Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

@Suteq

Co wcale nie oznacza, że jest łatwiej - tylko po tylu częściach i wariacjach, gracz mógł ewoluować :)

Odstaw Soulsy na jakiś rok i graj w same UBI-samograje, ukończ ze trzy Assassiny, a później wróć do Soulsów - zobacz, co się stanie :P

 

ja mialem roczną przerwę między DkS a DkS2, a potem znowu roczną między pocztkiem DkS2 a LotF. Nic mi ta przerwa nie dała, po 1h znowu ogarnąłem system i nie było żadnych problemów ;) tego się nie zapomina 

Odnośnik do komentarza

Wyzwanie to byly tylko Demonsy przy pelnym serwerze.

Dalsze czesci juz latwiejsze, ale posiadajace podobny poziom trudnosci (DkS, DkS2, BB), a ze ktos ma latwiej to dlatego, ze wie o co chodzi mniej wiecej.

Tak sie zjeal rynek, ze cioty placza jak w przypadku Amana i ulatwiaja mape w kolejnym patchu. Mnie to wali, bo wiem, ze gra mnie rozwali na strzepy, a pozniej pvp.

Odnośnik do komentarza

No też czytałem, że jest poziom BB albo i niżej. Kolo skończył grę w 30h omijając tylko jednego bossa. 

 

To chyba dobry moment aby From skończyło z serią i zajęli się czymś nowym, bo coraz łatwiejsze te gry. 

 

sutek jaki znawca BB :x zapraszam solo do platyny z zabraną połową hp, oraz do najwredniejszych bossów na 5-tych poziomach chalice dungeons. :czesc:

 

 

 

no i do Old Hunters. dla mnie poziom zwykłego ng był tam i tak wyższy niż w Demonsach, bo o żadnych op czarach, czy łukach mowy być nie mogło, a prewencyjne trzymanie bloku nie istnieje. zresztą poza max 3 bossami trudnośc w pierwowzorze opierała się głównie na cierpliwości w zapieprzaniu z powrotem do bossa, który cię ubił za pierwszym - drugim razem. jedyne z czym się zgodzę to łatwość w farmieniu potionów.

Edytowane przez nobody
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

 

No też czytałem, że jest poziom BB albo i niżej. Kolo skończył grę w 30h omijając tylko jednego bossa. 

 

To chyba dobry moment aby From skończyło z serią i zajęli się czymś nowym, bo coraz łatwiejsze te gry. 

 

sutek jaki znawca BB :x zapraszam solo do platyny z zabraną połową hp, oraz do najwredniejszych bossów na 5-tych poziomach chalice dungeons. :czesc:

 

 

 

no i do Old Hunters. dla mnie poziom zwykłego ng był tam i tak wyższy niż w Demonsach, bo o żadnych op czarach, czy łukach mowy być nie mogło, a prewencyjne trzymanie bloku nie istnieje. zresztą poza max 3 bossami trudnośc w pierwowzorze opierała się głównie na cierpliwości w zapieprzaniu z powrotem do bossa, który cię ubił za pierwszym - drugim razem. jedyne z czym się zgodzę to łatwość w farmieniu potionów.

 

Zawsze mnie śmieszą takie teksty. A Ty zrobiłeś platynę z połową hp, że komuś innemu takie coś proponujesz? Ja Ci proponuję calaka/platynę w Dark Souls bo sam zrobiłem. 

 

Co to za głupie rozumowanie. Może jeszcze grać tylko pięściami? Albo na macie do tańczenia? A najlepiej byłoby na hardzie bez podsłuchiwania nie? 

Grasz tak jak lubisz, a nie sobie specjalnie utrudniasz aby udowodnić jakiemuś nobodiemu na fpe, że gra jest trudna. Bo będzie jak sobie ograniczysz technikę, to jest logiczne. Tylko po co to robić jak się nie jest jakimś fanem serii i nie gra tylko w jedno i to samo?

Jak Fanek Ci robi platynę w soulsach to wiedz, że coś się dzieje. 

Odnośnik do komentarza

No też czytałem, że jest poziom BB albo i niżej. Kolo skończył grę w 30h omijając tylko jednego bossa. 

 

To chyba dobry moment aby From skończyło z serią i zajęli się czymś nowym, bo coraz łatwiejsze te gry. 

Coraz łatwiejsze te gry? Przecież Demons to najłatwiejsza część tej serii.

 

 

Akurat w ostatnie dwa miechy nadrabiałem wszystkie części wraz z dlc, no może bez dodatku do BB bo dopiero do mnie jedzie. 

 

Bez niego jak dla mnie poziom trudności wygląda tak:

 

1. DS1+DLC

2. DS2+DLC

3. BB (platyna wbita)

4. DS

 

Tak szczerze mówiąc to te tytuły nie były dla mnie trudne a grałem tylko i wyłącznie z tarczą i mieczem, bez łuku, czasami to nawet bez tarczy ala BB. Magii to w ogóle nie uznaje bo posługując się nią ta seria zamienia się w giere dla casuali i kastruje dany tytuł ze wszystkiego co w nim najlepsze np. emocji podczas walki z bossami, klimatu itp.

