Skocz do zawartości

Nioh


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

Z recenzji Sterlinga

 

However, while Dark Souls is a methodical action-RPG that expects players to take it slow, Nioh is a faster and more aggressive experience, rewarding those who press the attack and pull back only at the last possible moment. While it would be tempting to liken Team Ninja’s work more closely to Bloodborne, even that comparison seems insufficient given Nioh‘s sometimes vicious encounters.

Jeszcze agresywniej niż w BB? Jezuuuuuuu :banderas:

 

http://www.thejimquisition.com/nioh-review/

 

Polecam przeczytać, wchodzi jak w masło.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Nie no, 3 miejsce w preorderach na amerykanskim Amazonie, lepiej niz Zelda ( 6 ) i Horizon ( 7 ).

 

Czyzby rynek gier jeszcze nie umarl ??

 

edit - Pro na wyzszej pozycji niz Xbox One S :DDDD

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Nie no, 3 miejsce w preorderach na amerykanskim Amazonie, lepiej niz Zelda ( 6 ) i Horizon ( 7 ).

 

Czyzby rynek gier jeszcze nie umarl ??

 

Na Amazonie lista bestsellerów jest aktualizowana na bieżąco, więc nawet ja gra ma niskie preordery, to może pod koniec wybić się na szczyt listy przed samą premierą i będzie to odzwierciedlać co najwyżej ostatnie dni zamówień. Horizon miażdży Ni-oh będąc na 7 miejscu bo jeszcze do niedawna Ni-oh nie łapał się chyba nawet na pierwszą setkę, a Horizon od dawna jest w zestawieniu.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

 

Na Amazonie lista bestsellerów jest aktualizowana na bieżąco, więc nawet ja gra ma niskie preordery, to może pod koniec wybić się na szczyt listy przed samą premierą i będzie to odzwierciedlać co najwyżej ostatnie dni zamówień. Horizon miażdży Ni-oh będąc na 7 miejscu bo jeszcze do niedawna Ni-oh nie łapał się chyba nawet na pierwszą setkę, a Horizon od dawna jest w zestawieniu.

 

 

Jak na gre od Koei Tecmo to jest bardzo duzy wyczyn w ogole zaistniec w rankingach. Zwlaszcza jak wezmiemy pod uwage kiepawy marketing i slaba grafe dla 60 FPS.

 

Najwazniejsze ze cos sie dzieje w temacie gierki, zaskakujaco wysokie metacritic (87 poki co ) i te preordery daja nadzieje na jakas sensowna sprzedaz. Luuudzie, ja wiem ze to jest fajnie jak Fifa sprzedaje 10 mln na PS4 w rok, ale do diabla przydaloby sie cos innego.

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

 

To ja poczekam z zakupem kilka dni, bo czuje wysyp uzywke od tych co sie odbili. Powtorke z bloodborne czuje.

Nioh? Tylko nówka ze sklepu, takie gry są na wymarciu, więc trzeba to wspierać w odpowiedni sposób. Kto wie, może grze uda się przebić jak swego czasu Demon's Souls, które też wyskoczyło znikąd i przeobraziło się w dużą, popularną serię. Oby z Nioh było podobnie.

 

Masz racje. Nie wiem co we mnie wstapilo.
Odnośnik do komentarza

Bankowo uzywki pojawia sie blyskawicznie szybko z dopiskiem "nietrafiony prezent" / "gra nie dla mnie", ale troche zgadzam sie z Yetim, takie gierki trzeba wspierac. Kto kupuje uzywki tego typu produkcji niech tylko potem nie marudzi ze coraz mniej trudnych i ambitnch gierek powstaje na rzecz open worldow z wiezami i niszczeniem baz.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

 

To ja poczekam z zakupem kilka dni, bo czuje wysyp uzywke od tych co sie odbili. Powtorke z bloodborne czuje.

Nioh? Tylko nówka ze sklepu, takie gry są na wymarciu, więc trzeba to wspierać w odpowiedni sposób. Kto wie, może grze uda się przebić jak swego czasu Demon's Souls, które też wyskoczyło znikąd i przeobraziło się w dużą, popularną serię. Oby z Nioh było podobnie.

 

Klaszczę!

Rzadko się zgadzam z Yetim, ale tutaj trafił w punkt.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...