Skocz do zawartości

Shenmue 3


REZOK

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ to musi być potężne uczucie - być fanem serii, zostać na 20 lat bez trzeciej części i nagle nierealne marzenie ziszcza się w dłoniach w postaci pudełka (albo chociaż ziszcza się na HDD w postaci gigabajtów danych). Nie powiem, jeśli są na forum Szenmue świry to okrutnie Wam tego uczucia zazdroszczę :)

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, number_nine napisał:

robił ktoś pre ordera w muve? Dzisiaj premiera a o wysyłce cisza.

edit: odpisali, że wysyłka może pod koniec tygodnia, bo "lokalny dystrybutor" sie zaebał :v 

 

4 godziny temu, nadol90 napisał:

Panowie, skąd najlepiej zamówić i gdzie mają u nas od razu z wysyłką, bo widzę że w stacjonarnych sklepach na śląsku to jest lipa.

Jest kaszana w całym kraju. Wczoraj pod wieczór zrobiłem rundkę po wszystkich sklepach małych i dużych i nikt nie miał. Premiera przesunięta, niby na jutro.

Człowiek czeka na premierę 18 lat i w ch...go robią.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, marcinwks napisał:

 

Jest kaszana w całym kraju. Wczoraj pod wieczór zrobiłem rundkę po wszystkich sklepach małych i dużych i nikt nie miał. Premiera przesunięta, niby na jutro.

Człowiek czeka na premierę 18 lat i w ch...go robią.

Faktycznie dowalili z dostawą, ja też dalej nie dostałem z 3kropek. Dobrze, że chociaż będzie steelbook..

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

Myślałem sobie: 

Nigdy nie grałem w Shenmue, a niedługo wychodzi trójka, może warto spróbować i dać szansę rimejkom jedynki i dwójki, a potem zaliczyć trójkę. 

A teraz okazuje się, że trójka jest co najwyżej przeciętna i być może nie jest warta zainteresowania, więc już nie wiem czy w ogóle chce mi się wchodzić w ten cykl, skoro jestem wolny od sentymentów. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...