Skocz do zawartości

Dreams


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Można się wściec budując swoją gre a to przez techniczne problemy np dryfujący Imp przez co krzywo sie rzeźbi assety, Connectory (motorbolt, bolt itp) są to zawiasy, który potrafią wariować z nieznanego powodu (zmniejszają przyłączony obiekt do wielkości ziarenka piasku albo wypieprza go kilometr od tego gdzie ma być), wsadzając kamere w głowe marionetki aby stworzyć fps czasem byłem o krok od usunięcia gry z dysku, wariująca siatka pomocnicza nie nakładająca sie na to co ma być lub co było zrobione dzięki tej siatce. Ile ja sie namęczyłem, ile ja projektów odpuściłem przez frustrację. Za każdym razem zapominam że to Early Acces :P nauczyłem się korzystać z prawie wszystkich dobrodziejstw edytora (dział logiki ty chamie). Gdy znajde czas to startuję z nowym projektem aby móc go opublikować. Jeśli ktoś uwielbia tworzyć jak ja to polecam z całych sił, „gra” jest fantastyczna, nie ma lepszego kreatora niż to.

 

Przy okazji wypróbujcie najlepszy projekt jaki ogrywałem: House of Bevis

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co najlepsze tworzenie assetów nie jest najtrudniejsze. Najtrudniejsza jest... optymalizacja :| trzeba naprawdę uważać na Termometr. Tworze w wolnych chwilach stacje kosmiczną w stanie nieważkości. Zapomniałem się i jeden asset zajął 20% wizualiów więc nie jest kolorowo, są fajne patenty żeby oszczędzić troche wskaźnika ale podczas robienia korytarza o tym zapomniałem xd Wciąż jestem zachwycany możliwościami, jedynie wyobraźnia jest ograniczeniem i umiejęności. Naprawdę można zrobić wszystko (oprócz płynnej wody xd) 

 

A oto mój robocik, chciałem dodać troche tekstur ale już mnie oczy bolały :D 

 

KkoSfB7_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&f

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ok, olewałem ten tytul, bo tez w sumie nie wiedzialem do końca o co chodzi ... ALE wczoraj prześledziłem kilka hashtagow na twitterze powiązanych z gra i... Wow. To co ludzie robią robi wrażenie.

Raj dla twórców i ciekawa piaskownica dla znudzonych niedzielno-wieczornych graczy;)


Wysłane z P20 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...