Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Pontiffa niszczył Bokser_Pl na chyba 2 ataki po sparowaniu. No ale tym wiadomo jakim buildem :cool:

A tymczasem wyciekły, prawdopodobnie legitne, artworki z DLC-

 

http://fextralife.com/forums/t148316/f83/dark-souls-iii-dlc-concept-art/

 

Jak dla mnie cudeńko.

 

Btw. Błażej- 'żar' można elegancko farmić na tych wielkich drzewcach w lokacji Farron Keep.

Idziesz do ogniska na moście i zaraz tam masz 3 obok siebie.

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza

Pontiff Sulyvahn padł za ok 10 razem. W sumie przez moją głupotę, bo gdy atakował to rolowałem czasem w tył przez co mnie trafiał, ale gdy zmieniłem taktykę na ciągłe rolki w jego stronę to w pierwszej fazie głupiał i często rushował w moją stronę i nie atakował dopóki się nie odwrócił, przez co miałem dużo czasu na dobiegnięcie i cios lub dwa.

Druga faza była o tyle ciekawa, że gdy ogarnąłem, że jego "duch" wykonuje z wyprzedzeniem te same ataki to tylko rolowałem i ustawiałem się w odpowiednie miejsce.

Nie wiem. Naczytałem się, że w pieron trudny, a trochę łatwo poszło. Może wychodzi granie w BB albo miałem za duży poziom postaci(51)? Ogólnie fajnie się gra. Niegasnące jezioro i ta śnieżna lokacją mają nieludzki klimat.

Odnośnik do komentarza

Via PPE

 

 

From Software potwierdziło przygotowanie dwóch wielkich rozszerzeń do Dark Souls III. Pierwszy trafi na rynek już 26 października! Japończycy chcieli przedstawić szczegóły na temat dodatków w tym tygodniu, ale szczegóły zostały opublikowane w najnowszym numerze Famitsu.

 
Dziennikarze zdradzili, że rozszerzenie pozwoli graczom wyruszyć na nową przygodę, która odbędzie się w lodowej krainie. Twórcy przygotowali podobno nowe bronie, magię, a ponadto fani rywalizacji PVP trafią na specjalną arenę przeznaczoną wyłącznie do walk.
 
Nie otrzymaliśmy jeszcze szczegółów, czy DLC trafi jednocześnie do wszystkich regionów, ale zapewne właśnie tak będzie. Stosowne ogłoszenie upiększone zwiastunem powinno trafić na naszą stronę w przeciągu najbliższych 24 godzin.
 
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...