Skocz do zawartości

Ghost Recon: Wildlands


SG1-ZIELU

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

W sierpniu rusza tryb pvp.

Dwie czteroosobowe drużyny vs na sporej mapie.Będą chętni z forumka na bicie obcych nacji ?

Ja grywam czasami z kumplem. Na spokojnie bez spiny. Jak chcesz wyślij zapro.

Jak na razie, to najlepiej grało nam się we dwóch z ziomkiem coopa. Zero chaosu itd. We czterech było już bydło. Obada się ten vs ( trochę pod playerunknown's robiony :) albo to wildlands ktoś się zasugerował. Edytowane przez MAJOCHEY_PL
Odnośnik do komentarza

trochę misji, trochę nowych bajerów, nowych pojazdów czy rzeczy do zrobienia/zebrania. każdy z nich to dobre kilka godzin grania by zrobić 100% wszystkiego. kwestia czy taka cena komuś pasuje czy jednak za dużo za kilka godzin dodatkowego grania w zasadzie w to samo tylko w nowym stylu i otoczce.

 

narco road to opowieść z drugiej strony konfliktu w boliwii i dodatek na luzie nastawiony na zabawę. monster trucki, tuningowane fury, misje niezbyt poważne a czasami nawet śmieczne. 

fallen ghost to już pełna powaga i z łowcy zmieniasz się w zwierzynę. mocniejsi i nieco trudniejsi przeciwnicy w nowych klasach, nieco większe wyzwanie. na plus dodana kusza. trochę bardziej trzeba przemyśleć taktykę jeżeli chce się podejść po cichu, co jest wskazane.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

No i popykali my w nocy.

Generalnie tryb pvp to zupełnie inna gra, niż wildlands. Może tylko na początku, ale odczuwalny mocno ograniczony arsenał. Generalnie level idzie od zera i nie jest brany pod uwagę poziom z podstawki.

Spostrzeżenia na szybko:

 

Baaardzo małe mapy!

 

Snajperzy i snajperopochodni /broń z lunetą w innych klasach/ najzwyczajniej rządzą.

 

Szybkie, kilkuminutowe meczyki, jak w rainbow six siege.

 

Matchmaking daje radę, jest dobrze.

 

To na razie tyle. Jak na darmowy dodatek może być. Btw beta mocno okrojona z klas i sprzętu.

Edytowane przez MAJOCHEY_PL
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj widziałem filmik, w którym właśnie gościu podążał śladem takiego wyzwania. Coś tam z "Yeti" było. Muszę przyznać, że pomysłowe - różne hinty, wskazówki, śledztwo prawie jak w Wiedźminie, długości i szerokości geograficzne - ciekawa sprawa.

 

 

Co do samej gierki to muszę ją serdecznie przeprosić, bo ostatnio dorzuciłem do kolekcji i pograłem nawet sporo. Owszem - to UBIszajsbox z milionem pierdół na ogromnej (serio - OGROMNEJ) mapie, aktywności są baaaardzo powtarzalne, ale jak się to wszystko odpowiednio dawkuje...

I żeby nie było - gram sam i mi się podoba. Jest klimacik, chatter pomiędzy ziomkami jest spoko, główna oś fabularna może i trąci sztampą, ale briefingi są interesujące. Do tego miejscówki, które same w sobie opowiadają interesujące historie, no i ślicznie wyglądają - serio, ta gierka jest piękna graficznie.

Customizacja, ilość wyposażenia, gadżetów... Nawet znajdźki mają sens i aż chce się je zdobywać. W co-opie też fajna zabawa, choć więcej błędów i czasem chaos, bo jednak boty są nieomylne i niewidzialne, więc jest łatwiej (jak zresztą w poprzednim GR Future Soldier, które uwielbiałem nota bene).

 

Nie jest to tytuł, przy którym będę zarywał nocki, ale jako taki odstresowywacz "z doskoku" sprawdza się wyśmienicie - naprawdę polecam.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
W dniu 13.12.2017 o 21:46, Wredny napisał:

Idąc dalej tropem egzotycznych przeciwników, developerzy szykują nie lada gratkę - sam Predator do UBIcia :P

Wczoraj go UBIliśmy :D Kupiłem Wildlandsów jako odskocznie od Dywizji i muszę powiedzieć że gra się fanatastycznie. Te otwarty świat jest naprawde genialnie zrobiony.  Klimat Boliwii powala a gra w 4 osobowym teamie to fanstyczny połączenie taktyki ze strategią. Dywizja jest dużo DUŻO szybsza, natomiast tutaj jest WOOOOOLNO, staregicznie,mocno taktycznie (w Dywizji też taktyka i strategia są ważne ale jak już pisałem wszystko dzieje się jakies 100 razy szybciej). One shoot one kill;] Na PVP też gra się zayebiście...Do tego nie ma gimbazy i idiotów. Także jak ktoś nie miał możliwości ogrania to naprawdę polecam. Samemu można zacząć i troche pchnąć wątek fabularny do przodu ale dopiero w drużynie ta gra pokazuje MOC. Dywizja na zawsze w moim sercu ale Wildlands to też kawał porządnej szpili i już wiem że wciągnie mnie na długie miesiące :D  The Division+GTA5+Rainbow6 Siege=Ghost Recon Wildlands

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Wredny napisał:

Heh... Czyli tylko ja jestem taki dziwny, że w kolejnej grze tak bardzo chwalonej za swoje aspekty społecznościowe, ja lepiej bawię się sam? :)

Może grałeś z jakimiś leszczami :D Ja też lubie pobiegać sobie sam w Wildlansach, pozwiedzać ten zayebisty świat, polatać śmigłem nad górami i ponapieprzać crossem po bezdrożach, ale wiem że powtarzalność misji w tej grze spowodowała by u mnie depresje :( W drużynie natomiast każda misja jest w zasadzie inna.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ryo-San napisał:

Może grałeś z jakimiś leszczami :D 

 

Nie o to chodzi - żywi gracze przeszkadzają mi we wczuwce, poznawaniu fabuły i chłonięciu klimatu.

Co-op u mnie wchodzi w grę tylko jeśli tytuł choć raz przeszedłem, znam go na pamięć i mogę oddać się bezmózgiej sieczce, inaczej wolę AI-partnerów, których gadki budują klimat, do tego są niewidzialni i praktycznie nie chybiają :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...