 

Jestem fanem Ninja Gaiden Black i bijatyk ala VF, Tekken, Street i tam liczy się skill, natomiast w Soulsach bardziej wszystko opiera się na cierpliwości i schematach niż umiejętnościach danego gracza. Soulsy nie są trudne o to taki poziom hard z God of War 3. 

 

Dlatego też zachęcam innych gracy do wypróbowania tej świetnej serii. Ja tego wcześniej nie robiłem ponieważ wszyscy mówili na prawo i lewo o RPGu a ja za grami tego typu nie przepadam bo kojarzą mi się z nudną walką ala W3 itp. Natomiast jak wypróbowałem Soulsy to z miejsca stałem się ich fanem i bardziej traktuje je jako slasher ala DMC itp. niż wspomniany W3.

 

Jakby ktoś byłby ciekawy, najtrudniejszym bossem dla mnie ze wszystkich w serii był Ancient Dragon.

Naprawdę trzeba być mega cierpliwy i opanowany aby go załatwić. Miałem sporo prób, no ale jakoś poległ  :)

Tak w ogóle to piszcie dużo o bossach na forum bo to najciekawsze co jest w Soulsach a z tego co widzę, mało kto to tutaj robi. Jest jakiś tam temat, ale w ogóle nie wykorzystany.

 

 

Czekam niecierpliwe na dodatek do BB i później z miejsca biorę DS3.

Ta seria to coś wspaniałego i żałuje, że wcześniej jej nie spróbowałem, no ale teraz przynajmniej pozaliczałem jedno za drugim bez żadnej nudy i z mega przyjemnością. 

Edytowane przez Kyokushinman
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Suteq ale to, że masz połowe HP w dungeonach to nie jest twój wybór tylko gra narzuca takie warunki w konkretnym challice dungeonie. A to, że platyne Fanek wbił o niczym nie świadczy skoro miał na psnie pomoc w postaci Willego i Bansaia. 

Odnośnik do komentarza

W Soulsach chyba nigdy nie było różnicy (?), ale warto pamiętać, że z reguły japońskie wersje gier są łatwiejsze od zachodnich, szczególnie rpgi / gry akcji. Poza tym siła serii dla mnie nigdy nie leżała w "trudności", tylko w podejściu do gracza, zarówno w rozwiązaniach gameplayowych jak i stricte fabularnych.
 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Suteq ale to, że masz połowe HP w dungeonach to nie jest twój wybór tylko gra narzuca takie warunki w konkretnym challice dungeonie. A to, że platyne Fanek wbił o niczym nie świadczy skoro miał na psnie pomoc w postaci Willego i Bansaia. 

No ale on pisał o jednym i tym samym czy o dwóch różnych rzeczach? Dla mnie wyraz "oraz" wskazuje, że pisze o dwóch różnych rzeczach, a wyraz "solo" wskazuje na wątek fabularny i bez pomocy innych graczy. Więc albo nobody nie wiedział co chce przekazać albo wiedział, ale przekazał to w bardzo nieczytelny sposób.

 

Już pomijam fakt, że nigdzie przed jego postami o BB nie pisałem. 

 

@Kyokushinman

Mi najwięcej problemów dotychczas sprawili Kalameet i Artorias. No yebańce napsuli mi nerwów. 

 

A co do Demon's Souls to po wycalakowaniu Dark Souls zagrałem w Demonsy. Trzech pierwszych bossów padło za raz co właśnie mnie rozczarowało i sprawiło, że jak wyłączyłem konsolę to już do gry nie wróciłem bo jakoś nie czułem tego wyzwania. Przy Dark Souls to nawet jak wyłączyłem konsolę to rozkminiałem gdzie pójść, co zrobić, jak pokonać tego i tamtego. A tutaj nic. :( Być może to gry jeszcze kiedyś wrócę i w końcu skończę. 

Natomiast BB mam zamiar ograć w maju, ale tym razem podejdę z innym nastawieniem niż do Demonsów. :)

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Przestaje wierzyc w to forum - albo czytam o tym, ze gra jest wersja beta z niedzialajacym multi, chociaz widze kumpla grajacego w PVP i kooperacji w stabilnych 30 fpsach, albo ze kitajcom zrobily latwiejsze Soulsy niz europie xD

Zaraz dojdziemy do tego, ze polacy grajacy z krzakami mieli latwiej bez poradnikow!  

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

 

 

No też czytałem, że jest poziom BB albo i niżej. Kolo skończył grę w 30h omijając tylko jednego bossa. 

 

To chyba dobry moment aby From skończyło z serią i zajęli się czymś nowym, bo coraz łatwiejsze te gry. 

