Skocz do zawartości

...:::SPOILERY:::... Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko jest na truth tapes po ukończeniu misji #46

Zero wizytował go w 77'. Jest to wspomniane także przed napisami końcowymi po ukończeniu #46. Wcześniej został poważnie zatruty przez Skulfejsa i oddał AI w ręce Siginta (aka Darpa Chief, którego Ocelot załatwił na Shadow Moses). BB obudził się na kilka tyg. przed medykiem. Po napisach możemy usłyszeć rozmowę Ocelota z Millerem, która musiała mieć miejsce przed self hipnozą tego pierwszego.

 


Wszystko jest na truth tapes po ukończeniu misji #46

Zero wizytował go w 77'. Jest to wspomniane także przed napisami końcowymi po ukończeniu #46. Wcześniej został poważnie zatruty przez Skulfejsa i oddał AI w ręce Siginta (aka Darpa Chief, którego Ocelot załatwił na Shadow Moses). BB obudził się na kilka tyg. przed medykiem. Po napisach możemy usłyszeć rozmowę Ocelota z Millerem, która musiała mieć miejsce przed self hipnozą tego pierwszego.

 

Odnośnik do komentarza

No, no obudził się wczesniej ale nie wiem ile konkretnie, tylko kolega tutaj pisze, że to medyk opiekował się big bossem wtf

To jest/była moja własna teoria, przemyślenia bezpodstawne.

 

1 minuta...

 

Nie kminie, jak ktoś, kto doznał poważnych fizyczny obrażeń, otwartych złamań może zostać przytomny, kiedy nie byle kto, jak sama wielka legenda  BB  zasłonięta ciałem swojego kolegi traci przytomności i z trudem wraca do świata żywych. IMO ten pierwszy powinien dawno gryźć ziemie, za cenę życia BB. 

Odnośnik do komentarza

Mevek chyba nie patrzy co sie dzieje na ekranie skoro takie dziwne teorie wysnuwa.

ale ja nie o tym. 

 

Nobody ma racje. Ja nie doczytałem napisów po końcówce. nagrałem sobie na konsoli, bo niestety obowiązki. 

Zaraz tam wrócę i doczytam. 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

 

No, no obudził się wczesniej ale nie wiem ile konkretnie, tylko kolega tutaj pisze, że to medyk opiekował się big bossem wtf

To jest/była moja własna teoria, przemyślenia bezpodstawne.

 

1 minuta...

 

Nie kminie, jak ktoś, kto doznał poważnych fizyczny obrażeń, otwartych złamań może zostać przytomny, kiedy nie byle kto, jak sama wielka legenda  BB  zasłonięta ciałem swojego kolegi traci przytomności i z trudem wraca do świata żywych. IMO ten pierwszy powinien dawno gryźć ziemie, za cenę życia BB. 

 

 

 

b98d9c972cfe6f3bmed.png

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Znalazłem chwilkę i przesłuchałem, sobie taśmy "Prawdy", które sie pokazał w końcówce.

Nawet łezka mi sie zakręciła w oku, gdy Major przemawiał do BB słowami " My old friend "  - pod tym względem kasety wygrywają. 

 

Teraz kończę watek Paz, donosząc jej kolejne fotki. 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Wiadomo co sie stalo z bliskim przyjacielem Paz zwanym Chico?

 

O co dokladnie chodzilo z Volginem/Mantisem,bo sie pogubilem dla kogo pracuja,nagle ro.zpierdalaja oddzialy XOF,pozniej sa z nimi,volgin jest dziwnie wylaczone z gry w pewnym momencie(lipnie uciety jego watek),co w ogole oznacza ten menekin volgina,a na koniec mantis znowu zmienia zainteresowania i z liquidem zbija pione. tzn wiem ze sie niby zywi zadza zemsty ale jakies to jest lipne albo czegos nie wiem.

 

Jeszcze byla taka scenka z jakby zahipnotyzowanym code talkerem na MB cos tam gadal o oczach kaza i mignal niebieski  czar obok jego wozka(co to mialo znaczyc?)

 

 

(...)

 

- na temat Chico było chyba na którejś kasecie jakieś krótkie info, że nie żyje. Czyli zginął przy kraksie helikoptera w końcówce GZ.

 

- co do tego, jaki problem miał Mantis do BB : wychodzi na to, że jego "problemy" nie mają znaczenia : ważne było, co ma do Snejka Eli, podobnie jak wcześniej Volgin. Stąd też nie liczyło się, czy to serio Big Boss, tylko to, że dane osoby go za niego brały i widziały w Venomie obiekt nienawiści.

 

- motywu z Code Talkerem też nie wykminiłem, tzn. w momencie jak to zobaczyłem, to naturalnie pojawiło się skojarzenie, że może Miller coś kombinuje, a potem rozeszło się po kościach, ale może jest to gdzieś wyjaśnione.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Stawiam, że gdyby MG2 i MGS 1 miały dopiero co powstać to Miller byłby zdecydowanie ważniejsza postacią. Bardzo mocno Kojima go wykreował w V i az szkoda że jego wątek w MGS kończy się w jednym zdaniu w rozmowie prowadzonej przez Codec. Starcie Davida z Elim gdzie kazdy ma swojego mentora mogłoby być jeszcze ciekawej zrealizowane (gdyby Kojima był w formie).

Edytowane przez pawelgr5
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...