Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

No dokładnie. Bossowie na 2-3 razy to jak nie soulsy. Tym bardziej ze to pierwse podejscie i nie zna sie ich ruchów. Wiecej problemów sprawiaja kilku mocnych knightów na raz czy niezle mi dopiekł ten demon co siedział w piwnicy i chlastał ostro jakims mrożącym mieczykiem. 

 

Nie no ale np tych 3 typow latajacych w złotych zbrojach na masie tam na szczycie archiwow to chyba przekoksowani deko. choc jakby miał jakaąc wielka tarcze z duzym stability i ich by wyciął. 

 

Mi został główny boss i 2 opcjonalnych. old demon king i nameless.

 

Jak narazie ds3 łatwiejszy tez od bloodborn moim zdaniem. Chyba jednak uginaja sie i hype zmusza do lekkiej casualowosci soulsów.

 

Zaje.biscie mi sie gra ale o bossach moze swiadczy to ze we wczesniejszych czesciach jednak sie na nich czekało a teraz bardziej mi sie podoba eksploracja i niszczenie sub bossow czy nawet mobkow. Design bossow swietny ale sa po prostu słabi. 

 

Jak sobie przypomne walki z dlc ds2 albo walke z tym demonem z przymierza pielgrzymow mroku czy starozytnym smokiem to nie ma porownania.

 

Ale i tak gra roku i uzaleznia mnie w chu.j wiec bede czekal z wywieszonym jęzorem na dlc :)

Odnośnik do komentarza

Widzę znowu ulubiona dyskusja forumowiczów o tym czy soulsy trudne czy łatwe. Wg mnie nie istotne cpu zawsze będzie do pokonania po kilku próbach. Najważniejsze, że system walki świetny czuć bronie których jest sporo i są zróżnicowane, no i każdą da się wygrywać w PVP.

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza
Nie no ale np tych 3 typow latajacych w złotych zbrojach na masie tam na szczycie archiwow to chyba przekoksowani deko. choc jakby miał jakaąc wielka tarcze z duzym stability i ich by wyciął.

Ale wiesz, że jak zlecą na dół to da się ich pullować pojedyńczo. Potem już tylko roll/backstab i titanite slab sam wpada do kieszeni.

Odnośnik do komentarza

No ale ogolnie gierka swietna. Chyba moje ulubione soulsy.

 

Obecnie jestem pod koniec. Zostaly mi jeszcze tylko chyba 3 lokacje z czego dwie opcjonalne

Wreszcie jakieś skończysz xD

 

Nie wiem ja tam sie przy wiekszosci bossow musze ladnych pare razy meczyc, jan pawel pontiff to juz w ogole bylo przegiecie. Ale moze zdziadzialem przy gta, wiedzminach i falloutach

ta pierwsza dwa podejscia też tak uważałem, potem wziąlem tarcze, która potrafić parry i rach ciach i po typie a jak przyzywa swojego cwelucha to już w ogole jest banalny do rozczytania

Odnośnik do komentarza

 

Nie no ale np tych 3 typow latajacych w złotych zbrojach na masie tam na szczycie archiwow to chyba przekoksowani deko. choc jakby miał jakaąc wielka tarcze z duzym stability i ich by wyciął.

Ale wiesz, że jak zlecą na dół to da się ich pullować pojedyńczo. Potem już tylko roll/backstab i titanite slab sam wpada do kieszeni.

 

 

No co ty naprawde?

Odnośnik do komentarza
Moja ocena z gameonly.

 

Grafika: 7+  

 

Początkowy etap mnie rozczarował powiedzmy takie 7- i już myślałem, że Juras się nie mylił i BB wizualnie zdecydowanie > DS3. Jednak z biegiem czasu im więcej się gra i pojawiają się kolejne coraz w sumie to ciekawsze etapy to giera zaczyna nabierać rumieńców wizualnych :). Piękny zachód słońca na cmentarzu robi pozytywne wrażenie a etap tzw. Irithyll Dungeon robi jakością wykonania. Tekstury na ścianach w tej lokacji są fajne a dodajcie do tego kapitalne oświetlenie wydobywające się z pochodni plus kilka świeczek w lokacji i możemy się zachwycać na całego :). A osoby które przeszły Demona na widok tej lokacji będą bliskie orgazmu ;) Różnorodność lokacji zmiata wręcz Krwistych no i też w tym wcześniejszym na próżno szukać tak pięknych widoków w oddali np. zawalone miast itd, góry, lasy itd. Szczególnie w tej dziedzinie robi etap ze bossem Ancient Wyvern i burzowym. Niestety oprawa nie jest równa tak jak w BB i czasami zdarzają się słabsze lokacje, czysto technicznie też jest jednak wyraźnie gorzej, natomiast gra nadrabia tym co wcześniej napisałem. Animacja niby stałe 30 to jednak budzi moje spore zastrzeżenia coś ala 30 w TLOUR czyli odczuwalne czasami 15, na dodatek giera smuży w dzień coś jak np. GTA5R czy FC Primal i aby tego się pozbyć to potrzebna min. stara Bravia :(

