Skocz do zawartości

Nioh


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

No ja właśnie skończyłem na dzisiaj i zostawiłem ps4 w trybie uśpienia bo daleko zaszedłem i nie mogłem wrócić do kapliczki a żal tego co zebrałem . Zobacze jutro czy w tym samym miejscu wznowi bo boje się że z powodu braku pauzy nie zadziała :) Piękna gra. Nie czytałem nic , nie oglądałem trailerów ani game playów . Grałem tylko w pierwsze demo chwilę. Cała gra to dla mnie nowość a i nie wygląda tak tragicznie na ps4 amateur. Tzn (pipi) rozmazane ale kogo to obchodzi jak gameplay miodny i nie ma szansy się rozglądać :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Bansai na gafie już full control :D

 

 

no jak tam typy pier,dolą, że

 

 

Not the best first impressions. Game feels rather unresponsive, and it's annoying that getting hit by one of those two knights near the beginning stunlocks you, but still allows you to be damaged. Pretty much guarantees you're dead if you get hit once. Kinda bullshit.

 

 

xd

 

Już bardziej responsive się nie da.

Odnośnik do komentarza

Drugi boss leży i jeżeli mam go porównać do drugiego bossa z DS3 to XD. Tego bossa z dema (nie taczibane) uwaliłem za trzecim razem, tutaj padłem chyba z 15. Może miałem zły build albo taktyka ale jeżeli chodzi o poziom trudności to soulsy sie chowają. Margines błędu mamy tutaj naprawdę niewielki i jak nie nauczymy się full move setu bossa to może być ciężko. W soulsach spam R1 czasami wystarczał, tutaj nie ma szans

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Bansai na gafie już full control :D

 

 

no jak tam typy pier,dolą, że

 

 

Not the best first impressions. Game feels rather unresponsive, and it's annoying that getting hit by one of those two knights near the beginning stunlocks you, but still allows you to be damaged. Pretty much guarantees you're dead if you get hit once. Kinda bullshit.

 

 

xd

 

Już bardziej responsive się nie da.

 

Gdzieś widziałem komentarz dot. podobieństwa walki do W3  :woot:

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Drugi boss leży i jeżeli mam go porównać do drugiego bossa z DS3 to XD. Tego bossa z dema (nie taczibane) uwaliłem za trzecim razem, tutaj padłem chyba z 15. Może miałem zły build albo taktyka ale jeżeli chodzi o poziom trudności to soulsy sie chowają. Margines błędu mamy tutaj naprawdę niewielki i jak nie nauczymy się full move setu bossa to może być ciężko. W soulsach spam R1 czasami wystarczał, tutaj nie ma szans

 

 

Drugi w sensie pierwszy boss po więzieniu? Bo zacząłem pierwszą misję po więzieniu i nie wiem, czy już mam zacząć się modlić.

Odnośnik do komentarza

W 2009 roku slyszalem ze jakies Demon's Souls jest zayebiste, nie czytalem recenzji, nie ogladalem trailerów, nic nie wiedzialem. Pojechalem po PS3 i kupilem w gre w ciemno, która okazala sie sztosem ze majtki ciepłe.

 

...

 

Jest szansa na powtórke przy Nioh jak dla tej gry głównie kupie PS4? :ohboy:

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

jeszcze jak

 

przecież to jest gra totalna. wiem, że nie raz będę płakał przez poziom trudności, jednakże zes,ram się, a ją przejdę. po wyłączeniu konsoli ciągle myślę o tym kozackim tytule.

Odnośnik do komentarza

 

Drugi boss leży i jeżeli mam go porównać do drugiego bossa z DS3 to XD. Tego bossa z dema (nie taczibane) uwaliłem za trzecim razem, tutaj padłem chyba z 15. Może miałem zły build albo taktyka ale jeżeli chodzi o poziom trudności to soulsy sie chowają. Margines błędu mamy tutaj naprawdę niewielki i jak nie nauczymy się full move setu bossa to może być ciężko. W soulsach spam R1 czasami wystarczał, tutaj nie ma szans

 

 

Drugi w sensie pierwszy boss po więzieniu? Bo zacząłem pierwszą misję po więzieniu i nie wiem, czy już mam zacząć się modlić.

 

Tak, gwałcił mnie mocno, dopiero jak się nauczyłem każdego jego ciosu i jak dopasować moją broń do jego stylu walki to go ubiłem. Dużo cierpliwości i uników na ułamek sekundy. W soulsach dało rade czasami zaspamować bossa, tutaj nie ma takiej opcji, zostaniesz zdewastowany w dwóch strzałach jak się połakomisz na to, że ma mało HP

 

e: aha jak by się ktoś zastanawiał nad poziomem trudności to dopóki nie ubije sie tego drugiego bossa to nie ma opcji progresowanie czy wyboru misji xD biorac pod uwage jak szybko ten nioh sie rozchodzi to spodziewajcie sie zalewu uzywek na alledrogo i olx

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

W jakie obciążenie celujesz? Waham się między najniższym i średnim, jara mnie mocno unikanie ataków tutaj, jeszcze bardziej niż w Bloodborne, ale też nie sztuka być na 2 hity.

 

Chociaż w sumie jak mają zabić to i tak zabiją :cool:

Odnośnik do komentarza

W jakie obciążenie celujesz? Waham się między najniższym i średnim, jara mnie mocno unikanie ataków tutaj, jeszcze bardziej niż w Bloodborne, ale też nie sztuka być na 2 hity.

 

Chociaż w sumie jak mają zabić to i tak zabiją :cool:

Póki co trzymam zielone i medium stance bo jednak high ze swoimi rolami jest dla mnie za wolny. Dziwne bo całe demko przeszedłem na high, ale to pewnie zależy od strefy co jest najlepsze. Testowałem troszkę obciążenie i wygląda na to, że tylko uniki dostają po (pipi)e bo ataki wyglądają na to, że zabierają tyle samo staminy na większym obciążeniu co i na mniejszym.

 

Milan, tego nie wiem, ale tutaj walczysz z bossem a nie ze spjerdolonym sterowaniem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...