Skocz do zawartości

Rocket League


bartiz

Rekomendowane odpowiedzi

Są dokładnie takie same jak te z podstawki, statsy mają te same niby. Te z dodatku Revenge mają dla mnie jakiś dziwny feeling, zwłaszcza przy skręcaniu (Scarab). Natomiast tymi z Supersonic (Dominus i Takumi) gra mi się bardzo dobrze, tzn tak jak większością podstawowych aut.

 

Ja w zasadzie gram 5 samochodami, gdzie trzy są z dodatków: Dominus, Octane, Takumi, Time Machine i Venom.

Najwięcej śmigałem w Takumi, bo ponad 400 zwycięstw w nim zaliczyłem.

 

Dodatkowe samochody mają własne/nowe wykończenia, dochodzi jeszcze rodzaj malowania i turbo. "Czapki" są chyba darmowe wszystkie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Niby lepiej późno niż wcale, ale wypuszczenie wersji na X'a powinno mieć miejsce dużo wcześniej. Autka nawiązujące do exów bardzo na plus. Ciekawe czy pokuszą się o crossplay pomiędzy konsolami.

 

Ograł ktoś już dodatek Chaos? Autka spoko czy raczej średnie? obejrzałem najnowsze filmiki Top 10 i znowu mam parcie na Rocketa, także jakby ktoś był chętny na granie niech da znać.

No i hokej rusza w przyszłym tygodniu.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy pokuszą się o crossplay pomiędzy konsolami.

 

Nie będzie crossplay'a XO-PC a Ty pytasz o ten między konsolami? :D

 

@Moldar - RL powinno sobie poradzić nawet jeśli nie będzie w goldzie. Na PS4 w bestsellerach praktycznie cały czas siedzi w top 10 miesięcznych zestawień.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Kupiłem Chaos i autka bardzo przyjemne w graniu. Trofea jak zwykle banalne, bo znowu mam 100% na koncie.

Darmowa mapa Wasteland jest genialna, bardzo fajnie się po niej jeździ. Cały czas gra się super, tylko skill gdzieś poleciał, muszę się na nowo wgrać, bo forumkowe zmagania się szykują :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...