Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie gram jeszcze, wiec widze co pisza.

 

http://www.ppe.pl/news/42644/wydawca-dark-souls-iii-ostrzega-przed-graniem-w-azjatycka-wersje-tytulu.html- jest pozbawiona funkcji sieciowych. Jaka wersja to juz uj mnie obchodzi, bo czekam do 12 kwietnia. Moze rankingi nie dzialaja czy inne funkcje, ale napisane bylo i jest pod linkiem.

Odnośnik do komentarza

Zasmuciła mnie informacja o wersji xone. Pre order anulowany i teraz czekam na kogoś kto przetestuje wersje pc. Jak będzie git to biorę a jak nie to ps4.

 

Olali wersje na konsole ms. Spadki to największe zło. Przeżył bym grafe w 720 p bez spadków bardziej niż 900p ze spadkami.

Odnośnik do komentarza

Nawet jak znowu z(pipi)ia wersje pc to naprawia ja moderzy. Tak było z jedynką.

 

Pierwsze opinie na temat wersji pecetowej są przychylne.

 

Jeden serwis stwierdził, że do najwyższych detali w 1080p i 40-45 klatek wystarczy GTX 760/R9 270X, czyli jakby nie było dosyć wiekowe karty. Na razie nie spotkałem się z niczym, co sugerowałoby powtórkę z DS1.

Odnośnik do komentarza

Granie na PC tez jest slabe. Od groma cheaterow hackerow bylo w dks i dks2. Tylko ps4!

 

Od groma to raczej przesada, ja trafilem tylko na kilku grajac w DkS 1 i 2, pamietam jedna potyczke w 2jce, wbijam na arene, trzepie goscia normalnymi atakami, robie typowi dwie riposty a ten wciaz ma caly pasek zycia i rzuca mi pod nogi carving "im sorry" - nie wiedzialem czy sie smiac czy plakac. Mimo wszystko wole juz te 30 klatek mniej ale spokoj ducha ze do czasu shackowania konsoli nie trafie na takich przegrywow.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Nawet jak znowu z(pipi)ia wersje pc to naprawia ja moderzy. Tak było z jedynką.

 

Pierwsze opinie na temat wersji pecetowej są przychylne.

 

Jeden serwis stwierdził, że do najwyższych detali w 1080p i 40-45 klatek wystarczy GTX 760/R9 270X, czyli jakby nie było dosyć wiekowe karty. Na razie nie spotkałem się z niczym, co sugerowałoby powtórkę z DS1.

 

Tak - i to ustawienia Ultra, na wysokich pelne 60klatek !
Odnośnik do komentarza

Przesluchalem soundtrack i rozje..l mnie na maxa!!

 

A ten kawalek pod spoilerem to normalnie eksplodowalem! Moj klimat, moj swiat. Jak to doprawia epickim miejscem do sie rozkleje na maxa, bo juz przy samym kawalku telepotalo mna w srodku tak, ze hype osiagnal poziom over 9000.

 

Posluchajcie i wyciszcie sie, bo to moze byc miejsce konczace krucjate Rai'a... gdzie spocznie i zostawi po sobie smutek i tajemnice, czyny jednak nigdy nie zostana zapomniane. Juz mam na jedna z koncowek mojego opowiadania serii Souls, gdzie wszystko sie zakonczy. Postaram sie na maxa. Przy tym kawalku caly czas sie rozklejam, a nawet jeszcze nie gralem :(

 

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

 

Granie na PC tez jest slabe. Od groma cheaterow hackerow bylo w dks i dks2. Tylko ps4!

Od groma to raczej przesada, ja trafilem tylko na kilku grajac w DkS 1 i 2, pamietam jedna potyczke w 2jce, wbijam na arene, trzepie goscia normalnymi atakami, robie typowi dwie riposty a ten wciaz ma caly pasek zycia i rzuca mi pod nogi carving "im sorry" - nie wiedzialem czy sie smiac czy plakac. Mimo wszystko wole juz te 30 klatek mniej ale spokoj ducha ze do czasu shackowania konsoli nie trafie na takich przegrywow.

Spoko ja hackowanie mam gdzieś bo pvp mnie nie interesuje. Tylko pve i co najwyżej summony coopa. Jolly cooperation to jedyne co mnie interesuje :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Granie na PC tez jest slabe. Od groma cheaterow hackerow bylo w dks i dks2. Tylko ps4!

Od groma to raczej przesada, ja trafilem tylko na kilku grajac w DkS 1 i 2, pamietam jedna potyczke w 2jce, wbijam na arene, trzepie goscia normalnymi atakami, robie typowi dwie riposty a ten wciaz ma caly pasek zycia i rzuca mi pod nogi carving "im sorry" - nie wiedzialem czy sie smiac czy plakac. Mimo wszystko wole juz te 30 klatek mniej ale spokoj ducha ze do czasu shackowania konsoli nie trafie na takich przegrywow.
Spoko ja hackowanie mam gdzieś bo pvp mnie nie interesuje. Tylko pve i co najwyżej summony coopa. Jolly cooperation to jedyne co mnie interesuje :)
No to ciekawe jak będziesz śpiewał jak taki zhackowany inwejder najedzie Twój świat podczas ogrywania fabuły ;-)
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...