Skocz do zawartości

Nioh


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Nieeee :D

Po prostu dużo czytam, mam dobrą pamięć i zainteresowanie branżą. To wystarczy.  Zresztą przecież ze wszystkim tak jest w życiu. Interesujesz się jakąkolwiek dziedziną humanistyki? Czytasz, rozmawiasz, zdobywasz wiedzę. Po prostu zainteresowania traktuję poważnie. Inaczej nie potrafię. 

Jedyną przeszkodą jest czas, choć ze wszystkim pomaga fakt, że w zasadzie większość osób, która mnie otacza lubi podobne rzeczy, nawet gierki. Dla przykładu: na forum ludzie narzekają na ilość grających kobiet i postrzeganie całego hobby. W moim otoczeniu? Odwrotnie, większość znajomych niezależnie od płci po prostu lubi taką rozrywkę, część robi sama gierki, albo pracuje przy nich od strony artystycznej.

Co do rozpoznawania zagranicznych dziennikarzy itp. Gro poważnych rozmów o branży to jednak zagraniczne fora, strony lub nawet twitter. W Polsce jest mało miejsca na takie debaty (oczywiście generalizuję, ale nie bez przyczyny), zresztą w takich chwilach zawsze mi się przypomina super ciekawa rozmowa o dziennikarstwie growym jaka kiedyś odbyła się pomiędzy ludźmi związanymi bardziej z krytyką filmową/literacką, a ludźmi z "naszej" branży.  Consensus był/jest raczej przykry.

P.S
Moje ulubione teksty o grach wywodzą się spod pióra ludzi związanych z filmami.


On topic:  Czas przejścia Kollara to 85 godzin, przynajmniej spędził sporą ilość czasu przy grze :D
 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Balon

Wbrew pozorom, to zdecydowanie więcej gram niż rozmawiam o tym :D  Stąd na forach moja aktywność jest minimalna. Tylko forumek się jakoś wyłamał. Ilość postów napisanych tutaj > reszta miejsc, w jakich można mnie znaleźć. Zresztą nawet tutaj jestem średnio aktywny. Piszę tylko w interesujących mnie tematach, nie trolluję, nie narzekam bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Ja nawet tego ostatniego demka nie ukończyłem. Ba, nawet do bossa nie doszedłem tylko tak sobie biegałem i poznawałem mechaniki. No ale ja tak mam. Chyba jeszcze żadnej bety nie skończyłem bo skoro i tak zagram w pełniaka to nie widzę zbytnio sensu zbyt długo grać. 

 

No ale jak nie będę dawał rady to jest przecież Bonzaj. :banderas:

Odnośnik do komentarza

E tam, fakt, gierka wyglada na trudniejsza niz soulsy ale jednak formula pozwala na farmowanie, eksperymentowanie z buildami czy nawet summonowanie innych. Po przejsciu demka wszedlem sobie na twitcha popatrzec jak inni graja i widzialem jak koles mial jakis shinobi build pod paraliz i jechal tego tachibane jak szmate i jeszcze sobie w miedzyczasie czat czytal i odpowiadal na pytania.

Odnośnik do komentarza

Ja mam tylko jeden problem z niohem. Jeszcze yakuzy nie skończyłem i zanosi się że jeszcze z tydzień - dwa będę w tego zacnego szpila grał. Nie wiem jednak czy się powstrzymam z kupnem w tym tygodniu nioha. Sony za dobre ostatnio dla mnie ... Kłopot obfitości. Zazdroszczę januszom którzy tylko na horizon czekają . 

Odnośnik do komentarza

wkurzają mnie takie premiery gdzie do ostatniego dnia nie wiesz czy sieciówka będzie mieć .  Człowiek nie chce na allegro zamawiać bo z wysyłką to już gruba przesada w cenie :) 

 

 

Co do gry mam pytanie dla tych co grali w ostatnie dema. Jak to wygląda na ps4 amateur w 60 fps trzyma te 60 fps na stałe czy są drgania spore? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...