Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Gumiś_JaGoDa napisał:

Chyba graliśmy w inne gry. Gdzie w RE4 strzelałeś podczas chodzenia? Swoją drogą, dla mnie strzelanie w miejscu jest esencją RE. Nie wyobrażam sobie grać w inny sposób.

Panie to był sarkazm. Nie mam pojęcia gdzie Ryo-san widzi zbliżony gameplay do oryginalnej częsci, jak i przytyk jakoby ta gra była drewnem. Bagnetem ciacha się przyjemniej jak np porównywane RE4 i tak, można strzelać w ruchu co chyba dowodzi, że gra jest na pewno mniej drewniana od czwórki.

 

EDIT: Z mojej strony minusem jest to, że itemki i rzeczy do interakcji podczas podejscia dają o sobie znać w durny sposób. Mogli zachować znane ze starych res'ów błyszczenie się ich, bądź spamowanie x'em przy każdej możliwej scianie. Taki remejk to ja rozumie.

No cóż, casualizacja :/

Edytowane przez Bartolini
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Bartolini napisał:

 

Drewno straszne. Czemu nie można strzelać w ruchu jak to było w RE4?

 

Nie chodzi o strzelanek w ruchu ale o ten archaiczny gameplay, który zajeżdża końcówką lat 90tych. Przecież Leon rusza się jak wyciosana kłoda drewna. W RE4 co prawda już dawno nie grałem ale tam(jak pamiętam) wyglądało to bardziej dynamiczniej. Jestem zdeka rozczarowany i trochę zniesmaczony tym drewnianym gameplay'em :down:

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 2
  • Lubię! 1
  • WTF 3
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Ryo-San napisał:

Nie chodzi o strzelanek w ruchu ale o ten archaiczny gameplay, który zajeżdża końcówką lat 90tych. Przecież Leon rusza się jak wyciosana kłoda drewna. W RE4 co prawda już dawno nie grałem ale tam(jak pamiętam) wyglądało to bardziej dynamiczniej. Jestem zdeka rozczarowany i trochę zniesmaczony tym drewnianym gameplay'em :down:

No nie wiem, jak tak nie odczuwam i dla mnie jest git. Cieszy mnie też to, że nie ma żadnych półobrotów i innych stevenów seagali, bo w czwórce może miało to rację bytu, ale tutaj w ogóle, by to nie pasowało. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Napiszę pokrótce o tym co rozumiem z Waszych wcześniejszych wypowiedzi, a czego nie. Rozumiem narzekanie na oprawę. Po wcześniejszych materiałach spodziewałem się czegoś o wiele spektakularniejszego. Tymczasem jest przeciętnie. Potencjału koksa nie wykorzystano z całą pewnością. Wyblakłe kolory? Oczywiście, że tak. Natomiast płynność jest bezzarzutna.

Czego zaś nie rozumiem? Uwag odnośnie gunplayu. Uważam, że ten jest jak na standardy RE badzo dobry!. Że kapiszoniasty pistolecik na początku? W każdej niemal grze tak jest. Strzela się i celuje w tym RE bardzo dobrze. Czy zatem kupię grę na premierę? Nie wiem, zastanawiam się...

Odnośnik do komentarza

Przedwczoraj przeszedłem tysięczny raz RE2 a wczoraj wieczorem to demo. 

 

I naprawde jestem szczęśliwy że zrobili ten remake. 

 

A co do grafiki to (jak ktoś pisał) w Residencie grafika nie jest najważniejsza. Nie miałby nic przeciwko gdyby wszystkie części wyglądały jak RE Remake i Zero z 2002 roku bo GRAFIKA to sprawa wtórna w tej serii. To troche jest tak że kupujecie nową technologie (OLEDy. HDR-y) i macie nadzieje że wszyscy będą patrzeć tylko na wizualia. 

 

RE7 przeszedłem kilka razy. Tylko na VR.Na VR ta gra wygląda bardzo słabo ale gameplay urywa. 

 

Zacznijcie wreszcie grać w gry a nie je tylko oglądacie.

