Skocz do zawartości

Mafia III


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

A po co maja się starać jak stare chłopy srają w majty i biora preordery bo trailer fajny ...

Dla mnie preordery to śmiech na sali, podoba mi się coś to idę i kupuję, kurfa to nie prl że na kartki sprzedają .

No chyba że ktoś lubi zabłysnąć że ma grę dzień wcześniej, trochę rozsądku ludzie .

Teraz będą 3 miesiące patchowac .... powodzenia .

Odnośnik do komentarza

Po tym filmiku troche zeszlo cisnienie. Pamietam tez jedne z pierwszych niby gunplejow i bylo cycus. Po czasie wrzucili znowu i nagle zobaczylem pasztecik troche, a nawet troche bardzo. Byl to znow widoczny downograd. Moze cenka zejdzie, polataja to ogramy. Bo te przejscia swiatla slonca przez chmury to troche beka w huy.

Odnośnik do komentarza

Po tym filmiku troche zeszlo cisnienie. Pamietam tez jedne z pierwszych niby gunplejow i bylo cycus. Po czasie wrzucili znowu i nagle zobaczylem pasztecik troche, a nawet troche bardzo. Byl to znow widoczny downograd. Moze cenka zejdzie, polataja to ogramy. Bo te przejscia swiatla slonca przez chmury to troche beka w huy.

 

A propos tych chmur, to jest glitch jak sie zaczyna gre, mialem dokladnie to samo w tym samym momencie fabularnym [latwo poznac ten moment po ubiorze], od tamtej pory nie bylo juz tego "zjawiska".

Odnośnik do komentarza

Nie ma, na gafie widzialem 2 dni temu gifa i gosc mial tez ten sam moment w fabule, cos jest bankowo zglitchowane w tej krotkiej chwili jak sie jedzie do pewnego baru. Dojedziesz do markera misji i znika na amen.

 

AC Unity byl (pipi) do potegi, gra byla calkowicie niegrywalna, wg mnie daleko Mafii do tego poziomu, przynajmniej na PS4 [filmik od crowbcata to wersja PC]. W AC zamiast nagrywac fajne momenty z gry, nagrywalem na kazdym kroku takie kwiatki:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Oprócz kwestii technicznych niesamowicie wku#wia mnie sposób, w jaki Lincoln rzuca granatami i mołotowami... Pisałem już o tym wcześniej, ale miałem nadzieję, że to jakiś placeholder i w pełnej wersji otrzymamy porządną animację. Nosz kur#a!!! Gdzie oni to podpatrzyli? Może w czeskim wojsku ich tak uczą?

Odnośnik do komentarza

Kurde, strzelanie headshotów z pistoletu z tłumikiem jest takie zayebiste, że chyba w żadnej innej grze nie odczuwałem takiej przyjemności grając tylko tą bronią. :fsg:

 

I ta rozbryzgująca się krew na ścianach. :obama: 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Kurde, strzelanie headshotów z pistoletu z tłumikiem jest takie zayebiste, że chyba w żadnej innej grze nie odczuwałem takiej przyjemności grając tylko tą bronią. :fsg:

 

I ta rozbryzgująca się krew na ścianach. :obama:

 

Klamiesz, kiepskie strzelanie. :cool:

 

btw. kilka fajnych detali:

 

- jak przydzwonisz w cos autem, radio na chwile sie zakloca

 

- jak jedziesz off-roadem gdzie sa kamienie, buksowanie kolami po nawierzchni wlaczy dzwiek kamieni odbijajacych sie po karoserii [w zadnej innej grze chyba tego nie slyszalem]

 

- jak wyskoczysz z auta, lub wybiegniesz/wyjdziesz [kilka animacji wysiadania w ruchu, zalezne od predkosci i tego czy jedziemy prosto/do tylu] to auto jak sie zatrzyma na gorce zacznie zjezdzac w dol bo reczny nie jest wlaczony, jak wysiadziesz z wylaczeniem silnika i zarzuceniem recznego, auto stoi na gorce :cool:

 

- ubranie Lincolna moczy sie w zaleznosci od poziomu wody [ostatnio coraz wieciej gier ma ten feature, cieszy mnie to niezmiernie bo glupio bylo moczyc kostki i widziec cala postac mokrą]

 

- jak masz opcje wlamania sie do budynku [sporo budynkow mozna zwiedzac], zamiast bawic sie lomem, wcisnij kolko i drzwi dostana mocnego kopa

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Znajdzki sluża wlasciwiei do czegos? bo widze nawet nie ma trofika za nie, na poczatku hackowalem wszystkie podsluchy aby miec widok zna znajdzki i zbieralem gdy bylo cos blisko, ale to chyba bez celowe?

 

Zobaczcie w menu znajdek przegladanie Playboy i wejdz w gazetke ;)

 

Tak bezcelowe bo nie ma trofea/achievementu więc po co coś robić. ...

 

 

 

Btw historia dobrze się rozkręca. Olałem poboczne wątki i wsiąkłem w fabułę. Chyba ostatnio gta v mnie tak historią zainteresował. Większość sandboksow ma historie kiepską i to tylko pretekst do rozpierduchy (just cause, mad max czy saints row). Tutaj sandbox marny ale główny wątek o ja (pipi)ie. Pięknie i te wstawki filmowe kilka lat do przodu. Fajne zagranie i chyba do tej pory w grze nie spotkane.

Odnośnik do komentarza

Ale nawet w grze nic sie nie dostaje żadnej kasy, wpływów nic za te znajdzki? chyba, że o czymś nie wiem

Za same podsłuchy masz możliwość werbowania bossow na swoją stronę. Bez podsłuchu możesz tylko zabić a werbunek dsje ekstra gotówkę.

 

 

A co dają playboye to chyba nie muszę 30 letniemu chłopu tłumaczyć?

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

ZNAJDZKI ziomuś, pytałem o ZNAJDZKI nie podsłuchy ;)

 

btw. wjechały pierwsze recki, oceny na poziomie 6-7/10, ale to dopiero pierwsze

 

I od cengi:

http://www.ppe.pl/news/46803/cenega-wysyla-tajemnicze-czarne-futeraly-co-znalezlismy-w-srodku.html

 

@Pawcio - czyli tak jak przypuszczałem.

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...