 

sutek jaki znawca BB :x zapraszam solo do platyny z zabraną połową hp, oraz do najwredniejszych bossów na 5-tych poziomach chalice dungeons. :czesc:

 

 

 

no i do Old Hunters. dla mnie poziom zwykłego ng był tam i tak wyższy niż w Demonsach, bo o żadnych op czarach, czy łukach mowy być nie mogło, a prewencyjne trzymanie bloku nie istnieje. zresztą poza max 3 bossami trudnośc w pierwowzorze opierała się głównie na cierpliwości w zapieprzaniu z powrotem do bossa, który cię ubił za pierwszym - drugim razem. jedyne z czym się zgodzę to łatwość w farmieniu potionów.

 

Zawsze mnie śmieszą takie teksty. A Ty zrobiłeś platynę z połową hp, że komuś innemu takie coś proponujesz? Ja Ci proponuję calaka/platynę w Dark Souls bo sam zrobiłem. 

 

Co to za głupie rozumowanie. Może jeszcze grać tylko pięściami? Albo na macie do tańczenia? A najlepiej byłoby na hardzie bez podsłuchiwania nie? 

Grasz tak jak lubisz, a nie sobie specjalnie utrudniasz aby udowodnić jakiemuś nobodiemu na fpe, że gra jest trudna. Bo będzie jak sobie ograniczysz technikę, to jest logiczne. Tylko po co to robić jak się nie jest jakimś fanem serii i nie gra tylko w jedno i to samo?

Jak Fanek Ci robi platynę w soulsach to wiedz, że coś się dzieje. 

 

no mnie śmieszy że nie ograłeś, a pjeprzysz kocopoły, kiedy piszę ci że ja ograłem solo i to i to na zwykłym ng i ng+, also widzę że bluber wytłumaczył ci o co kaman z 2x mniejszym health w drodze do platyny

 

zresztą zobaczymy jak będziesz tam skomleć przy pierwszym bossie w dlc xd

 

wow to tak wygląda shitstorm z drugiej strony który uskuteczniałem n.t. x360 w cw :obama:

ps a platynka wpadła sztywniutku kilka tyg. temu. do pełni szczęścia już tylko ubicie solo tego pjerdolonego skufiela z białaczką w Old Hunters na ng+4 :cool:

Odnośnik do komentarza

Suteq ale to, że masz połowe HP w dungeonach to nie jest twój wybór tylko gra narzuca takie warunki w konkretnym challice dungeonie. A to, że platyne Fanek wbił o niczym nie świadczy skoro miał na psnie pomoc w postaci Willego i Bansaia. 

 

Oni nie pomogli mi z żadnym bossem (bo sie nie mogliśmy połączyć XD ), sam ich zapytaj, tyle co rozmawialiśmy na psn, ognistego psa na dole sam ubiłem, gdy pamiętam Ukyo miał z nim problemy.

Ja brałem BB na premiere jeszcze, gdy kończyłem gre nadal loadingi były mega długie i łaczenie dzwonkiem ledwo działało, dopiero pozniej to naprawili patchem

 

Edytowane przez Fanek
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

btw DeS wspomniałem jako zaprzeczenie tezy o coraz łatwiejszych odsłonach. poza tym na tym forum to norma, że najtrudniejszymi soulsami były te od których zacząłeś i uczyłeś ich mechaniki na bieżąco (np. Jeronimo nie niby żadnych większych problemów z Darkiem po wymasterowaniu Demonsów).

w przypadku BB dochodzi tu jeszcze zmiana przyzwyczajeń, przez brak zbroi i bloku, na rzecz uników i szybszych wrogów. 

Odnośnik do komentarza

W Soulsach chyba nigdy nie było różnicy (?), ale warto pamiętać, że z reguły japońskie wersje gier są łatwiejsze od zachodnich, szczególnie rpgi / gry akcji. Poza tym siła serii dla mnie nigdy nie leżała w "trudności", tylko w podejściu do gracza, zarówno w rozwiązaniach gameplayowych jak i stricte fabularnych.

 

Te calaki nie sa w serii takie trudne, tylko cholernie czasochlonne, farmienie idiotycznych itemkow z szansa na dropa 0,00005%. Chce zrobic platyny, ale wlasnie ta glupia farma troche mnie odrzuca. 

Odnośnik do komentarza

Dżizas, ten system cytatów, kiedy są dwie wypowiedzi, to tragedia... Sorry za to powyżej, ale chciałem się odnieść do Shenowego - "farmienie idiotycznych itemkow z szansa na dropa 0,00005%. Chce zrobic platyny, ale wlasnie ta glupia farma troche mnie odrzuca"...

 

Ale coś takiego masz tylko w Demon's Souls, przy Pure Bladestone. Reszta Soulsów to w sumie koniecznośc przechodzenia gry ze 3 razy, by wykuć wszystkie dwie lub trzy bronie z jednej duszy bossa i tym podobne akcje.

 

Dla tych, którzy obawiają się o poziom trudności, poniżej filmik. Ja wiem, że IGN, że dziewczyna, ale...

 

Edytowane przez WrednyPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...