Skocz do zawartości

Dreams


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Aph klasycznie daje się poznać jako twórca jednych z najgorszych, raczej prowokacyjnie słabych take'ów na każdy temat. Dreams już teraz jest bardzo popularne jak na taką rzecz i bez sensu jest mówić, że niby po premierze nie będzie popularne.

 

Na razie każdy recenzent, którego pytałem, raczej szykuje 9 lub 10 dla tej (?) gry - pewnie będą też recenzje osób, które nie czują dziedziny i dadzą ocenę niższą, ale teksty że to będzie 69 jak Sea of Thieves wydają mi się absurdalnie nieodpowiadające niczemu co jest pisane o Dreams.

 

Like, to nie jest coś o czym warto byłoby gadać, praktycznie każda wstępna recenzja w większym medium jest pełna podjary i mówią już rok temu że jest bardzo dobrze lub rewelacyjnie. To że wielu graczy kupi i powie "ech nie chce mi się być kreatywnym, produkt nie dla mnie, 2/10" jest wliczone w założenie, ale recenzje mediów nie będą słabe mdr.

 

 

 

Nie będzie jechania za mało contentu, bo już teraz go wcale nie jest mało. Recenzenci inaczej niż nasi genialni forumowicze wiedzą, że w 2020 roku istnieje internet mdr. Każdy pisze, że spędził cały dzień grając i oglądając różne rzeczy zrobione przez innych... i zazwyczaj każda osoba mówi o zupełnie innym zestawie. Mario Maker dostał oceny 90 od mediów i 85 od graczy, także ja go kupiłem nie mając w ogóle ochoty robić własnych leveli, a jako całokształt Dreams rozje'buje Mario Makera.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, ogqozo napisał:

Aph klasycznie daje się poznać jako twórca jednych z najgorszych, raczej prowokacyjnie słabych take'ów na każdy temat. 

Stwierdzam fakty, które widać na pierwszy rzut oka???

Zdejmij różowe okulary i uświadom sobie, chociażby po ruchu w tym temacie - masa ma to gdzieś.

7 minut temu, ogqozo napisał:

Na razie każdy recenzent, którego pytałem, raczej szykuje 9 lub 10 dla tej (?) gry - pewnie będą też recenzje osób, które nie czują dziedziny i dadzą ocenę niższą, ale teksty że to będzie 69 jak Sea of Thieves wydają mi się absurdalne. 

10/10 dla gierki która de facto jest silnikiem? Ktoś sobie jaja robi. Chociaż, Celeste i inne indie słabiaki są wychwalane bo cośtam, a nikt nie widzi że 102020402 gier robi to samo.

9 minut temu, Figaro napisał:

 

Aph, czy możesz nie walczyć z _Forum_ o tytuł najbardziej irytujacej postaci forumka? 

Bo co, rękę na majestat podnoszę? Jak coś mi się nie podoba, to pisze że mi się nie podoba.

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem to dziś i.. wow. Szczęka na podłodze. Wita nas fajny, przemyślany tutorial.... A potem zaczyna się totalne szaleństwo i świetna zabawa.

Tylko pytanie jak mm to chce sprzedać. IMHO idealnie by bylo gdyby co jakis czas wydawali przeglądy/trailery z najlepszymi projektami.

Wysłane z P20 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

@CoATI Strona Playstation powinna sie tym zająć no i MM cały czas robi streamy na Twichu i Youtubie. Zresztą mnóstwo (tfu) jutuberów sie tym zajmuje odkąd otworzyli Early Access. 

 

Zaraz wracam do giereczki i dokańczam swój projekcik. No ja nie wiem co mam jeszcze o tym napisać, no cudo jest ta „gra”

 

Edytowane przez Kron997
Odnośnik do komentarza

Kampania faktycznie na jakieś 2,5 godzinki, ale trzeba przyznać, że naprawdę za(pipi)ista. Co tutaj MM nawrzucało to głowa mała - przygodówka, platformówka, etap ala Panzer Dragon, gra muzyczna, teledysk. No szanuję w opór. I trzeba dodać, że fabularnie to najlepsza i najdojrzalsza historia tego studia.

 

Sporo autorów widzę czekało na premierę, żeby wrzucić swój projekt - z tych, co przeglądałem to polecam sprawdzić Tiny Pier (tycoon), platformókowy The Pilgrim czy grę o niszczeniu eksponatów w muzeum. :D

 

 

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, CoATI napisał:

Tylko pytanie jak mm to chce sprzedać.

 

1. Wydać to na PC. 2. Sprzedać produkt nie jako grę, ale jako narzędzie dla twórców. Może jakieś obostrzenia pokroju "dostajesz za darmo + wsparcie, ale zobowiązujesz się wydawać swoje gry tylko na PS".

Odnośnik do komentarza

@Amer

Jest trochę gierek stworzonych przez użytkowników, które mają opcję dla kilku graczy. Nie testowałem zbyt wielu nowych ostatni, ale tu masz stary filmik z początków Early Access.

Taki Battle Tops ma już teraz chyba ze 20 poziomów, plus opcję na 4 graczy.

 

Zresztą nawet bez co-op można się z drugą osobą wymieniać padem co grę. Większość jest relatywnie krótka, ale i zdarzają się zaskakujące wyjątki. Wczoraj odpaliłem jakąś platformówkę i ku mojemu zaskoczeniu grałem ze 40 minut zanim skończyłem. :D

 

 

 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...