Skocz do zawartości

Mafia III


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

fanek ale czasem zadanie cały czas jest aktywne mimo że już nie ma tira do wzięcia. To są te zadania ze zwiększeniem kasy z miejscówki ? Jeżeli tak to one są aktywne nawet jak już wszystkie miejscówki masz na maksa. Sprawdź na mapie czy przy miejscówce danego bosa masz 7000/7000 czy np 5000/7000. Jak to drugie to tak bug zadania a jak to pierwsze to bug na mapie bo zadania już nie ma :D

 

 

 

ZA(pipi)ISTA GRA :D

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do osób, które pograły już chociaż parę h:

 

 

Czy da sie ocalic 1 bossa, Marle'a? Czy to w ogole nie jest glowny boss :) Nie mam opcji zwerbowania go, tylko zabicia w celach...

 

 

To pierwsze juz niewazne, ale czy da sie:

 

 

Zwerbowac Ritchiego Douceta? Tego od heroiny co to sie ukrywal w wesolym miasteczku? Po zlapaniu go mialem mozliwosc wcisniecia tylko "x" a dalej to juz cutscenka... Mialem podsluch zalozony w tej dzielni a nie bylo wyboru...

 

Edytowane przez Koleś88
Odnośnik do komentarza

Ta gra to dramat, pogralem 5 godzin i to jest wersja Alpha która jest dokonczona w 60%. Grafika to czasy ps3 a zadania typu przesłuchaj informatora sto razy budzi odruch wymiotny. Scenariusz jest ciekawy ale to jak ta gra jest zrobiona a raczej niedorobiona niestety odrzuca i trzeba naprawdę dużo samozaparcia aby ja dokończyć i chyba mi się to nie uda i jutro będę szukał żyda który da mi najwięcej za to coś. Omijajcie z daleka!

  • Plusik 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

wat? ZRODLO KOLEGO.

 

Chyba ze fastest selling przez graczy xd

Bez nerwów wujaszku

 

https://www.washingtonpost.com/news/the-switch/wp/2016/11/02/mafia-iii-took-a-risk-by-choosing-a-black-protagonist-but-its-really-paid-off/

 

Teraz poszedł update artykułu

 

 

Take Two Interactive, reports earnings Wednesday, confirmed that “Mafia III” is now the fastest-selling title in 2K Games's history — overtaking other franchise juggernauts such as “NBA 2K,” “Borderlands” and “BioShock.” The game sold and shipped more than 4.5 million copies digitally and to retailers in its first week, the company said.
Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

No sprzedała się bo recenzje ukazały sie tydzień po premierze. Ja coś czuję że niedługo wszyscy pójdą w kierunku wytyczonym przez gry bethesdy i mafie 3. Po co dawać wcześniej do recenzji jak hype zrobi swoje i frajerzy kupią na premierę (tak mówię o sobie :D )

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...