Skocz do zawartości

NieR: Automata


amsterdream

Rekomendowane odpowiedzi

Gamespot - 9/10

CGMagonline - 10/10

Atomix - 92

Multiplayer.it - 9/10

RPGSite - 10/10

Destructoid - 9/10

IGN - 8.9

Videogamer - 9/10

Gameinformer - 7.75/10

PushSquare - 9/10

Gamesradar - 4,5/5

Jeuxvideo - 19/20

Polygon 8/10

DigitallyDownloaded - 10/10

 

 

 

jest kolejny hicior

Edytowane przez Figaro
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

89 na meta :banderas:

daj panie boże dobre wyniki sprzedaży na zachodzie i IP wejdzie pewnie na stałe w plan wydawniczy SE. Ciekawe co żółtki w ogóle sobie myślą widząc, że Nier lepiej oceniany, niż ich flagowa seria.

A co kilkukrotnego przechodzenia gierki, choć już temat wyczerpaliście, to i tak powtórzę, żeby wbić wszystkim do łba, że żadnego Niera na jednym przejściu skończyć nie można. W pierwszym Nierze największą zmianą przy drugim przejściu był chyba kontekts. Nie zmieniał się tylko ending, ale także dochodziły nowe cutscnki i dialogi podczas przygody, które rzucały nowe światło na to, co już wiedzieliśmy i, wydawałoby się, rozumieliśmy.

I bardzo się cieszę, że w Automacie, z tego co pisze easye, pogłębili ten aspekt jeszcze bardziej, bo to bardzo ciekawa forma opowiadania historii. 

Hype na maxa, jezus ale to będzie sztos. Co za wspaniały rok dla graczy :banderas:

A jak ktoś odstawi na półke po pierwszym przejściu to was znajde i zabije.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A nie dasz rady przejsc jedynki poprostu? Ponizej 20h da rade to zalatwic, najlepiej zrobic jedno przejscie, potem drugie przejscie (zaczna sie od polowy gry wiec luzik) a dwa ostatnie endingi na YT obczaic, potem poczytac tlumaczenie dokumentacji dolaczanej do japonskiej wersji i voila. No a przed Nierem warto Drakengard ograć...... :reggie:

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Ja szybciutko Drakengard przejde zeby sie w swiat wczuc bardziej :obama:

Trojeczka mi sie podobała bardziej niz Nier, mocno pokrecony klimat i brutalnosc.

 

 

Prosilbym jeszcze o polecenie mi jakiegos wideo/stronki, gdzie moglbym przeczytac historie pierwszego Niera zeby wczuc sie w ten swiat. Gralem w to bardzo dawno temu i nie skonczylem nigdy (glupi…). Pozniej czytalem wiki kilka razy, ale moze jest cos bardziej poukladanego?

Edytowane przez Shen
Odnośnik do komentarza

No dokładnie, oglądajac jakies podsumowania tylko odbieracie sobie przyjemność przeżycia wspaniałej historii.

A automata chyba nawet nie jest jakoś specjalnie mocno powiązana z jedynką (?), więc tym bardziej po co?

P9DDWn6.png

Z takim info chyba nie będzie problemów z ludzmi kończącymi przygodę z Nierem po jednym przejściu :D

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Nie wiem jak mozna tak sobie psuc gre, ogladajac filmiki, takie cos mozna przezyc tylko raz, nigdy nie zrozumiecie :frog:

Przekonałeś mnie aby jednak nie oglądać nic z jedynki i ograć ją normalnie jak pewnie ponownie kupię PS3. Dzięki kolego. :rose: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...