Skocz do zawartości

Ghost Recon: Wildlands


SG1-ZIELU

Rekomendowane odpowiedzi

Też jestem zdziwiony fatwowiernościom niektórych :), przecież to UBI. Gra niestety z za(pipi)istego trailera z targów zamieniła się w The Division w trochę innych klimatach, widać taki model biznesowy skoro sprzedało się raz sprzeda się drugi raz. Choć na plus tej gry na pewno będą bardziej dopracowani bossowie... Końcowy boss w Division  :reggie:

Odnośnik do komentarza

Yano jaki naiwniak. xd

może i naiwniak ale w division spędziłem przez miesiąc ok 200 godzin za(pipi)istego COOPa, dopiero w endgame sie okazało że nie ma endgame, wcześniej było naprawde cieakawie i przyjemnie. dlatego z większym sponiem wiarygodności podchodze do tej gry.

nadal uważam że ubisoft ma -20 do zaufania. ale division serio było fajne w coopie, tylko totalnie z(pipi)ali endgame w pierwszej fazie (teraz troszke zaczyna przypominać to co powinno być od początku)

dlatego mimo wszystko chętnie bym zagrał w tą gre w coopie

 

mam obawy bo to ubi, ale mam też troche hajpu

Odnośnik do komentarza

ubisoft i division, gra ktora sie skonczyla 2 tygodnie po premierze lmao  :yao:

 

 

jak ktos ogladal filmik AngryJoe jak gra to widzial, jakie to jest scierwo, mechanicznie to to jest taki crap, ze dawno takiego nie bylo i teraz wydawcy chyba specjalnie robia takie szroty aby zarabiac tylko na samych pre orderach

Odnośnik do komentarza

Gram sobie teraz w Future Soldier [chyba moj ulubiony TPS, a juz na pewno w coopie, szkoda ze na strupie 360 juz nikt nie gra :P] i po tym gameplayu od AJ zaczynam dostrzegac srogie ilosci drewna, strasznie koslawa animacja jak np gosc spada, co mnie jeszcze dziwi to 2016 rok i brak cover systemu w TPSie.

 

Nie wiem kurcze, rozum mowi nie, ale serce tak, bo ghost recon, bo coop itp itd.

Odnośnik do komentarza

He He, no widzicie? Czyli jednak najnowszy gameplay z Wildlands ma jakieś pozytywy - oglądając go, chce się jak najszybciej o nim zapomnieć i odpalić poprzednią część, która może nie miała jakiejś powalającej oprawy, ale miała naprawdę fajny gameplay i klimacik.

Dla mnie GRFS to była jedna z niedocenionych perełek siódmej generacji i z przyjemnością wbiłem w niej 100% pucharków, ale to tutaj... no jakoś tego nie widzę, zwłaszcza jeśli nie lubię być zmuszany do gry w co-opie.

Może z tego wyjść takie kooperacyjne Just Cause 3, tylko bez jaj i uroku przygód Rico, więc ogólnie słabo...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Rzeczywiscie jakoś drętwo to wyglada, wielka szkoda bo po obejrzeniu Sicario i Naco Cultura jestem zajawiony na te klimaty:) Najbardziej rozczarowały mnie odzywki Ghostow, gościu pocięty w beczce a oni podchodzą do tego jakby na luzie bez emocji. Pierwszy trailer jak najbardziej na plus ale to co było na E3 to mala porażka:/

Odnośnik do komentarza

To że bez emocji, to kij, bo w końcu profesjonaliści itp, ale oni brzmią jak jakieś gimbusy, walą jakie pseudo cool teksty i ogólnie brzmią strasznie.

Dla mnie wzorem takiej ekipy profesjonalistów byli ludzie z poprzedniej odsłony, tudzież oddział z ostatnich dwóch MoHów - tutaj to jakiś niesmaczny żart.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No ale gdyby jeszcze dorzucili jakas konkretna rozbudowe bazy, spore miasta, misje poboczne, zroznicowane tereny to moze cos by nas ruszylo.

Swoja droga czy oni nie reklamowali tego na piwrwszych trailerach, ze bedzie mozna dobierac sie do baz na wiele sposobow?

Bo ten pozniejszy gameplay srogo zaprzeczal takim rozwiazaniom.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

https://www.twitch.tv/twitchprime/v/92434851?sr=a&t=4355

 

Od 1:13:30 zaczyna sie naprawde fajnie nakrecony gameplay, potem pokazuja sporo innych mozliwosci na zrobienie tej misji (stealth/assault, czysty stealth, sniping, full assault).

 

Wciaz brakuje mi cover systemu, ale stealth z odpowiednia ekipa [ktora bedzie niesamowicie ciezka do znalezienia] moze naprawde dostarczyc sporo zabawy, tym bardziej ze potwierdzili w tym gameplayu sync-shoty.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...