Skocz do zawartości

Mafia III


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

ci przeciwnicy to chyba niewidomi zatrudnieni na 1/3 etatu bo mają grupę. stoisz na przeciwko nich z nożem ale nie, spoko, dopalę szluga i dam się zarżnąć :D

 

AI podczas skradania sie jest na maksa uproszczone, dopiero podczas strzelanin zaczynaja myslec i probuja np z 2 stron zachodzic, krzycza jak przeladowujesz zeby atakowac teraz etc.

 

Zrobili to pewnie zeby latwo szlo sie skradac, ale momentami naprawde czujesz jakbys mial do czynienia z troglodytami. xd

 

Drugi raz to przechodzisz podziwiam. Ja męczę ten jeden raz. Mimo urlopu wolę czytać książki i grać w drago questa na 3ds. Dobrze że gears of war 4 przyszło :)

 

Cudownie, dzieki za informacje :)

 

@Fanek

 

Zalezy od zakonczenia. Zakonczen jest...

3 lub nawet 4 [teraz bede testowal czy wskoczy 4te] i tylko 1 sprawia ze mozna grac dalej

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No i platynka wbita! :platinum:

 

Znakomicie sie bawilem z ta gra. :dunno:

 

 

Gratulacje!

Bansai warto jeszcze nadmienić, żeby przed zabijaniem bossów zakładać podsłuchy w skrzynkach połączeniowych, co umożliwi ich oszczędzanie, bo jeśli tego nie zrobimy to czas na wbicie platyny wydłuży nam się do trzech przejść, bo w grze nie ma licznika ilu bossów się oszczędziło/zabiło i wiele osób może się na tym przejechać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A powie mi ktoś w którym miejscu w grze mogę korzystać z tej dodatkowej zawartości z pakietu rodzinnego? Jakoś nie widzę tych dodatkowych pojazdów w menu dostawy pojazdów a garażu jako takiego nie ma.

 

I drugie pytanie: co należy robić podczas pierwszego przejścia żeby uniknąć trzeciego i już podczas drugiego wbić 100% w osiągnięciach? Tylko w miarę możliwości bez spoilerów proszę. Grę faktycznie trzevmba przejść minimum dwa razy?

Edytowane przez Folion
Odnośnik do komentarza

Tak w miarę bez spoilerów. Grę trzeba przejść dwa razy, tego nie obejdziesz. Aby poszło sprawnie musisz się zdecydować czy za pierwszym razem chcesz wszystkich informatorów/bossów zabijać czy oszczędzać. Nie możesz mieszać, bo będzie lipa. Informatorów jest więcej niż piętnastu, więc jak się pomylisz te dwa razy to tragedia się nie stanie. Gorzej z bossami. Aby ich przeciągać na swoją stronę trzeba zakładać podsłuchy w całej dzielnicy i najlepiej to zrobić możliwie jak najszybciej. 

 

Misje opcjonalne:

 

Najlepiej je zrobić przed końcem gry, gdy wyzwolisz wszystkie dzielnice. Będziesz wiedział kiedy jest ostatnia misja, jeśli śledzisz fabułę, tego nie da się przegapić. Ja rozdzielałem dzielnie po równo, 3 dla Vita, 3 dla Cassandry i 3 dla Burka (dodatkowe osiągnięcie). I chyba najlepiej tak zrobić

 

Edytowane przez Popi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@blantman - może zainstaluj w ogóle? Ja wklepałem kod, zaakceptowałem i czekałem aż zawartość pojawi się w grze a ona cały czas wisiała w zakładce do instalacji - ja jej po prostu wcale nie zainstalowałem - ale dzięki, naprowadziłeś mnie na trop tak czy siak, teraz już działa.  :dunno:

 

@Popi - no to ja czasami ich oszczędzałem a czasami ich zabijałem więc czeka mnie trzykrotne przejście tytułu a co za tym idzie - pewnie odpuszczę wbijanie 100% - żeby to jeszcze nie wiadomo jaki tytuł był a on jest tak powtarzalny, że nie wyobrażam sobie trzykrotnego przejścia, na drugie bym się może pokusił ale trzy razy to za dużo.

Możecie powiedzieć mi jeszcze dlaczego przez pierwsze kilka godzin gry wykonywałem eliminację za pomocą noża a teraz tylko i wyłącznie za pomocą siły fizycznej? Tak jakby nóż zniknął - to błąd w grze czy można go jakoś przywrócić? A może jakiś klawisz jest za to odpowiedzialny? Wydaje mi się, że naciskałem już wszystkie możliwe kombinacje i nic. Zaczajam się, petent podchodzi coraz bliżej, wciskam "B" i tylko duszenia i inne tego typu wykończenia, nóż zniknął.

 

Wczytał się może ktoś z Was czy i kiedy twórcy przewidują wydanie łatki i co będzie ona poprawiała? Czy mogę liczyć w tej grze na grafikę nowo generacyjną?

Edytowane przez Folion
Odnośnik do komentarza

Gram w mafijke, klimat kozak, soundtrack to wogole mistrzostwo. Ale tej grze trzeba wiele wybaczac jesli chodzi o bledy w grafie, nie dziwie sie ocenom.

 

Te doczytywanie terenu w lusterku, znikanie aut za 2 minuty, poprzestawiane litery w polskich napisach. Slabo.

 

Szkoda bo gdyby nie takie tanie bledy na poziomie ps2 gra bylaby mega produkcja. Zdecydowanie bardziej lubie klimaty gangow tamtych lat niz gta. Pewnie bede sie staral wycisnac jak najwiecej ale troche szkoda ze zawalili z tak prostymi bledami. Dla mnie naprawde grafa to rzecz drugo czy nawet trzecioplanowa ale mimo to troche boli jednak w tych czasach takie cos.

Odnośnik do komentarza

Skończyłem swoją przygodę z mafią 3. Gra technicznie jest s(pipi)ina. Najgorsze że wywaliło mnie z gry kilka razy. Dodatkowo komiczne ale i w(pipi)ijace bugi jak np: jade po tira dla vita a tam tira nie ma lub jest połowa tira...

 

 

Fabularnie bardzo fajnie. Donovan rządzi :D. Scena pod koniec ci co grali wiedzą; )

 

Za techniczne aspekty oraz powtarzalność wszystkiego 4/10 za klimat i fabułę 8/10. Teraz usredniajac daje grze 6/10. Jak ktoś gra dla fabuły warto a jak przewijacie filmiki to lepiej olejcie grę jest 100 lepszych pozycji.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Chyba mam buga w misjach pobocznych, z głównych została mi 1 gwiazdka więc chciałem skończyć poboczne aby nie spalić żadnej misji.

Mam teraz znacznik w pobocznej za broń porozmawiaj z Cassandrą, ale na mapce nic się nie wyświetla, gdy zachodze do niej nie chce rozmawiać.

Ukradnij ciężarówki dla Vito i marichuana w kółko pojawiają mi się nowe, robiłem je chyba już z 5 razy, wydaje mi się że tak nie powinno być :)

 

Zbugowało się coś czy też tak mieliście?

 

 

Póki co z gorszych bugów gdzie był wq miałem tak, - 10min jechałem skradzioną cieżarówka przez całą mape, wysiadam i zablokowałęm sie między trackiem a ścianą i jeszcze jak inny track z misji przewrócił mi sie do góry nogami i nie można było go podnieść  :wallbash::yao:

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...