Skocz do zawartości

Dreams


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Kurczę dawno nie odpalałem Dreams - przeklikałem te kompilacje i trzeba wkrótce zajrzeć, bo sporo fajności. 

 

No i do jasnej ciasnej, kiedy Sony wrzuci to na PC-ty!? Wtedy gra dostałaby mega boost do popularności i ilości tworzonego contentu.

 

 

 

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Cedric napisał:

Kurczę dawno nie odpalałem Dreams - przeklikałem te kompilacje i trzeba wkrótce zajrzeć, bo sporo fajności. 

 

No i do jasnej ciasnej, kiedy Sony wrzuci to na PC-ty!? Wtedy gra dostałaby mega boost do popularności i ilości tworzonego contentu.

 

 

 

Marze o Dreamsach na PC. Wtedy ta gra byłaby tym, czym powinna być od samego początku. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Powiem wam, że niezłe rzeczy potrafią ludzie tutaj stworzyć. Bardziej próbki, niż pełnoprawne gry, ale polecam np. Silent Hills, gościu niesamowicie czuje klimat i praktycznie zrobił fabularną kontynuacje PT. Profesjonalny voice acting(nie wiem, na jakiej zasadzie), klimat i nawet humorystyczne nawiązania trochę w stylu tych z ufo, czy psem z całej serii, ale nie chcę spoilerować.

Genialne narzędzie, bo w przeciwieństwie do LBP możesz stworzyć gry w każdym gatunku i pewnie dobra opcja jak ktoś myśli o robieniu gier na poważnie, a chce się przekonać, z czym to się je.

Też nie do końca wiem na jakiej zasadzie te projekty funkcjonują, że nikt się nie przypierdala za robieniu rimejków  1:1 super mario, sonica itd. Używanie muzyki, głosów, znaków, twórców. Takie 2k, czy nintendo nie takie fanowskie projekty ubijali, które też przecież nie były monetyzowane.

Jako całość, nie do końca jest to dla mnie, bo MM chyba naiwnie liczy, że sama społeczność im wystarczy, żeby zapewniać atrakcje, a oni sami niewiele przygotowali. Na premierę bardzo fajne i różnorodne "marzenie Arta", ale też ledwie 2.5h, więc trochę słabo, po 1.5 roku od premiery wydali coś z nietoperzem na 1.5h, jakiś tam dungeon crawler(też jest ok, ale żeby się tym podniecać? Nie bardzo).

Ogólnie nie moje bajka, gra przysługa, a nie mam zamiaru czekać przez 10 lat, czy coś ciekawego wpadnie, czy nie, ale jak ktoś ma w sobie nutkę artysty/twórcy, to koniecznie musi to mieć. Sam nie mam do tego zapału, ale doceniam eksperyment, tylko więcej nie róbcie. Liczę, że będą robić gry po staremu, aż się dziwie, że nie zostali ubici chociaż z nastawieniem sony na przyszłość, to może nie jest to takie dziwne.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Jasny wuj, młody znalazł wśród gier Super Mario. Ja wiem, że to lewa sprawa bez licencji, ale i tak Marian na plejce :banderas: To w ogóle dopuszczalne i nikt się nie boi Ninny? :f

 

Kiedyś tam obadam ten kreator gier i sam się pobawie, bo za młodu klepałem sporo własnych gier w Games Factory na PC. Tam się joypadem modeluje postacie czy jak? Chyba że robi sie import plików z pendrajwa.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...