Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, devilbot napisał:

Dlaczego nie pozwalasz dyskutować o technicznych aspektach gry i Cię to drażni? Przecież na grę też się patrzy a nie tylko w nią gra.

Nie mam mocy sprawczej, żeby komuś coś pozwalać na tym forum.

 

Zróbmy jak w przypadku RDR2 - niech powstanie sobie temat o kwestiach technicznych związanych z 4k hdr oled mleko i git. Albo jeszcze lepiej, jakiś jeden zbiorczy topic od tych zagadnień, żeby nie przerabiać tego samego co premierę...

Odnośnik do komentarza

Jacys przewrazliwieni sie zrobiliscie. Jak was technikalia nie interesuja to nie czytajcie.W czym problem. Ja osobiscie mam to w doopie i gram na automatycznych ustawieniach tv bo jak gra wyglada swietnie to wyglada swietnie czy ustawimy jakis suwaczek na 70 czy na 68. Ale rozumiem osoby ktore wydaly swoje ciezko oszczedzone pinionszki jedzac pol kotleta mniej na obiad i kupily wymarzony tv za 5 tysiecy i wazne jest dla nich czy dany odcien burgundu jest w 100% wycisnietym burgundem z tv. To zabawne aczkolwiek zrozumiale. Takze nie spinajcie doopsk tylko odliczajcie bo juz niedlugo <3

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

To prawda że te domyślnie ustawienia teraz to często z 50% możliwości tv. Ja mam ustawienia pod telewizję inne, pod netflixa inne i pod konsole inne plus do grania włącza się dodatkowa płynność której normalnie nie używam żeby filmy nie wyglądały jak teatr telewizji. 

 

Warto poustawiac swojego Led czy OLED żeby wycisnąć więcej z wizualiow. 

Odnośnik do komentarza

To wygląda gorzej jak na psx xD możecie mnie uznać za szaleńca ale dla mnie taka 3 nadal spoko wygląda.
Postacie git tła nie najgorsze, a juz grajac np na psp czy vicie to cacy graficzka.
Lubię sobie wrócić nieraz do jakiejś starszej gierki np. ostatnio mnie do parasite eve 2 ciągnie, oh boy ile ja to razy przeszedłem cudenko giera.
A tu ludzie w 2019 krzywią mordy bo 1 tekstura słabsza czy coś, no ja nie mam na szczęście takich problemów.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MEVEK napisał:

Na komputerach jest nawet dostępna wersja retro, jesli ustawicie najniższe wymagania sprzętowe + wyłączycie nowoczesne efekty wizualne. Przyznam, ze ciekawy patent. Następujący efekt:

 

ree2.jpg

 

 

ree3.jpg

No fantastyczne xD oczy mnie bolą od samego patrzenia na screeny. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...