Skocz do zawartości

Sea of Thieves


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma żadnych opłat za respawn. Przez pewien czas mieli pomysł aby dodać Tax Death ale społeczność wybiła im ten pomysł z głowy. Pewnie serwery coś zamulają i po pewnym czasie kasa Ci wróci 

 

wczoraj słabo się grało. Problemy techniczne, lagi, nic ciekawego się nie wydarzyło

 

EDIT: 

i materiał z GDC który wrzucałem wcześniej, ale teraz jest już na YT:

-o graficzce

-założeniach artystycznych

-inspiracjach i pomyśle o grze

- i o tym jak na nowo zdefiniowali unikalny styl gier Rare który jest tak obecny w SoT 

Edytowane przez asax
Odnośnik do komentarza

Artykuł w Polygonie powtarzający to co wszyscy wiemy:

https://www.polygon.com/2018/4/13/17226580/sea-of-thieves-content-dlc-debate

 

Rdzeń SoT to złoto, gra potrzebuje tylko więcej zawartosci. 

 

Na ten tydzień było zapowiadane developer video na temat właśnie przyszłej zawartości, ale wciąż się spóźnia

 

EDIT:

 

o nareszcie jest:

 
Więc tak pobieżnie podsumowując: 
The Hungarian Deep - Maj 
-nowy rodzaj przeciwnika
-nowe narzędzia do gry (jako przykład podano Cursed cannonballs) 
-nowe mechaniki 
-nowe nagrody (chyba chodzi o elementy kosmetyczne)
-zapowiedź nowej aktywności która ma zmusić różne załogi do współpracy
-od maja startują też cotygodniowe eventy które wpłyną na rozgrywkę
 
Cursed Sails 
-nowy  statek (ciekawe czy chodzi o 5-osobowy czy 3-osobowy okręt, osobiście wolałbym ten drugi)
-nowa część świata do eksploracji
-ponownie nowe mechnaiki
-nowe postacie niezależne
-i nowe nagrody 
 
 
 
 
 
 
Edytowane przez asax
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

Ciekawe jest, że update z petsami tj. mikrotransakcjami który miał być pierwszym dodatkiem  zostało widocznie wstrzymany, a pierwszeństwo dostały rzeczy o które prosili gracze. To bardzo nietypowe podejście, bo w grach GaaS to one mają zawsze najwyższy priorytet a dopiero później myśli się o graczu. Bardzo szanuje takie podejście Rare 

Edytowane przez asax
Odnośnik do komentarza

Widać biorą sobie feedback fanów i krytykę recenzentów do siebie i zabierają się za rzeczy najbardziej potrzebne. Jeżeli wyrobią się z tymi dwoma updatami do końca roku to będę zadowolony. Wiem że niby mają być "na lato" no ale wolę się nie rozczarować ;)

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

w tym roku mają być 3 duże dodatki @hav7n  ;) o tym trzecim nie wiemy jeszcze nic  oprócz tego że ma być ""a different expansion to the game".

 

Ja osobiście jestem bardzo ciekawy tych weekly eventów bo zaintrygowało mnie to jak opisywano je w zapowiedziach: Bez potrzeby ściągania dodatkowych patchy Rare jest po stronie serwera ingerować w świat gry i zmieniać styl rozgrywki, może na przykład sprawić że kompasy w grze oszaleją zmuszając graczy do nawigacji za pomocą gwiazd i pozycji słońca oraz mapy oczywiście. '

 

Potencjał jest ogromny, a do tej pory nic z tego nie widzieliśmy, co jest dużym zawodem dla mnie 

Edytowane przez asax
Odnośnik do komentarza

Dzisiejszego wieczora miałem do wyboru zagrać w SoT lub włączyć inną grę. Jak myślicie co wybrałem? :kaz: 

No ale hejt na bok. Wbiłem w gierce po 15 lvl w każdej z frakcji i by wbić do 50 musiałbym dalej robić w kółko to samo? Wolne żarty. Fort kilka razy zdobyty? Kraken spotkany? Bitwy morskie zaliczone? 3x tak, więc uważam , że w obecnym stanie zobaczyłem większość oferowanego contentu. 

Zapewne fajnie będzie do niej wrócić za jakiś czas, zobaczyć co dodali, jak się rozwinęła. ale obecnie nie widzę sensu jej odpalać. 

Odnośnik do komentarza

w takie Rocket League ludzie wciąż grają mimo, że po jednym meczu zobaczyli większość zaoferowanego contentu :kaz:  dlatego że gameplay jest dobry i każdy mecz inny.

 

Co do ludzi grających, to serio ja nie mam z nimi z problemów. Ale jeżeli ktoś interpretuje moje pisanie w tym temacie jako zachęcanie do gry (co jest głupie) to w porządku, mogę przestać tu pisać. Jestem pewny że mimo to ludzie wciąż będą grać. 

 

Cytat

Pewnie chodzi mu o to ze masz racje ze powinni wrzucic kajaki 3 osobowe bo 5 osobowego niedlugo nieskompletujesz

dobre dobre 

 

 

 

 

Edytowane przez asax
Odnośnik do komentarza

Mogę trochę pograć wieczorem w ten weekend, więc jakby coś to  :ogor:  Przy okazji - ciężko tutaj dołączyć do aktualnej trwającej gry, bo ktoś np. gra we dwójkę na małym statku, jest w środku questa i nagle nie przerwie rozgrywki, albo nie chce chamsko wykopać randomów z trwającej sesji. Moje godziny grania są mocno zmienne i tego typu sytuacje nie motywują do odpalania gry.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, asax napisał:

możesz rozwinąć? 

 

- System nie nagradza w zaden sposob za wygrana

- Zadania sa takie same (nie wazne czy masz 1 level, czy 50)
- Jeden typ wrogich npc, ktory delikatnie rozni sie w forcie
- Brak nagrod za krakena,
- Nagradzanie za pve skupia sie tylko na wizualnym modelu statku/postaci

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Rayos napisał:

tka bardzo krytyka Mausa zabolała, że od 4 dni cisza w temacie

W sumie dwa pierwsze punkty to nie są minusy, nie każda gra musi czymś wynagradzać, ale fakt brak contentu boli, czekamy na update.

Odnośnik do komentarza
Cytat

“Sea of Thieves was the second best-selling game of March, and is the eighth best-selling game of 2018 year to date,” said Piscatella. “Sea of Thieves generated the highest launch month sales for any title produced by developer Rare since tracking by The NPD Group began in 1995.”

czyli oficjalnie: Rare wróciło do życia i gra okazała się ich największym sukcesem, budując w ciągu pierwszego miesiąca dużą bazę graczy 

 

ale to niewiele znaczy bo sami mówili że "premiera to tylko początek" więc czekamy na pierwszy update  i rozwój

Edytowane przez asax
Odnośnik do komentarza
Teraz, funditto napisał:

Sprzedali tego więcej niż Kinect Sports ? 

z newsa wynika że miesiąc otwarcia był lepszy nie tylko od Kinect Sports, ale również od Banjo Kazooie, Banjo Tooie czy Conkera i to wszystko pomimo GamePassa gdzie grę można ograć za 29zł. Jakby nie patrzeć duży sukces, a znając specyfikę GaaS to może być tylko początek 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...