Skocz do zawartości

Nioh


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, pogralem dzisiaj troszke i 3ci boss lezy, na pewno jest w chooy latwiej od tego co bylo w alfie czy nawet pierwszej becie.

 

Sporo wrogow poznikalo ze znanych mi leveli, szczegolnie takich ktorzy robili przykre niespodzianki albo gank squad.

 

2/10, polecam.

 

Właśnie oglądałem Twojego stream'a jak grałeś i jakieś te mobki łatwe :) Jednego bossa też widziałem jak ubijałeś (żeby nie spojlerować napiszę tajemniczo "błyskawice") i gładko.

Odnośnik do komentarza

Też go pokonałem ale łatwo nie było. Padł za 4 razem ale to fuksem jakimś tzn oszukiwałem. Zużyłem bombki, szirukeny, przedmioty wzmacniające broń i jakoś ledwo na ostatniej miksturze. Muszę na nowo nauczyć się cierpliwości a i muszę chyba katane na inną broń zamienić bo słabo bije. Będę topory testować od teraz.

Odnośnik do komentarza

Dobra, pogralem dzisiaj troszke i 3ci boss lezy, na pewno jest w chooy latwiej od tego co bylo w alfie czy nawet pierwszej becie.

 

Sporo wrogow poznikalo ze znanych mi leveli, szczegolnie takich ktorzy robili przykre niespodzianki albo gank squad.

 

2/10, polecam.

To troche slabo bo i w alfie i becie nie bylo juz tak trudno jak sie ogarnelo parowanie i kontry i dobrze pokupowalo zdolnosci.

W sumie to ogolnie nie bylo jakos trudno. Chyba ze sie lecialo na pale, wtedy bez szans. Mowa o mobkach bo bossowie mogli napsuc krwi czasem.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Też go pokonałem ale łatwo nie było. Padł za 4 razem ale to fuksem jakimś tzn oszukiwałem. Zużyłem bombki, szirukeny, przedmioty wzmacniające broń i jakoś ledwo na ostatniej miksturze. Muszę na nowo nauczyć się cierpliwości a i muszę chyba katane na inną broń zamienić bo słabo bije. Będę topory testować od teraz.

 

 

na High Stance zabierałem od 300 do 500hp trójkątem, nie było źle

Odnośnik do komentarza

w recenzjach czesto pisza ze latwiejsze to to od bb i  soulsów

Smutne jak diabli bo bb i soulsy były dla mnie bardzo łatwe. Na dodatek grałem tylko małym mieczykiem.

Z tej serii to tylko te 3 dodatki do DS 2 sprawiły mi trudność bo mieczyk nie wydalał hehe.

 

 

Teraz jak patrze na kanały z partów to nawet tak gówniara jak Suzy jedzie z bossami równo co już śmieszne nie jest.

 

 

 

 

Szkoda bo w Alpha poziom był, że tak powiem naprawdę wymagajacy.

Odnośnik do komentarza

Mi dopiero 3 boss troche napsul krwi, poczatkowi za 1 przejsciem, a pierwszy szybki przeciwnik i pare razy musiale do niego podchodzic! Piekna jest ta gra! Nawet kolory przedmiotow jak w Diablo przypadly mi do gustu, od razu podjarka jak caly w fiolet sie ubiore!

Odnośnik do komentarza

To uczucie kiedy wczytuje ci sie miejscowka i pierwsze co widzisz to...

 

 

pelno grobow innych graczy

 

16463606_1385826854812483_66348416204584

 

Ale misja okazala sie banalna, nie wiem jakie gamonie musza w to grac ze tyle ich tam poginelo

 

 

Dlaczego?

 

Skończyłem pierwszą misję poboczną. Takie subquesty to ja rozumiem. 

 

Jemu chyba chodzi o pierwsza misje w grze, ten pseudo samouczek, zgadzam sie imo, to bylo chuyowe.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

BTW gra nie jest wcale tak trudna. Jeżeli wykorzystujesz wszystko co nauczyły cię serie souls to jest trudno ale nie tak jak pierwsze zderzenie z soulsami.

Z tym poziomem trudnosci to ciezko powiedziec bo jednak wiekszosc osob tutaj przeszla czy wyplatynowala praktycznie wszystkie tytuly od FS, wiec wiemy jak grac w taki tytul, ale jak by kogos bez takiego zaplecza posadzic to moglby miec inne zdanie. Mi sie wydaje ze jest troche trudniejsza niz soulsy glownie ze wzgledu na szybciej spadajace HP. No i bossowie zapowiadaja sie na trudniejszych, chociaz jak dzisiaj rano wstalem to zobaczylem ze z dwoch butelek wina ktore kupilem zostalo moze ze 100ml wiec moje wczorajsze wrazenie moglo byc lekko zaburzone xD

 

 

Nie nie, chodzi o to, ze gralem w bety wiecej, niz wiekszosc z was zagra w fulla, stad pierwsze poziomy znalem na pamiec. Chyba wyraznie napisalem, "co sie zmienilo", a nie "jak mi sie gra" wiec tu nie chodzi o "zdanie" czy "wydaje mi sie" 

  • Plusik 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Czy tej grze bliżej do NG, czy DS? DS w ogóle mi nie podeszły, natomiast NG1 na Xboxa to gra z mojego top 3, więc mam dylemat?

 

 

A ja mam dylemat. Nienawidzę Souls'ow (drętwe ma maxa walki, i ten niezjadliwym dla mnie gatunek rpg)), ale kocham serie Ninja Gaiden ( stylowe dynamiczne akcje). A podobno Nioh to kombinacja tych dwóch. I mam pytanie do tych, co grają w szpil. Jakiej gry jest więcej? Czy warto kupić?

 

 

więcej jest soulsów

 

 

A kupić warto

Odnośnik do komentarza

panie teddy, boss na statku pokonany :ogor:

 

z 10-15 podejść xd

Gz, ja ubilem trzeciego bossa teraz i ogarnalem ze nie zrobiłem misji treningowej przez co mialem sporo skilli poblokowanych.

 

Kazub o co ci chodzi? Ja nawet nie czytałem tego twojego posta, a alfa nikogo nie obchodzi bo już jej nie ma więc mozesz skonczyc te stekanie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...