Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Taa, zaraz ktoś wpadnie i się będzie dziwił jak można zginąć na Namelessie. Patrząc na to co Fighter z nim robi to całkiem możliwe ;)

Każdy ma pewnie jakiegoś bossa z którym mu łatwiej poszło niż z resztą ale niekoniecznie jest to ten sam boss u wszystkich. Jak dla mnie najłatwiejsi byli Crystal Sage, Abyss Watchers, Wolnir i Deacons a wiem, że co niektórzy się z nimi męczyli.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Włączyłem New Game+ i w 15 minut zabiłem 2 bossów, idąc przez wszystko jak przecinak.

 

Tak ma być xD? Czy coś źle włączyłem?

 

Rachu.j rób tak jak ja, za kazdym ng idz innym gostkiem. Bo tak to nie ma sensu bo nudy. 

 

Ja w pierwszym grałem aby przejsc z broad swordem +10, ng+ zabawilem sie w black knighta bo mialem cakly set a na ng+ chce pierwszy raz pograc jakims ninja bez tarczy.

 

Moze nawet z jakimis katanami w obu łapach 

Odnośnik do komentarza

Na NG+ idzie jak po maśle nawet noobowi, większość bossów za pierwszym razem, tylko Aldrich i Dragonslayer Armour zatrzymali mnie na 3 spotkania. Ten drugi to mój ulubieniec i co jakiś czas pomagam komuś z nim walczyć. Ta tarcza i to co nią wyprawia, te animacje, moc jak cholera.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

abstrakcja to fakt, ale mnie uje.bali za pierwszym razem bo byli biskupi którzy rzucali cursed i umrałem xd za drugim razem już nic takiego sie nie zdarzyło, w sumie w całej grze to tylko z stulejmanem miałem problem i w pierwszym starciu z gundyrem (srsly) bo miałem przerwe od soulsów a typ jest dość szybki i napirdala a ja z tarczą próbuje go obejść jak tłumok 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

No i po co się tłumaczysz, to tylko gra.

 

bo to forum i tak sobie gadamy o grach? w prawdziwym życiu z kumplem też sobie gadam o je.baniu bossów w soulsach i nie widzę nic w tym dziwnego

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Tu tylko za summony wytykajo palcami i plujo, aha to seed of giant nie znika dopoki nie padniesz lub nie uzyjesz teleportacji, mozna siadac przy bonfireach. Wczoraj silver knighty wbily sobie pare fragow na invaderach. Beka jak typek na 10% wali szpagat w moby i dostaje strzale w pysk xD

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

ja miałem sytuacje jak typ za lokacją z stulejmanem mnie najechał i chciał się tylko napier.dalać na zewnątrz zebym zgarniał wpier.dol od mobów ale juz miałem dość zabawy w chowanego i zjechałem na doł do tych "krokodylów" bo i tak miałem zamiar ich ubić i sobie myśle je.bać ciebie typ wbił do środka ja mu zrobiłem z dupy jesień średniowiecza zanim nawet moby dobiegły do nas xD no debil przez bite 15 minut próbował mnie wyciągnąć na szpagat do mobów ale i tak dostał w ryj 

Odnośnik do komentarza

śmiać się czy płakać?

 

 

10% graczy pecetowych nie dotarło nawet do pierwszego ogniska w Dark Souls III

 

 

 

Podobnie pierwszego bossa w grze nie pokonało jeszcze 25% użytkowników.

 

 

Grę ukończyło natomiast zaledwie nieco ponad 37% graczy pecetowych.

 

 

 

Do platyny zdobyłem wszystkie zakończenia, ale jak tak spojrzeć nań, większość grających na PS4 nawet nie skończyła gry.

 

i0gmoV8.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Skończyłem, platyny nie chce mi się robić z braku czasu i zmęczenia materiału.

 

Wkur.wiałem się tu na tancerkę i była ona dla mnie najtrudniejszym bossem mimo odkrycia Ameryki w postaci lockowania dopiero po setnej próbie :D

 

O dziwo Bezimienny poszedł do piachu po paru próbach, potem z marszu poszedłem na ostatniego bossa i padł od razu :) Wrócę pewnie do gry, jak wyjdzie wersja GOTY, na wzór Scholara. Teraz czekam na Deus Ex, a po Deusie długo długo nic...

Odnośnik do komentarza

Nowy build, nowa postac. Pokochalem Emotikon pacman nowy miecz i bede nim dlugo gral.

