Skocz do zawartości

...:::SPOILERY:::... Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Rekomendowane odpowiedzi

No ale jak ktos nie skonczyl gry to moze dyskutowac na biezaco ze wszystkimi w glownym temacie. Osobny temat stricte pod spoilery gry, w ktorym wszyscy maja swobodnie rozmawiac o spoilerach z gry i ukrywac je dodatkowo w spoilery jest zupelnie bez sensu. Niczego to nie zmienia i jesli tak to ma wygladac to on niepotrzebnie zostal zalozony bo mozna dalej dyskutowac w glownym temacie ukrywajac spoilery w uwaga: w spoiler tagi.

Odnośnik do komentarza

Prośba - dajcie jakiś tag na początku nazwy tematu czy coś. Odróżnijcie pierwsze znaki od zwykłego tematu, żebym wiedział w co wchodzę widząc skróconą nazwę na głównej stronie. Teraz oba są "Metal Gear Solid V: The Pha…" i k,urwa, pomyłka może być znacząca.

Odnośnik do komentarza

przemyslenia dot. fabuly po kilku godzinach gry. glownie co do prologu.

 

 

 

jak dla mnie to na pewno nie gramy big bossem. mam wrazenie, ze od poczatku wszystko wskazuje na to, ze z jakiegos powodu gramy klonem albo kims kogo chciano zamienic w big bossa. prawdziwym BB jest pewnie ten ishmael. no, ale zobaczymy co bedzie dalej :>

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

jest bardzo ciekaw interpretacji zakonczenia, ogólnie mam wbite w serie mgs, ale fabularnie mnie pociąga, obejrzałem sobie ending pp na yt i... xddd UWAGA BARDZO MOCNY SPOILER

zakonczenie było w 50% pokazane w materiałach promocyjnych gry przed premiera?  XDDDDDDDDDD

na bank to widzialem jak chłopaki na forumku wrzucali do tematu

Odnośnik do komentarza

Ok bo widze ze sie tu juz motacie i sami nie wiecie co i jak, uwaga w spoilerze ponizej podaje opis prawdziwego zakonczenia, kto jest kto i dlaczego pies szczeka na wspak.

 

kto nie jest w stanie wytrzymac i musi przeczytac tego spoilera ten nób no ale co zrobić, info tylko dla tych ktorzy nie chca masterowac misji dla samego zakonczenia:

 

 

UWAGA PONIZej OPIS PrAWDZIWEGO ZAKONCZeNIA FANTOM PEJN WCHODZISZ NA WLASNE RYZYKO

 

PLIKI MUSISZ USUNAC PO 24 GODZINA INACZEJ UAMIESH PRAWO

 

UWAGA TO SPOILER Z ZAKONCZENIEM NIE WCHODZIC TO POKOJ DAMIANKA

 

POSTATNIA SZANSA ABYS NIE ZEPSOL SOBIE GRY JAK JESTES SLABY TO MY TO ROZUMIEMY I KTOS CI WYMSTERUJE MISJE DLA PRAWDZIWEGO ZAKONCZENIA

 

 

 

ty nóbie osrany weź idź stąd i masteruj gre albo zobacz na jutube lamusie co grac nie umisz

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Właśnie poleciały napisy końcowe. Moje odczucia na początku to spory niedosyt, brak odpowiedzi na wiele pytań jakie gra postawiła(oraz overall completion na poziomie 25%), a zaraz potem Kojima wyjeżdża z zagrywką po której człowiek znowu zbiera szczękę z podłogi:

 

Tak jak przeczuwałem podczas grania, kiedy zblizałem się do końca a nie widziałem chyba połowy cutscen z trailerów - gra jest podzielona na dwie częśći i prawdziwy Phantom Pain zaczyna się dopiero po napisach końcowych. Kojima znowu zaskoczył podobnie jak w przypadku Snake Eatera, gdzie po walce z Volginem była jeszcze masa gameplayu i świetnych cutscen, czy jak przy napisach końcowych w MGS4, gdzie też pewnie wielu graczy czuło niedosyt, kiedy wjechały napisy a potem atak z zaskoczenia w postaci "Big Boss - Richard Doyle"...i zaczyna sie epilog. Uwielbiam Kojimę za takie akcje. Juz miałem TPP wystawiać ocenę końcową, ale widzę że musze się jeszcze wstrzymać ;)

 

Edytowane przez Morikage
Odnośnik do komentarza

 

po walce z white mamba

 

 

no jak to nie jest liquid to dam sobie chyba reke uciac :D

 

 

Zwłaszcza, że mówi w bardzo charakterystyczny sposób "This isn't over yet Snake" jak długo z nim walczysz.

 

A ponadto już na zwiastunach ludzie dopatrzyli się, że ma naszyjnik z kłów szakala co jest bezpośrednim nawiązaniem do tekstu z MGS1: "In the Middle East we don't hunt foxes, we hunt jackals." ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...