Skocz do zawartości

Sea of Thieves


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będzie preloadu, procedura będzie wyglądać tak samo jak w przypadku cotygodniowych patchy

 

Na początku będzie kilkugodzinna konserwacja serwerów, a potem około godziny 14-15 serwery wrócą do życia i będzie można ściągać i grać w Hungering Deep

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Odnośnie Hungering Deep to właśnie skończyłem pięciogodzinną sesje. Bardzo spoko jest ta minikampania Merricka a widok całego serwera przypływającego do Merricka i pokojowo do siebie nastawionego to coś czego wydaję mi się szybko znowu nie zobaczę :D Cała kampania to szereg minizagadek opierających się na czytaniu dziennika Merricka i rozmowami z NPC. Polecam nie czytać spoilerów bo rozkminanie treści dziennika z trójką znajomych to dobra zabawa i szkoda ją sobie psuć. 

 

Na początku w ogóle nie spodziewaliśmy się czegoś takiego i przyzwyczajony do innych gier po prostu przekliknąłem całą rozmowę z Merrickiem i nie miałem pojęcia co robić  xD Musiałem poprosić jakiegoś francuza (chyba xD) żeby mi powtórzył treść zadania xD Potem ten sam koleś w ogóle miał dobrą teorie, według niego wspomniana w dialogu Tanya oznaczała współrzędną T na mapie, a dwa iksy na dzienniku współrzędną 20. Więc wspólnie z nim statek w statek popłynęliśmy do T20, a na miejscu okazało się że jest (chyba) jakaś nowa formacja skalna, francuz mówi "widzicie? to wygląda jak zęby rekina" i w sumie trochę tak było. Wpłynęliśmy między skały i zaczęliśmy wspólnie grać na instrumentach ale nic się nie wydarzyło. Trop okazał się całkowicie błędny i wróciliśmy na początek xD

 

W ciągu tych kilku godzin błądzenia w końcu zrobiliśmy wszystkie zagadki, zdobyliśmy bębenek i teraz zostaje nam tylko skołować drugą ekipę (musi być co najmniej 5 osób) aby wezwać rekina. Znaleźliśmy chyba jakiś niemców ale coś się zbugowało albo coś źle zrobiliśmy bo mimo chyba kilkudziesięciu minut grania na instrumentach rekin się nie pojawił. Wieczorem spróbuje ponownie 

Edytowane przez oni
Odnośnik do komentarza

No nie jest łatwo, ja wczoraj przy Merricku spotkałem zagubionych niemców  którzy również sobie nie radzili z questem. Na początku starałem się ich delikatnie nakierować, ale jakoś nie łapali. Potem namawiali mnie nawet żebym z nimi popłynął i pomógł im zrobić tego questa :D ale mi się nie chciało więc poszedłem na łatwiznę i wszedłem na ich statek zaznaczyłem na mapie punkty, powiedziałem "Tu macie podwodną jaskinie, a tu wrak statku, płyńcie ja tu na was poczekam"  :D

 

Wczoraj o drugiej w nocy skończyłem grać, zabijając na koniec rekina. Hungering Deep to kwintesencja tego jak wyjątkowa jest to gra na tle wszystkiego innego. Wspólne rozwiązywanie questów z nieznajomymi, spotykanie przypadkowych ekip w Outpostach i dzielenie się z nimi przemyśleniami na temat  zagadki. A na koniec walka ramię w ramię z rekinem, dzielenie się zasobami i wzajemna pomoc. DLC zgodnie z zamierzeń naprawdę zbliżył do siebie piratów, którzy wcześniej raczej najpierw strzelali a potem zadawali pytania.

 

Jeśli miałbym polecić jedną grę osobie która nienawidzi gier multiplayer to byłoby to Sea of Thieves jako coś przykład doświadczenia które przywraca wiarę że gry online mogą być czymś więcej niż młócką.

 

Teraz czas na obawy : minikampania Merricka potrwa 2 tygodnie, ale mam nadzieje że Rare nie okaże się tak głupie i walka z bossem zostanie w grze, jako nowy rodzaj public eventu z  którym wiążą się stałe nagrody coś w rodzaju istniejącego fortu. Myślę też że ta sielanka która obecnie trwa na morzu, za kilka dni się skończy gdy wszyscy zabiją rekina i piraci znowu wrócą do zabijania i plądrowania 

 

qkopc8hWsz91eIiHFUiTQ=

c6sn9qWYDaThRXd40dkECGy5hAa8A%2BtY1hDjEN

xBGTaSLppIB%2BqLcysnKABROKLPnU=

 

 

 

Edytowane przez oni
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

no wiem wiem, tak jak wszystkie inne nowości, ale chyba wciąż nie wiemy na jakich zasadach. Obecnie dwukrotna walka z Megalodonem (nie wiem czy dobrze napisałem xD) nie ma sensu bo nagrodę dostaje się tylko za pierwsze jego pokonanie. Stąd moje wątpliwości i oczekiwania

 

Wracając do nowych rzeczy, tuba to zarąbisty dodatek :D 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
3 minuty temu, oni napisał:

(nie wiem czy dobrze napisałem xD)

Dobrze napisałeś. 

 

Megalodon to był przehistoryczny rekin, największa w historii ryba drapieżna :lapka: 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Sashii to totalny fan Sea of Thieves. Wśród moich znajomych lider wszystkich statystyk. Przy nim ja jestem zwykłą płotką :frog:

 

Jak coś to ja już dzisiaj będę, można trochę przysiąść i korzystając z okazji i tego że ludzie ludzie są zaabsorbowani nowym contentem spróbować zrobić fort :lapka: 

Edytowane przez oni
Odnośnik do komentarza

Jak Rare będzie dostarczało takie dodatki to :banderas:

 

Dzisiaj z Kermitem rozgrywaliśmy zagadki do końca. Nie bylo może jakoś mega trudno ale cieszę się że developer kontynuuje swoją wizję gry bez znaczników na mapie i trzeba było ruszyć mózgownica. Z jednej strony cieszy mnie takie podejście ale z drugiej to rozwiązania tylko dla hadkorowego community, a nie dla mas. Teraz tylko znaleźć przyjaźnie nastawiona ekipę i można grać na bębenkach.

 

@oni skombinuj jakaś ekipę :ogor:

Edytowane przez hav7n
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

satysfakcja z rozwiazania niektórych zagadek jak przy lost woods w nowej zeldzie, mamy bębenek i teraz tylko motac ekpie na sharknado

 

 

 

burza w tej grze imo znowu bardziej doszlifowana, teraz to po prostu czysty żywioł - wszystko trzeszczy, nawet z kołem w reku niewiele zrobimy bo wyrywa nam stery a łajba buja na lewo i prawo, spencer tak doyebal fale ze maja chyba po 20m lekko

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

żałujcie że nie graliście w dzień premiery tuż po ruszeniu serwerów, kiedy kilkunastu typów naradzało się nad rozwiązaniem na Shark Bait Cove, wtedy było trochę prościej :yakubu: 

 

ale z tego co czytam najlepszy element dodatku jeszcze przed wami, ale to dobrze jutro możemy zagrać, namówi się  jeszcze jakiegoś randoma i można spróbować z rekinem :lapka: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...