Skocz do zawartości

PS 4 - CUH 1116 vs 1216


Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja bym nie brał. Jak Ci się trafi fabrycznie zepsuta to będziesz wysyłał do Londynu lub czekał miesiąc albo dwa aż Sony naprawi. Lepiej kupić gdzieś gdzie szmelc od ręki wymieniają na nówkę.

 

 

Czy to ma jakies znaczenie ? Nie zawsze wymieniaja na nowke, konsola zepsuje sie po 3-4 miesiacach i dupa zimna, wysylaja gdzies na za(pipi)e i czekasz nie wiadomo ile

Dlatego napisałem "fabrycznie zepsuta". Taka, na jaką trafił np. Nemezis.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj z kumplem kupiliśmy w MM ten nowy model konsoli.

Pierwsze, co rzuca się w oczy, to tandetne wykonanie w porównaniu do modelu poprzedniego. Matowy chropowaty plastik na całej obudowie może i jest praktyczniejszy, ale wygląda słabo. Dodatkowo nie jest najwyższych lotów i sprawia wrażenie bazarowej tandety. Manualne przyciski to samo - lipa nie pasująca do sprzętu za tyle pieniędzy.

Nie wiem też co ich podkusiło i dlaczego skrócili ten świetlny pasek na konsoli - słabo to wygląda.

 

Z plusów, to konsola jest bardzo cicha. Zauważalnie cichsza niż moja z wymienioną pastą. Na razie graliśmy tylko w jedną grę, a mianowicie w pełną wersję PES 2016, ale konsola przez całe kilka godzin grania w ogóle nie podkręciła obrotów na wyższe - jak ją załączyliśmy, tak cichutko pracowała przez cały czas. Sama konsola też dużo mniej się nagrzewa - górna obudowa jest dość ciepła (nie gorąca jak u mnie), a powietrze wylatujące z tyłu konsoli praktycznie wcale nie nagrzewa półki (u mnie tam nie idzie ręki położyć bo się można poparzyć).

 

Chyba też zmienili materiał na gałkach pada, bo guma jest dość twarda i bardziej przypomina plastik - trochę się po tym paluchy ślizgają.

 

PS. nawet na pudle już oszczędzają - jest mniejsze i nie ma rączki do przenoszenia :P

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

A ja wziąłem limitowany model Destiny, bialutka cała góra lakierowana nie tylko nakładka na dysk, kozacka grafika i model 1216. Guziki mechaniczne dla mnie plus, nie będę sobie więcej płyty nogą wyciągał w trakcie grania :) Konsola pracuje duużo ciszej niż mój pierwszy premierowy model, wyglądem miażdzy - generalnie jestem super zadowolony z wymiany

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Jako świeży nabywca ps4 nowego modelu i jako użytkownik xboxa one muszę powiedzieć że sony tnie koszta na wszystkim fakt wygląd i jakość ps4 jak plejstejszyn z bazaru przy xone. Stara ps4 jeszcze coś miała jakieś detale a tu jednolity plastik logo tylko wytłoczone guziki jakby miały odpaść no aż bałem się kable podłańczać z tyłu aby porty nie odpadły :(

Ale działa i nie jest źle chociaż to nie mercedes już..

Odnośnik do komentarza

Wcześniej już pisałem, że wykonanie tego modelu w porównaniu do poprzedniego, to straszna bieda.

Poprzednik już nie był jakiś wybitny pod tym względem, ale to co zrobili z tym teraz woła o pomstę do nieba.

Sprzęt za 1,5k pln powinien być mimo wszystko wykonany lepiej, a nie jak bazarowa podróbka :/

Odnośnik do komentarza

sony i prestiz plastikowych konsol playstation, sprzet budzacy wygladem sazcunek

 

lol co ja czytam, to musi byc prowokacja jakas

 

Napisałem sprzęt sony nie wymieniłem tu że wyłącznie konsole. Może jesteś zbyt młody albo nie pamiętasz jak kiedyś wyglądał sprzęt sony.

Czy lipna jakość plastiku jak i wykonanie to jest odpowiedź sony na te czasy? No sorry ale mogło by to chociaż wyglądać no ale.... sprzedaje się i to jest najważniejsze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...