Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ale bądźmy obiektywni. Zasady sa, chyba ktos wspominal ze nalezy do jakiegos wieliego gangu klalna. Leczyc sie wypada przecietnym graczom. Ale byc legenda, najlepszym , no iw rzucac filmiki? No to wypadąłoby w tych filmikach cos jednak prezentowac. 

 

Pamietajcie nie badzcie jak Janusz, lepiej zginąc ale jak facet, niz wygrac jak piz.da.

 

 

 

Ten filmik to tak jakby arnold schwarzenegger wrzucił filmik jak wyciska 100 na klate.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czemu z nim dyskutujecie. Przecież te wszystkie cursed clany i wymyślony styl bez zasad są tylko po to żeby lać noobów jak noob. Chwalenie się filmikami gdzie spamuje się estusy lub wbija się kosę z zaskoczenia jest żałosne. Dlaczego nie wrzuca filmików kiedy walczy w FC z normalnymi zasadami wraz ze swoimi czołowymi graczami? 

 

Wczoraj miałem kilka starć pvp ale w jakiś dziwnych miejscach i zastanawiam się czy są jakieś dogodne areny do walki bez mobów? Teraz dobijam do 50lv i idę to twierdzy Farrona. 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy duzo invadujecie ale serio najezdzajac kogos i widzac ze ma 2 pomocnikow i wiedzac ze ma 2x wiecej estusow i 30% hp wiecej nie uciekacie sie wyleczyc jak was leja tylko honorowo padacie na ryj? Bo wygrac takie 3vs1 jako phantom to albo trzeba trafic na absolutnych idiotow, albo trzeba walnac hostowi takiego nuka zeby nie byl w stanie zareagowac.

 

Ja jedyne czego unikam to wjezdzania w typa jak widze ze jest sam i sie leje z mobami, chyba ze to jakis kasztan co zalazl za skore wczesniej

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy duzo invadujecie ale serio najezdzajac kogos i widzac ze ma 2 pomocnikow i wiedzac ze ma 2x wiecej estusow i 30% hp wiecej nie uciekacie sie wyleczyc jak was leja tylko honorowo padacie na ryj? Bo wygrac takie 3vs1 jako phantom to albo trzeba trafic na absolutnych idiotow, albo trzeba walnac hostowi takiego nuka zeby nie byl w stanie zareagowac.

 

Ja jedyne czego unikam to wjezdzania w typa jak widze ze jest sam i sie leje z mobami, chyba ze to jakis kasztan co zalazl za skore wczesniej

No jak sie chce być legenda to niema zmiłuj sie .
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ktoś tam kiedyś wrzucił filmik jak młóci 1v1 na arenie 5 kolesi pod rząd, fajna walka, dobre zasady, nieźli wojownicy.

A tutaj ?
Jerome chowa się za słupek aby zaraz potem skoczyć niczego nie spodziewającemu się przeciwnikowi na łeb, jak małpiszon :)
Chętnie pooglądam, ale jak filmy będą ciekawsze.

Edytowane przez giger_andrus
Odnośnik do komentarza

Szykuje sie do NG+. Cala gre przeszedlem z Uchigatana/Washing Pole, ostatnio z tymi dwoma mieczykami biegam. Ciuchy leciutkie - Undead Legion set z innym kapeluszem.

 

W NG+ chcialbym troche czar dodac, more zmienic staty (40/40 str/dex i reszta w Vigor/Endurance), ale nie wiem jaka bronia moznaby pograc. Teraz sobie robie Dark Sword na +10.

 

Myslalem jeszcze, zeby wrzucic pierscionek po ktorych mamy wiecej klatek na dodge'a i Prisoner's Chain jak juz go zdobede i po prostu grac ala Bloodborne. Z drugiej strony wymyslilem, zeby pakowac w INT/Faith i bawic sie tylko czarami. Z trzeciej moze cos w stylu Dex/Faith?

 

Co byscie poradzili. Bede mogl jeszcze wymaksowac dwa item na +10 w tym przejsciu.

Odnośnik do komentarza

Teddy jedyny ogarnięty, tomaszek jak zwykle bez rozumu. Juz tłumacze po co najeżdżać tam tomaszku. Bo karva mapa klimatyczna i uwielbiam randomiwe najazdy bez zasad. Są imo ciekawsze niż w fc w których tz gram i wrzucałem ostatnio filmik.

Jeśli ktoś sie dziwi, ze sie ludzie lecza w randomowych to jest noobem który nie ma pojecia o Soulsach.

Nie leczymy sie w fc tylko. Reszta to wolna amerykanka. I to mi sie podoba. Teddy propsy za wiedzę i rozum, bo reszta nie łapie ze niszczyć bez zasad 4v1 to większy skill niż walki w fc.

Kolejna sprawa ze gosc tam sie leczył, na koncu przestał bo używał hyper mode wy noobki

Edytowane przez Jerome
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś sie dziwi, ze sie ludzie lecza w randomowych to jest noobem

 

nie dziwimy sie że "ludzie sie lecza" tylko że ty sie leczysz a cały czas udajesz jakiegoś trubo mistrza co ma nabite miliard godzin. serio nie umiesz roz(pipi)ać grupki 3 noobów które nie potrafią samotnie przejść gry?

w dodatku jeszcze sie chwalisz filmikami. z leczeniem sie to każdy leszcz może takie filmiki zrobić  jak zabija coop-noobów

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...