Swietny wyglad, dobry moveset, mocny (40/40 605ar) i caly czas chce w Irithyll walki nawet 4v1, bo jest fun na maxa. Uwielbiam Irithyll Dungeon, epickie miejsce i przypomina Latrie co najwazniejsze. Nawet na zewnatrz wisza tak samo wygladajace klatki w ktorej siedzial Yurt. Postac mi przypomina Dark Souls, bo wyglad posatci pod ciezka bron podobny i czuc DkS grajac tym mieczem. Nizej kilka filmikow z dzis, jak ktos sie nudzi to zapraszam do obadania.

Klasa Warrior - Pure Quality build (49,b,40,b,40,40,b,b,b) b=bazowa

Odnośnik do komentarza

 

śmiać się czy płakać?

 

 

10% graczy pecetowych nie dotarło nawet do pierwszego ogniska w Dark Souls III

 

 

 

Podobnie pierwszego bossa w grze nie pokonało jeszcze 25% użytkowników.

 

 

Grę ukończyło natomiast zaledwie nieco ponad 37% graczy pecetowych.

 

 

Do platyny zdobyłem wszystkie zakończenia, ale jak tak spojrzeć nań, większość grających na PS4 nawet nie skończyła gry.

 

i0gmoV8.jpg

 

 

 

lol co 3 dni xD To nawet ja w pracy tak nie napeir.dalam nałogowo xD

 

 

Co do przeciwnikow, nikt nie mowi nigdy o ostatnim bossie. A moim zdaniem to on obok namelessa jest najciezszy, chodzi oczywiscie o druga faze. Na ng+ nameless w sumie problemow nie sprawil wielu. Oczywiscie poszedł za 3 razem ale dwa poprzednie rozj.ebał mnie ofkors jak sie posepiłem był na liscia i mnie za pospiech jak to w ds bywa skarcił. A w drugiej fazie jak sie rozbrykał tymi ognistymi atakami ten ostatni to trzeba było troche zachodu.

 

Najbardziej beznadziejny boss?

 

Mysle ze sie zgodzicie, wiwerna. Poszła bez straty PŻ xD Mimo ze lałem sie z nia z 15 minut. W sumie jak sie stoi na schodach 3 ataki. Ogien z powietrza który nigdy nie trafia xD Zianie ogniem w ktorym swietnie nastawia łeb i atak paszcza który wystarczy rollnoc i od razu skarcic atakiem. 

 

Tyle ze ma sporo hp. 

 

Z tego cow idze w opisie to zeby miec wszystkie pierscienie trzeba zbierac tez te +1, +2 etc ? Bo jesli chodzi tylko o rodzaje to brakuje mi 10. Ale jesli razem z tymi to chyba mam tylko z połowe

Odnośnik do komentarza

Trzeba mieć wszystkie pierścienie, czyli +1 i +2 z ng+ i ng++ też.

 

Dla mnie wywerna była spoko, design super, a to że trzeba było trochę pomyśleć i pobiegać, żeby ją zabić to tylko na plus :)

 

Kanabis, Ty ja lales normalnie...?

 

Dla mnie najgorszy był, a właściwie najgorsi, sobór watykanski. Nudne, nieciekawe. Reszta walk goty i naprawdę ciężko mi jasno określić jaki boss był najgorszy/najlepszy.

 

Na pierwszym miejscu postawiłbym bezimiennego, tancerke i ostatniego. Za design, za otoczke, za walkę, za klimat

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

No ja ją lałem normalnie, jak wchodzisz na arene to od razu biegne na prawo na schodki ktore prowadza w dół. 

 

Wtedy ona ma tylko 3 ataki. 

 

Zieje ogniem w ktorym sie przytulam do jej szyji i naparzam dwa lub trzy razy. 

Próbuje ukąsic to wtedy rol i chlast.

No i czasem wznosi sie zeby ziac ogniem to zieje tylko na plac a na schodki nie dolatuje xD

 

Mega prosty i monotonny.

 

A jak to jest walczyc z nia nienormalnie. Po arenie widze ze mozna wbiegac na rozne rusztowania, skakac, naparzac ja z góry itp. 

 

Pytanie. Po co? :)

 

Nie no jeslichodzi o design to chyba wszyscy bossowie byli swietni. 

 

A to daruje sobie platyne, nie chce mi sie.


A mi sie cąłkiem podobała walka z tymi księzulkami. Fajny klimat.

 

Ale moze przez to ze nie nawidze księzy i zawsze chciałem takiemu przyje.bac black knight swordem na żywo :/

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...