Skocz do zawartości

Ghost Recon: Wildlands


SG1-ZIELU

Rekomendowane odpowiedzi

Można. Wtedy jest trochę inne doświadczenie niż co-op online. Bardziej korzystasz ze strzałów synchronicznych swojej drużyny SI i grę grasz 90% stealth, bardziej jako dowódca niż szpica.  Z żywymi graczami zawsze coś pójdzie nie tak i strzelaniny są o wiele częstsze.

Gra jest ogromna jeśli grasz na 100% i faktycznie można znudzić, jednak jak pójdziesz w same misje fabularne, w których jest więcej akcji, to nie poczujesz znużenia tak szybko a i tak będzie na kilkadziesiąt godzin.

Edytowane przez szczudel
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Z tego co pamiętam to można grać offline. Generalnie jak nie przeszkadza ci powtarzalność prostych aktywności to uderzaj śmiało. Ja grałem w betę, która była tragiczna ale teraz postanawiam dać drugą szansę skoro jest darmowy weekend. :) 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, XM. napisał:

Można offline grać? Podobne do division- jak tamto się spodobało to i to siądzie?

Nope bo to zupełnie inne gry pod względem zarówno samej rozgrywki jak i mechaniki. Wildlandsy są dużo bardziej wolniejsze. Ja grając w to samemu po pierwszym zachwycie odstawiłem na półkę bo gra na dłuższą metę (samemu) jest cholernie nudna i powtarzalna.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, XM. napisał:

Można offline grać? Podobne do division- jak tamto się spodobało to i to siądzie?

 

Offline grać można, ale to zupenie inne doświadczenie niż The Division. Pomyśl sobie o Just Cause, tylko z ziomkami AI, ze względnie realistycznym wojskowo-operacyjnym sznytem, no i z większym naciskiem na stealth i synchronizowane zabojstwa z ukrycia.
Ogromna mapa, usiana milionem ubi-aktywności, które zaliczasz, by ją wyczyścić i odblokować lepszy gear, rmasa pojazdów itp.
Oczywiście technicznie to dużo wyższa półka niż sandbox od Avalanche, ale ogólnie jest podobnie.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Kurde, dałem szansę i bawię się naprawdę bardzo dobrze. W ogóle nie przeszkadza mi powtarzalność zadań bo strzelanie w tej grze jest tak znakomite, że głowy siadają aż miło. Najważniejsza jest jednak satysfakcja z gry kiedy czyścisz cały obóz z przeciwników, w trakcie przesłu(pipi)esz kapitana, a potem odlatujesz helikopterem jakby nic się nie wydarzyło. :banderas: 

Tylko model jazdy to jest kompletna tragedia i Ubisoft mógłby w końcu kogoś zatrudnić, żeby zrobił to dobrze. No i graficznie jest tak średnio na podstawowej wersji konsoli, ale na razie nie miałem dropów więc jest ok. 

Odnośnik do komentarza

Świetna i bardzo niedoceniona gra. Nigdy nie grałem sam offline, więc pewnie dlatego moja ocena jest o wiele wyższa, ale tak jak ktoś pisał powyżej - strzelanie, taktyczne podejście do misji to czysty miód. Mimo, że misje polegają głównie na tym samym to sposób na ich przejście jest mnóstwo. W dodatku każda miejscówka jest inaczej zaprojektowana, więc powtarzalność aż tak nie razi w oczy. Ponadto genialne PvP. Mam nadzieję, że tego 9 maja zapowiedzą kolejną część.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Bansai napisał:

:obama:

ale wszelakie battle royale i inne tego typu (pipi) moga sobie wsadzic.

Czemu? BattleRoyale w takiej grze by się mega sprawdziło a mapa Wildlandsów jest do tego wręcz stworzona jeszcze jakby dodali coś z elementów survival to już w ogóle miodzio by było.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Raczej nowa część, w sumie chyba już czas.

 

W Wildlands dopiero niedawno zacząłem grać i tak jak z jednej strony wolałbym bardziej zamknięte lokacje i podział na rozbudowane misje jak np. w Hitmanie, tak z drugiej otwarty świat ma sens i wygląda za(pipi)iście dobrze. O dziwo samemu też gra się całkiem znośnie, a kompani wydają się sprawnie reagować na polecenia przez co można wykręcać niezłe akcje.

 

Pytanie tylko czy po kolejnych 10 czy tam 20 godzinach wciąż będzie tak samo bawić.

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.06.2018 o 19:38, Ryo-San napisał:

Ja się modlę tylko o jedno. Żadnego ku&$a trybu Battle Royale!!!! Jak patrzę na te Fortnite'y, H1Z1 czy inne tego typu gówna to mi się rzygać chce!!!!!!:bad:

1 godzinę temu, Ryo-San napisał:

Czemu? BattleRoyale w takiej grze by się mega sprawdziło a mapa Wildlandsów jest do tego wręcz stworzona jeszcze jakby dodali coś z elementów survival to już w ogóle miodzio by było.

 

Hmmm... Jak to się koledze w niecały rok światopogląd zmienił :dynia:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Cytat

Hi guys, new Ghost Recon is coming are you excited?

It's Ghost Recon Breakpoint, seems to be a story driven 4 player experience against Cole D. Walker(gone rogue) and his army of mostly weaponized drones.

Is coming out on October 4th this year, PC PS4 and XBOX.

No news about the multiplayer yet, but there will be a deluxe edition called "Wolves".

There will be gameplay reveal too but flaired as "alpha footage" so I guess nothing final. It's showing a sequence in quite nice jungle, with mud mechanics, then to clearing an outpost.

So far it seems the game will be fun, what do you think?

Cheers, Brushie

PS. Sorry, no screenshots this time :/

 

Znalezione na reddicie Ghost Recon. 

 

Odnośnik do komentarza

Po ograniu darmowego weekendu kupiłem pełniaka. Od kilku dni nie mogę się oderwać, choć wykonałem dopiero kilka misji, w tym najnowszą Operation Oracle. Bałem się, że zabawa solo będzie frustrująca, ale daje radę. Dokładna infiltracja bazy wroga i powolna, skradankowa eliminacja chyba mi się nie znudzi. ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.