 

 

Dźwięk: 8+ 

 

 

Jest świetnie, jednak BB pokazał jeszcze większą klasę. Tutaj poniżej jedne z lepszych kawałków z DS 3.

 


 

 


 

 


 

 


 

 

 

 

 

Grywalność: 9-

 

Fenomenalna, giera wciąga jak bagno i nie ma się jej dość aż do momentu kiedy się nie skończy wówczas emocje trochę opadną. Początek gry jest łatwy i tutaj niedzielni gracze może będą w stanie pokonać pierwszego bossa i nawet trochę dalej dojść hehe. Później natomiast z biegiem czasu zaczyna się robić coraz trudniej i trzeba co do niektórych miejsc i walka z bossami się przyłożyć konkretnie, tym bardziej mówię tutaj o osobach którzy walczą tak jak ja małym mieczykiem, bez czarów i nie idą na lamerstwo ;) Boss zwany burzowym to gość z klasą na którym musiałem się skupić i walczyć niczym w rasowej bijatyce. Przy nim bossowie z BB + DLC to leszcze ;). Dokładnie takich pojedynków oczekiwałem od tej gry, także pod koniec się nie zawiodłem ponieważ giera mi to dostarczyła :). Gracze którzy grali we wszystkie części związane z serią tutaj otrzymają masę smaczków, ale zdradzał za wiele nie będę powiem tylko, że min. gdzieś powrócimy w zupełnie innych warunkach. Gra jest trochę szybsza od poprzedniczek jednak nie tak szybka jak BB. Doszyły ataki specjalne które przy niektórych typach broni bardzo fajnie wyglądają. Giera posiada taki za(pipi)isty klimat, że dla jego samego warto w to zagrać i chociaż spróbować nauczyć się grać w ową serię ;)

 

 

Wady:

- oszukane 30fps

- smużenie w dzień

 

 

Ocena ogólna: 8+

 

 

 

Ranking serii.

 

 

1. Demons Souls                9-     

2. Dark Souls 1 + DLC       8+  

3. BloodBorne + DLC         8+

4. Dark Souls 3                  8+

5. Dark Souls 2 + DLC       8-

 

 

Wiadomo też, że dlc do DS 3 się pojawi a jak to nastąpi i będzie na poziomie chociażby tego z BB to z miejsca owy tytuł ląduje na drugie miejsce w rankingu :)

 

 

 

Platyny na razie nie będę robił bo nie będzie teraz czasu a zrobię to prawdopodobnie wraz z wejściem dlc. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

U mnie jest średnio 10-15 podejść na bossa więc albo wynieśliście sporo doświadczenia z poprzednich części albo jestem takim noobem :P Z drugiej strony na 6 inwazji wygrałem wszystkie (i to bez leczenia się) prócz jednej gdzie miałem akurat mało energii i jeszcze koleś zaskoczył mnie tnąc zza pleców.

 

Trochę już mi się przejadła ta gierka ale trafiłem do Smouldering Lake i ta niby dość zwyczajna ale imo genialna lokacja rozpaliła moje chęci na nowo.

Odnośnik do komentarza

Doszedlem dzis w nocy do Twierdzy Farrona i jak dotad nie znalazlem ani jednego duzego odlamka tytanitu, przez co stoje z apgrejdem swojej siekierki. Co dropi to ustrojstwo, albo gdzie mozna znalezc, kupic?

・ ファロンの 2 x: 2 結晶トカゲがドロップ: ・ ファロンの古いオオカミ焚き火の上の死んだドラゴンの近くの橋の上。 そこに着くため: 右折でエレベーターを階段すぐ右を取る。大きな門に到達して右側にダウン ジャンプするまで出て行きます。今のパスに従ってください。

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

mi dwa dropneły tam, true story. 

 

 

a tak poza tym, to cezarowi polecam używać internetu, na przykład tej stronki http://darksouls3.wiki.fextralife.com/Large+Titanite+Shard

 

 

co prawda nieśmiale zaznaczam, ze nie jest po japonsku, takze lo.re mniejsze, ale informacje są legit.

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...