Edytowane przez ListuniO
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

To że ktoś lubi być dymany nie oznacza że też mam nadstawić dupala. To moja kasa i chcę ja wydać na produkt który jest tego warto. To co widziałem w demo to tak maks 100 bym dał na przecenie. Na pewno nie kupię day 1 jak planowałem. Tyle. Niech się (pipi)a wezmą do roboty a nie że się nie da. Rockstar robi grę z otwartym światem która wygląda jak życie a tutaj "graj jest za(pipi)iście tylko grafa jest troche nie teges ale to ok bo to przecież resident i nic się nie stało" no chyba (pipi)a nie. 

Żeby nie było też właśnie gram w RE7 na vr i mimo grafy ala (pipi) rozmazane cisnę ale się boje. :>

Edytowane przez mozi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, mozi napisał:

To że ktoś lubi być dymany nie oznacza że też mam nadstawić dupala. To moja kasa i chcę ja wydać na produkt który jest tego warto. To co widziałem w demo to tak maks 100 bym dał na przecenie. Na pewno nie kupię day 1 jak planowałem. Tyle. Niech się (pipi)a wezmą do roboty a nie że się nie da. Rockstar robi grę z otwartym światem która wygląda jak życie a tutaj "grja jest za(pipi)iście tylko grafa jest troche nie teges ale to ok bo to przecież resident i nic się nie stało" no chyba (pipi)a nie. 

To czy kupisz czy nie to Twoja sprawa zawsze. Nie bede Tobie gry wciskał. Ale przestancie gadać o tej grafice i tylko grafice. 

Taki DS wygląda biednie graficznie a GP geniusz. Ostatnio grałem w Xenoblade Chronicles 2 który na Switch wygląda tak se (HH) a gra mnie rozwaliła i dałbym każdą kasę na premierę. 

A czzy dasz 100 ? Daj ile chcesz. G.... mnie to obchodzi. 

Edytowane przez ListuniO
Odnośnik do komentarza

9bMCtVB.jpg

 

I prędzej czy później tak będzie, bo nie dogodzisz niczym nikomu. Liczę na to, że gierka sprzeda się niesamowicie i już niedługo dostaniemy zapowiedź REmake 3 w tej samej formule, co teraz RE2.

Edytowane przez Bzduras
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Bzduras napisał:

9bMCtVB.jpg

 

I prędzej czy później tak będzie, bo nie dogodzisz niczym nikomu. Liczę na to, że gierka sprzeda się niesamowicie i już niedługo dostaniemy zapowiedź REmake 3 w tej samej formule, co teraz RE2.

 

Tez mam taką nadzieje. Ale to czego bym jeszcze chciał to Residenta na VR-a. Albo ósemka albo może jest szansa na tryb VR w RE Remake 2 ??

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ListuniO napisał:

Przedwczoraj przeszedłem tysięczny raz RE2 a wczoraj wieczorem to demo. 

 

I naprawde jestem szczęśliwy że zrobili ten remake. 

 

A co do grafiki to (jak ktoś pisał) w Residencie grafika nie jest najważniejsza. Nie miałby nic przeciwko gdyby wszystkie części wyglądały jak RE Remake i Zero z 2002 roku bo GRAFIKA to sprawa wtórna w tej serii. To troche jest tak że kupujecie nową technologie (OLEDy. HDR-y) i macie nadzieje że wszyscy będą patrzeć tylko na wizualia. 

 

RE7 przeszedłem kilka razy. Tylko na VR.Na VR ta gra wygląda bardzo słabo ale gameplay urywa. 

 

Zacznijcie wreszcie grać w gry a nie je tylko oglądacie.

 

 

ale bzdury

 

jak na rok wydania kazdej czesci, wizualnie zawsze byla topka. jak na lata 98, to dwojka byla wykozaczona, pomijajac art style, to prerenderowane tla wyroznialy te gre na tle reszty klockow duplo. remake jedynki jest najladniej wygladajacym survival horrorem do dzisiaj. czworka wyciskala z ps2 ostatnie soki. code veronica tak samo- skok jakosciowy, na te sama konsole wyszlo zombie revenge, ktore wyglada jak z tanich automatow. 5 na premiere urywala. 6 najbrzydsza tez nie byla, ale tutaj juz rozwoj technologii wyhamowal. 7 to najladniejszy survival horror na vr. 

 

w tej serii liczyl sie wpierw klimat (pierwsze czesci)  i gameplay (4-7), ale grafika zawsze wyciskala pot z konsol. 

 

 

maja jedynie szanse odkupic winy art stylem.

Edytowane przez Najtmer
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...