Skocz do zawartości

Shenmue 3


REZOK

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.trustedreviews.com/reviews/shenmue-3

 

Pierwsze wrażenia z gameplayu.

 

Odnośnie systemu walki:

Cytat

After failing hard at the village attractions and awkwardly flirting with the Lucky Hit girl, I venture back across the bridge to the Village Dojo. This is where I catch my first glimpse at Shenmue 3’s mediocre combat. Much like what came before it, there’s a combo system where stringing together the right button presses will devastate foes, but any feedback to your strikes is non-existent beyond a tiny health bar in the bottom-right corner of the screen.

 

My opponent looked stiff and uncomfortable, moving strangely from side to side desperately trying to fight back, and when they do every animation is incredibly awkward and stilted. In most combat encounters, you’ll be faced with a brief quick-time event which unleashes a more powerful attack, but you wouldn’t know from how it looked. Eventually I emerged victorious, earning a few levels worth of experience from my time at the Dojo. Now, it was time to face The Bookie.

 

Within seconds, I joined the other E3 attendees who faced The Bookie’s wrath and didn’t live to tell the tale. The scarred fellow did obscene amounts of damage, cutting down my health bar with vicious blows, but the fight was made tedious when he started ragdolling awkwardly onto the ground after each combo. It made this presumably epic battle into an exercise in comedy, which is a shame since there’s so much potential here.

 

:ermm:

Edytowane przez RoL
xD
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Kolejny mail od Scam Suzuki

 

Cytat

 

Hello Everyone,

 

We want to make sure that the Backers are aware that we are listening to their concerns. We kindly ask all our fans to have some patience, we are currently at E3 demoing the game and need to get back to our respective offices to assess the situation and together find a way forward to justify the trust you placed in us.

 

 

Czyżby chodziło o brak premiery na Steamie?:yao:

 

Sam żałuję, że wsparłem ten projekt zakupem wersji cyfrowej. Zamiast tego zamówiłbym sobie pudełko na Ps4 (nie chcę dwa razy płacić za to samo). Głupi Polak po szkodzie:shieeet:

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość _Be_
W dniu 7.06.2019 o 22:21, RoL napisał:

Oni nie dostali kasy od wydawcy. Wydawca przejął na siebie koszty związane z dystrybucją, marketingiem itp. Ys Net z kolei cały zebrany budżet z Kickstartera może dzięki temu przeznaczyć na produkcję gry.

 

Cytat

The very first item on the FAQ states: “No, we cannot make an open world game for $2 million. Shenmue will be produced using both the funds raised from the Kickstarter and through other funding sources already secured by Ys Net Inc. We are very sorry, but due to contractual obligations, details of outside investments will not be disclosed.”That item didn’t initially exist at all — it was added days after the project launched, after the game had already blown through the $2 million mark.

 

details of outside investments will not be disclosed

Pewnie to, że gierka ląduje na PC jako ex na EGS też pewnie jest zasługą kickstartera co nie? :kaz: Na bank gra nie jest robiona za te marne 7 mln z KS 

 

https://www.theverge.com/2019/6/10/18660126/shenmue-3-epic-games-store-exclusive-backers-angry-steam-key-refund-request-e3-2019

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

O wyłączności na EGS zadecydował WYDAWCA, czyli Deep Silver, a nie DEWELOPER, czyli Ys Net. Jest dokładnie tak jak napisałem w tym poście który cytujesz.

 

 

 

Poza tym, fragment który przytoczyłeś odnośnie dodatkowych źródeł finansowania pochodzi z wywiadu z 2015 roku, kiedy gra jeszcze nawet nie miała wydawcy. Współpraca z Deep Silver została nawiązana w 2017.

Edytowane przez RoL
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tym czterem osobom, które kupią gre na PC raczej nie zrobi różnicy czy to epic czy steam, ale (pipi)burza i tak musi być XD

Chyba jestem jedyną osobą, która ma wywalone na te wszystkie aferki, budżety, na to jak gra wygląda teraz itd. Kurła, dla mnie to nawet dobrze, że gierka będzie trochę kanciata i niedzisiejsza, chciałbym znowu poczuć typowy klimat Shenmue. Wodotryski będę miał w innych grach AAA, których nadrabianie zajmie mi jakieś 3 lata, jeśli nie więcej. 

