. Tak czy tak boss ma mnie na 2 hity. A poise nie istnieje.

Odnośnik do komentarza

 

 

78FipDA.jpg

 

 

  :obama: :obama: :obama:

 

Siódma próba - zwróćcie uwagę na pasek życia... Walka była genialna - pierwsza faza wyjątkowo dobrze (tylko jedno zionięcie z powietrza wyrwałem - nie potrafię tego unikać), potem już mano a mano - w między czasie rozkminiłem nieco taktykę, ale błędów się nie ustrzegłem. Zarówno bossowi jak i mi zostało po ~3 cm paska HP, rzuciliśmy się na siebie w morderczym natarciu :banderas:

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...