Skocz do zawartości

NieR: Automata


amsterdream

Rekomendowane odpowiedzi

Już było mówione - endingi to nie jedyna rzecz która się zmienia. Kolejne przejścia to nie jest new game + czy dodatkowy tryb. Tak po prostu skonstruowana jest gra i żeby mówić o ukończeniu, trzeba ją przejść 4 razy.

Przecież to jest oczko w stronę fanów pierwszego NIERa .

Dla mnie ta gra miażdzyła soundtrackiem fabułą klimatem .... 

Tutaj mi te platinum nie pasuje ze swoimi arcadeowymi slaszerkami, czy jest ktoś kto grał w pierwszego prawilnego Nier i może powiedzieć jak te 2 gry mają się do siebie ?

W demko nie grałem recek nie czytałem więc nie wiem .

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ja kupiłem jakiś czas temu remaster DmC na Xone i nawet nie mam ochoty tego kończyć :/ Po Ninja Gaiden II (X360 jedyny słuszny edyszyn) i Bayonetta 1 & 2 oraz Rising inne gry tego typu już nie smakują tak dobrze.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

 

Tutaj mi te platinum nie pasuje ze swoimi arcadeowymi slaszerkami, czy jest ktoś kto grał w pierwszego prawilnego Nier i może powiedzieć jak te 2 gry mają się do siebie ?

 

Jedyne co Platinum robilo to system walki, gra jest wspoltworzona przez studia SE. 

Nawiazan do Gestalt jest bardzo duzo, ale to sa raczej smaczki ktore dodaja glebi.

postaci poboczne, jakas notatka.

 

Zreszta, sam rozstrzal czasowy

Nier jedynka 2049, a Automata ponad 11000.

powoduje ze inaczej sie nie da.

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Ja kupiłem jakiś czas temu remaster DmC na Xone i nawet nie mam ochoty tego kończyć :/

Ale w czym problem ? W DMC grasz glownie dla krecenia combosow na przeciwnikach, a w Nier wgryzasz sie powoli w swiat przedstawiony.

Odnośnik do komentarza

Jakiś pipi zaniżył ocenę do 89... Raczej nikogo nie odwiedzie od zakupu, ale szkoda Platynowych, jeśli naprawdę by mieli taką klauzulę(nie zdziwiłbym się).

 

No i KiG nie zawiódł- jutro przyjdzie paczuszka ze S T E E L B O O K I E M.

 

Pozwoliłem se też obejrzeć jeden filmik z wyczesanymi combosami... Nieźle, raczej się w to nie bawię, wymiataczem nie jestem w gatunku, ale jeśli kluczem jest zmiana broni głównej... No spróbuję.

Edytowane przez gkihdghdhj
Odnośnik do komentarza

czemu ulungi ? Każdy ma prawo do swojej oceny. 

 

Czekam na moją grę xkom mi nie anulował to może dzisiaj wyślą . Druga gra w tym roku co do której mam hype :) Nier , persona i może mass effect (tutaj nie wiadomo jak z jakością)  dochodzą do wcześniejszych hitów w tym roku. Tak mocnych 4 miesięcy nie pamiętam odkąd giercuje. 

Odnośnik do komentarza

czemu ulungi ? Każdy ma prawo do swojej oceny. 

 

Czekam na moją grę xkom mi nie anulował to może dzisiaj wyślą . Druga gra w tym roku co do której mam hype :) Nier , persona i może mass effect (tutaj nie wiadomo jak z jakością)  dochodzą do wcześniejszych hitów w tym roku. Tak mocnych 4 miesięcy nie pamiętam odkąd giercuje. 

Blant x-kom wczoraj wysyłkę preorderów miał

Odnośnik do komentarza

No cóż następny sklep w którym preorderów robić nie będę :)  Przy yakuzie dostałem na premierę więc myślałem że tu też tak będzie. No ale do tego jest oddzielny temat. 

 

 

Pytanie mam co do gry.  Jest stały frame rate na amatorze. Grafa mnie nie interesuje ale w grach z tego typu systemem walki stałem fps to podstawa. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...