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, number_nine napisał:

Tym czterem osobom, które kupią gre na PC raczej nie zrobi różnicy czy to epic czy steam, ale (pipi)burza i tak musi być XD

Chyba jestem jedyną osobą, która ma wywalone na te wszystkie aferki, budżety, na to jak gra wygląda teraz itd. Kurła, dla mnie to nawet dobrze, że gierka będzie trochę kanciata i niedzisiejsza, chciałbym znowu poczuć typowy klimat Shenmue. Wodotryski będę miał w innych grach AAA, których nadrabianie zajmie mi jakieś 3 lata, jeśli nie więcej. 

Dokładnie jakoś w Yakuzach, nikt za bardzo nie narzekał, że gry przez lata wyglądają jakby technologia nie ruszyła się nic do przodu:) Ja tylko mam nadzieję, że nie będzie ( bo za tym nie tęsknie) za dużo momentów typu: przez godzinę dziennie zapieprzaj wózkiem widłowym albo przenoś książki bo inaczej nie popchniesz fabuły do przodu. Niech takie elementy będą ale bardziej jaki opcjonalne minigierki - please Yu Suzuki!:)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, izon napisał:

Dokładnie jakoś w Yakuzach, nikt za bardzo nie narzekał, że gry przez lata wyglądają jakby technologia nie ruszyła się nic do przodu:)

 

Bo w Yakuzę grało wielu, a o Shenmue mam wrażenie wypowiadają się w większości osoby, które poprzednie części znają tylko ze słyszenia ;)

Mnie nawet te książki i wózki nie męczyły, no ale fakt, dzisiaj mogłoby mi zabraknąć na to cierpliwości :D 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Takiego maila przysłałm mi Scam Suzuki

Utility spacer.png?ixlib=rb 2.1
Kickstarter
Trial Version Announcement
B9826f2bb75762b3dd3a59fdcce9da54 original.png?ixlib=rb 2.1
Posted by Ys Net
Aug 13, 2019
 
  External link.png?ixlib=rb 2.1 View on Kickstarter  
 

日本語はこちら

 

Hello Everyone,

Today we would like to make an announcement concerning the Kickstarter and Slacker Backer trial version of Shenmue III.

 

The trial version is scheduled for release during the second half of September. The elements and features to be included have almost all been pinned down, and we are now working to finalize a delivery date with our partners. Once a date has been confirmed, another announcement will be made here in the updates.

 

Trial Version Content

The trial version will feature a stand-alone act with objective that takes place in the first area of Shenmue III, Bailu Village. The game will be playable for an estimated 1 hours, and will be replayable after the objective has been cleared. There are lots of activities to experience and we hope you go back for more until the trial expires.

*The trial version will also come with a PDF play guide.

**Saves will not transfer over to the final version.

 

To Play Trial Version

Required PC specifications will be noted in the General Information section of the updates and can also be found on the FAQ.

The trial version will be for PC to be played on the Epic Games Store. An Epic Games account will be needed to play. 

For information on creating an Epic Games account and on Epic Games' privacy policy, please visit the Epic Games Store.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
8 godzin temu, Balin napisał:

Nowy  zwiastun z Gamescomu: 

 

 

Gra prezentuje się naprawdę dobrze i widać, że im bliżej premiery, S3 wygląda coraz lepiej. Podoba mi się miasto ( szczególnie nocą ), z tymi całymi straganami i sprzedawcami, fajne nowe mini gry, walki na arena, będzie co robić w grze.

 

Jest klimat, jest TA MUZYKA, czekam w ch...! Z każdym trailerem jest lepiej, widać, że zrobiono znaczny progress od pierwszych zapowiedzi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zayebista edycja Shenmue 3. Dystrybutorem będzie Limited Run Games. Sprzedaż preorderów ruszy na ich stronie w poniedziałek o 18 naszego czasu.

edit: LRG jest dystrybutorem tylko na USA więc, a Europa będzie miała innego dystrybutora także nie trzeba się spieszyć z zamówieniem gdyby ktoś był zainteresowany

95e3fb7fc4430.jpg

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...