Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Bzduras napisał:

Jednak myk na Nową Zelandię nie działa :lapka: Ja tu zawału do tej północy z podjarki dostanę ze trzy razy

No gry się odblokowywują na regionie na którym kupiłeś, przecież to oczywiste. Inna sprawa jak jest demo lub gierka z GP. 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Bzduras napisał:

Jednak myk na Nową Zelandię nie działa :lapka: Ja tu zawału do tej północy z podjarki dostanę ze trzy razy

 

#TeamCyfra

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Rozi napisał:

Chodzi o to, że mechanika w wersji na PSXa była po prostu niewygodna i nieprecyzyjna (to samo w przypadku pierwszego Residenta; jako dzieciak myślałem, że dostanę wylewu, jak miałem trafić zombiaka sterując tymi kłodami). W roku 1998 to mogło być na porządku dziennym, a teraz? I don't think so. Lepiej już niech krupek przejdzie tę wersję, a tamtą sobie obejrzy na YT i porówna, jak ładnie odrobili zadanie domowe.

Właśnie dlatego ustawiało się auto aim. I nie był to żaden powód do wstydu z tą mechaniką. To video idealnie wyjaśnia dlaczego stara kamera miala przewagę w innych aspektach. 

 

 

Świetny materiał, pokazujący jak przy okazji trzeba było zmieniać gamę design przez zwykłą zmianę perspektywy.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Wesker napisał:

Muve już wysłało kolekcjonerki jak coś ;)

Potwierdzam :) Moja też już w drodze i nawet kupiłem tego samego dnia co Ty :) Szkoda, że nie ma u nich odbiorów osobistych, bo mam bardzo blisko z roboty do nich :)

Liczę tylko, że kurier jutro nie będzie jeździł przez pół dnia z przesyłką tylko dostarczy przed południem.

Odnośnik do komentarza

Ej pany, chyba wiem na czym polegają criticale pistoletem (albo wydaje mi się że wiem xd) - trzeba nacisnąć spust dokładnie w momencie, kiedy celownik nam się zmniejszy, tak jak do piercing shotów. Zrobiłem tak dwa razy i dwa razy zgniłki padły martwe. Ewentualnie miałem mega farta.

 

Tylko tryb Normal!

Dobra, to chyba nie działa jednak xd

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...