Skocz do zawartości

Nioh


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj potestowałem jeszcze wieczorem na 3 miejscówce topór. Piękna sprawa na zwykłych mobków. Nie ma to jak zeskoczyć z pełną mocą na kolesia. Niestety przy walce z demonami lepiej mi mieczem atakować. Chodzi o szybkość. Więcej mogę ugrać w krótkim czasie. W 3 lokacji dobry motyw z 

demonami w ścianie

. Wchodzę do pomieszczenia a tam pusto i dużo trupów graczy. Nauczony doświadczeniem z innych gier zacząłem testować ściany z łuku zanim wszedłem dalej :D  Dobry trolling też w dalszej części 

jeden zwykły demon i jeden w ścianie obok siebie

. Ledwo co przeżyłem a to fuksem bo jeszcze łucznik się uaktywnił na balkoniku. 

 

Gra nie jest według mnie za łatwa i potrafi zaskoczyć pozytywnie w kwestii wyzwania. Zakładam też że poziom trudności rośnie wraz z progresem plus są te misje w wersji hardcorowej do ponownego ogrania. Na pewno nie można jej zarzucić że jest user friendly dla kompletnego żółtodzioba. Już w pierwszej misji jak na dachu pojawia się demon walczysz z nim i wpadasz przez dach do pomieszczenia z dwoma mobkami. Takie momenty jak na pałę pójdziesz spowodują że zginiesz szybko. 

 

BTW Opłaca się ładować w polepszanie broni niebieskiej innymi broniami. Czy lepiej na początku rozkładać materiały aby coś lepszego stworzyć. Zastanawiam się co najbardziej opłacalne na starcie a nie chcę materiałów marnować. 

Odnośnik do komentarza

Jak w miarę mi szło w Bloodborne'a to tu mam czego szukać czy jest znacznie bardziej hardkorowo?

Nie grałem w żadną betę, alfę czy omegę Nioha, ale z tego co widzę po gamepleju jest soczyście pytanie czy nie za trudno dla mega kazułala jak ja?

 

Był taki na forum jak on miał ten znawca - rajoh? co to był mistrzem stania za murem w Soulsach , tylko mi taka gra nie bardzo odpowiada, wolę szybką akcje - buła, łokieć i wjazd na pełnej epie w przeciwnika w BB jakoś mi szło...

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

twórców 

 

Co do pvp to teraz nie ma ale ma być. Jest co op tylko z max jedną osobą 

 

 

Mozna za to bić się z "duchami" graczy i polecam to bo fajny ekwipunek wypada z niektórych no i doświadczenie leci

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

po co w każdym temacie dajecie stulejarzy z youtube :) Jedyny gameplay jaki chce oglądać w gry to bansaia :D  

 

Co do pvp to ciekawe jak rozwiążą temat 30 fps vs 60 fps. Czy pvp będzie tylko w trybie akcji ? :) Bo jak nie to zabawnie będzie walczyć  kolesiem w trybie filmowym :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pytanie co do płynnego zmieniania postaw, czy jak idealnie wbiję R1 po ciosie to postawa zmieni się sama czy muszę jej pokazać którą chcę czyli do R1 dodać odpowiednie trójkąt, kwadrat, krzyżyk, chodzi mi opcje w momencie gdy wykupię skill'a z którego wynika, że mogę płynnie zmieniać postawy. 

 

Ogólnie gra jest KOZACKA na maxa, niestety mam mało czasu, żeby grać ale widzę z czym mam do czynienia :D

Odnośnik do komentarza

Za posty zawierające w sobie tylko jakiś filmik polskiego youtubera bez komentarza nawet co to jest powinny być warny z miejsca. Wchodzę tutaj poczytać spusty GRACZY nad kolejnym bossem albo że już 4h bez nioha i nie mogą wytrzymać, a nie dostawać raka od tfu, jutuberów.

 

k,urwa jakiś obrośnięty ryj piwniczaka stulejarza w miniaturce, clickbaitowy tytuł "LEPSZE NIŻ DARK SOULS!????" argh moje oczy

Edytowane przez raven_raven
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Samo R1 po ciosie to Ki Pulse, odnawiające staminę i po wykupieniu odpowiedniego skliia chwilowo zwiększające damage (tylko w przypadku perfect Ki Pulse). Zmienianie postaw to R1+odpowiedni przycisk. W grze jest też oczywiście umiejętność dająca Ki Pulse gdy zmieniasz postawę.

 

Czyli dobrze myślałem, choć miałem nadzieje, że jest jakiś just frame, który powoduje, że jak trafimy z R1 to postawa sama się zmieni :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...