Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Bo masz jej nadmiar w schowku w bonfire. Gra sama ci dorzuca z niego jak zmarnujesz ale ogólnie jak masz ich np 99 to tam z 10 możesz mieć w inwentarzu a reszta w schowku. Serio myślałeś że ci się regeneruje ? ta seria na szczęście jeszcze tak nie upadła xdd

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Ba30yEk.jpg

Wersja dla lubiących wyzwanie. Dodatkowo warto nosić pierścień zwiększający obrażenia.

Chłopaki nieco przekombinowali z platyną. Wolałbym już tradycyjnie zbierać dusze niż za każdym przejściem wszystkie pierścienie + i ++, ale to jeszcze nic. Takie przymierze Ostrza Mrocznego Księżyca daje w kość. Albo godzinami polujesz na przedmioty (trzydzieści trzeba zdobyć, a w grze są całe 4 do zebrania), albo czekasz na przyzwanie, które możesz otrzymać, albo i nie.

Edytowane przez Sylvan Wielki
Odnośnik do komentarza

Ba30yEk.jpg

 

Wersja dla lubiących wyzwanie. Dodatkowo warto nosić pierścień zwiększający obrażenia.

 

Chłopaki nieco przekombinowali z platyną. Wolałbym już tradycyjnie zbierać dusze niż za każdym przejściem wszystkie pierścienie + i ++, ale to jeszcze nic. Takie przymierze Ostrza Mrocznego Księżyca daje w kość. Albo godzinami polujesz na przedmioty (trzydzieści trzeba zdobyć, a w grze są całe 4 do zebrania), albo czekasz na przyzwanie, które możesz otrzymać, albo i nie.

Czy ja wiem czy wyzwanie... Idealne pod Hyper Mode i jechanie kazdego w pve jak pionka, tylko trzeba miec dobre zdolnosci defensywne i myslec.

Odnośnik do komentarza

Mnie chodzi o rzadkie przedmioty, Jerome.

Mój piromanta z odpowiednimi pierścieniami takiego srebrnego rycerza ma na dwa hadukeny, zatem w Anor Londo w kilkadziesiąt sekund przy ognisku kilku jestem w stanie bez problemu na złomowisko przenieść.
Mam kryształowy rapier, skrzynię na głowie, złoty pierścień, zapas zardzewiałych monet i przez ostatnia godzinę nic nie wypadło, a brakuje mi 16 dowodów uznania. Nie zostałem także przyzwany.

Złote medaliony za pomoc w kooperacji wpadły niezwykle szybko, blade języki za pokonanie hosta również, a to jest równie wesołe jak pure bladestone w Demonach. Tyle, że trzeba ich ponad dwadzieścia.

Dość napisać, że mój kolega uporał się z tym aż po 16 godzinach.

 

Odnośnik do komentarza

Pomału kończę lokację Irithyll i mam pytanie. Czy w trójce są pająki lub jakiś pająkowaty boss? ;]

Są. Jest tam taki przesmyk, który prowadzi do zatrutego jeziora, gdzie mają swoją miejscówkę. Pojawiają się one również w drugiej lokacji zamczyska (kanały).

 

W grze występuje także pająkowaty sub boss. Urzęduje w Anor Londo.

Odnośnik do komentarza

 

Pomału kończę lokację Irithyll i mam pytanie. Czy w trójce są pająki lub jakiś pająkowaty boss? ;]

Są. Jest tam taki przesmyk, który prowadzi do zatrutego jeziora, gdzie mają swoją miejscówkę. Pojawiają się one również w drugiej lokacji zamczyska (kanały).

 

W grze występuje także pająkowaty sub boss. Urzęduje w Anor Londo.

 

Nie tylko tam :)

 

@mozi - wcisnij raz kółko (na ps4, na xboxie pewnie B) i zeskoczysz. Jak już będziesz leciał to R1.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ok, dzięki. Muszę się psychicznie nastawić, paskudna przypadłość ;]

 

A tak, spotkałem jednego takiego skur.wiela, z tymże fartownie udało mi się go uniknąć z zaskoczenia, bo jak zobaczyłem dużą komnatę i loot w dalekiej jej części, spodziewałem się, że coś tam na łeb spadnie i nie pomyliłem się :D Potem już po respie z ogniska łaził, więc go widziałem od razu. Na tamtą chwilę uznałem, że mam za cienką postać, by go ubić - wrócę później :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Pomału kończę lokację Irithyll i mam pytanie. Czy w trójce są pająki lub jakiś pająkowaty boss? ;]

Są. Jest tam taki przesmyk, który prowadzi do zatrutego jeziora, gdzie mają swoją miejscówkę. Pojawiają się one również w drugiej lokacji zamczyska (kanały).

 

W grze występuje także pająkowaty sub boss. Urzęduje w Anor Londo.

 

Nie tylko tam :)

 

No tak. W Katedrze Głębin można go również spotkać.

Odnośnik do komentarza

Darkmoon przyzywanie nie działa dla większości z graczy i ma być naprawione w  patchu:

 

• The range of the matching level of the Blade of the Darkmoon and the Blue Sentinels have been adjusted.

 

Więcej o patchu tu:

 

From Official DS Facebook:

A new version and a new regulation version of Dark Souls III will be deployed on Thursday, April 28th.
The version update will require a downtime, which will happen at the following times :
PS4 – Mignight to 2am UK Time
XB1 – Midnight to 6am UK Time
PC – 7am to 9 am UK Time
The 1.04 version will include the following changes:
• Item collection during multiplayer while accessing NPC and Covenant Alter is now working as intended.
• Conditions for optional events is eased.
• Conditions to getConvent Name Spoiler: is eased.
• If they haven’t visited the Location Spoiler: , players will not be teleported there.
• Kicks cannot be parried.
• The Boss Name Spoiler: will appropriately re-appear even after he has warped.
• The Boss Name Spoiler: won’t die before the battle.
• NPC Spoiler: will no longer gesture unintendedly.
• NPC Story Spoiler: once conditions are met.
• If the player is equipped with a ring that increases Max HP, stats will now be properly reflected when opening the equipment screen.
• The voice chat icon will now be displayed properly under the covenant panel.
• Items, bonfire and the “Quit Game” option are now appropriately active even when disconnecting online.
• If the game disconnects during a multiplayer session, it will no longer crash and return to the title screen.
• Other issues causing crashes and returning to the title screen have been fixed.
• Adjustments of the balance of game, improvements of performance and various bug fixes. have been made.
The Regulation version 1.06 will not require any downtime and will include the following changes:
• The range of the matching level of the Blade of the Darkmoon and the Blue Sentinels have been adjusted.
• The efficiency of the following categories has been adjusted: Short Sword, Twinsword and Magic.
• Other game balance improvement and bug fixes.
Embrace the Darkness!

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...