Skocz do zawartości

Mafia III


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Hurraoptymizm z mojej strony odrobinę opadł. Grafika w tej grze jest nie do zaakceptowania. Próbowałem sobie wmawiać, że jest w porządku, że może być, że tylko w niektórych miejscach grafika nie domaga - robiłem to i oszukiwałem samego siebie - pewnie z uwielbienia do serii czy z tego, że kupiłem grę dwa dni po premierze za pełną kwotę. Niemniej - nie ma się co oszukiwać, graficznie gra niedomaga i jest brzydka. Wieczna mgła, praktyczny brak fajnych widoków na horyzoncie, obrzydliwie wyglądająca woda, modele pojazdów - no brakuje mi tego co w sandbox'ach dla mnie najważniejsze - pięknego świata, który można podziwiać. Jestem sfrustrowany bo z grą wiązałem ogromne nadzieje. No nic, gramy dalej, zobaczymy jak to wszystko się rozwinie.

Na ile twórcy wydając łatki mogą poprawić grafikę? Spotkaliście się kiedyś z podobnymi praktykami na obecnej generacji?

Odnośnik do komentarza

Hurraoptymizm z mojej strony odrobinę opadł. Grafika w tej grze jest nie do zaakceptowania. Próbowałem sobie wmawiać, że jest w porządku, że może być, że tylko w niektórych miejscach grafika nie domaga - robiłem to i oszukiwałem samego siebie - pewnie z uwielbienia do serii czy z tego, że kupiłem grę dwa dni po premierze za pełną kwotę. Niemniej - nie ma się co oszukiwać, graficznie gra niedomaga i jest brzydka. Wieczna mgła, praktyczny brak fajnych widoków na horyzoncie, obrzydliwie wyglądająca woda, modele pojazdów - no brakuje mi tego co w sandbox'ach dla mnie najważniejsze - pięknego świata, który można podziwiać. Jestem sfrustrowany bo z grą wiązałem ogromne nadzieje. No nic, gramy dalej, zobaczymy jak to wszystko się rozwinie.

 

Na ile twórcy wydając łatki mogą poprawić grafikę? Spotkaliście się kiedyś z podobnymi praktykami na obecnej generacji?

A misje ci sie nie nudzą

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Pamietam jak Mafie 2 obrzucano miesem, bo jest zacofana, bo nie mozna miec manualnej skrzyni biegow czy pociagiem jezdzic lub skakac, teraz ludzie placza ze spluczki w kiblu nie mozna pociagnac, co z tego ze sama mechanika zostala znaczaco podrasowana...

 

Te filmiki sa cienkie w chuy, moglbym spokojnie z 5 filmikow nakrecic Mafia 3 vs Mafia 1/2 gdybym chcial tak selekcjonowac sobie co porownam TAK ZEBY LEPIEJ MAFIA 3 WYPADLA HEHE.

Odnośnik do komentarza

Na filmikach przedstawiono głownie przywiązanie do szczegółów w poprzednich częściach czego nie ma w najnowszej. Co do mechaniki to całkiem inna bajka. W trzecia czesc jeszcze nie grałem ale im dłużej czytam o niej i oglądam jakieś filmiki tym mniejsza ochotę mam w to pograć... to dobrze przynajmniej nie trzeba skrobać w portfelu. Moze za rok czy dwa wyłapie po taniości i pogram jak bedzie połatane jak byc powinno.

 

Ps. Akcja z odbiciem w lustrze to jakaś porażka ^^ początkowo myślałem ze to jakaś przeróbka, ale widze ze to żaden fejk.

Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza

Chodzi mi o to, ze w tej grze jest pelno detali i przywiazania do szczegolow ktorych nie ma w poprzednich czesciach oraz ktorych na tym filmiku nie zobaczycie, bo typ sobie specjalnie wyselekcjonowal rzeczy ktore postawia starsze gry w lepszym swietle. Gdyby mi zalezalo, spokojnie nagralbym filmik pokazujacy zupelnie odwrotna sytuacje.

 

Kilka przykladow:

 

- lekko trzepniesz tylem auta w sciane, to jest szansa ze zarowka od swiatel hamowania przetrwa uderzenie, ale obudowa swiatel juz nie i bedzie swiecic sie na bialo podczas hamowania

 

- jak przydzwonisz w cos autem, radio na chwile sie zakloca

 

- jazda w tunelu podziemnym rowniez powoduje zaklocenia w radiu

 

- jak brudzisz auto, to czesc przedniej szyby na ktorej operuja wycieraczki jest czysta

 

- wycieraczki dzialaja podczas deszczu

 

- jak jedziesz off-roadem gdzie sa kamienie, buksowanie kolami po nawierzchni wlaczy dzwiek kamieni odbijajacych sie po karoserii

 

- jak wyskoczysz z auta, lub wybiegniesz/wyjdziesz [kilka animacji wysiadania w ruchu, zalezne od predkosci i tego czy jedziemy prosto/do tylu] to auto jak sie zatrzyma na gorce zacznie zjezdzac w dol bo reczny nie jest wlaczony, jak wysiadziesz z wylaczeniem silnika i zarzuceniem recznego, auto stoi na gorce :cool:

 

- ubranie Lincolna moczy sie w zaleznosci od poziomu wody

 

- mozna podnosic zwloki, ba, mozna nawet nakarmic aligatory tymi zwlokami

 

- czas reakcji policji i ich zaangazowanie rozni sie od czesci dzielnicy w ktorej jestesmy, jak np w murzynowie dolnym cos ukradniemy, to operatorka czasem strzeli tekst ze jak komus sie nudzi to moze wpasc i zobaczyc o co chodzi

 

- podczas ranienia wrogow, krew chlapie na ziemie i sciany

 

- w grze mozna plywac, mozna tez plywac lodziami

 

Czy ktoras z tych rzeczy byla w poprzedniej czesci? Czy mialbym wystarczajaca ilosc materialu z tego na filmik Mafia 3 vs Mafia 1/2?

Odnośnik do komentarza

"- podczas ranienia wrogow, krew chlapie na ziemie i sciany"

 

To tylko pokazuje, jak dzisiejsze gry AAA są robione pod poprawne politycznie PEGI i grzeczne dzieci.To powinien być standard w strzelankach.a nie smaczek, który można potraktować jako plus. Taki mały off-top.

Odnośnik do komentarza

 czekac na patcha ktory doda ciuchy, tuning, wyscigi

 

No tu Cię poniosło lekko. Patch powinien poprawiać bugi, niestabilny framerate czy graficzne niedociągnięcia, ale broń Boże wprowadzać nowy content do gry. Wyszła jak wyszła, zawierając co zawiera i za późno na jakieś dorzucanie - nie ma tego i tyle - ocena ma być adekwatna do zawartości.

Nie mówię, że nie byłoby fajnie, ale takie rzeczy to w DLC, najlepiej darmowym.

No chyba że pisząc "patch" użyłeś skrótu myślowego...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...