Skocz do zawartości

Nioh


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Zaoferowalem wczoraj Orzeszkowi jakiegos coopa bo chcialem to przetestowac i bez problemu sie znalezlismy po ustawieniu wspolnego hasla nie uzywajac tej drugiej opcji z wyszukaj/oczekuj.

Problemem bylo chyba to, ze znajomy zapraszal do misji, ktorej nie ukonczyl (byl w trakcie).

Jak dla mnie pomysl na taki coop jest calkowicie chybiony, sam zawsze tego typu gry przechodze w singlu, ale jestem zdania, ze kazdy powinien grac tak jak mu pasuje, a tutaj coop pewnie dopiero od new game plus. Co do diablo podobnych zarzutow, mi akurat to sie podoba - szukanie setow dzieki temu jest znacznie przyjemniejsze!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

 

Zaoferowalem wczoraj Orzeszkowi jakiegos coopa bo chcialem to przetestowac i bez problemu sie znalezlismy po ustawieniu wspolnego hasla nie uzywajac tej drugiej opcji z wyszukaj/oczekuj.

Problemem bylo chyba to, ze znajomy zapraszal do misji, ktorej nie ukonczyl (byl w trakcie).

Jak dla mnie pomysl na taki coop jest calkowicie chybiony, sam zawsze tego typu gry przechodze w singlu, ale jestem zdania, ze kazdy powinien grac tak jak mu pasuje, a tutaj coop pewnie dopiero od new game plus. Co do diablo podobnych zarzutow, mi akurat to sie podoba - szukanie setow dzieki temu jest znacznie przyjemniejsze!

 

 

Wystarczy ze odpali misje i zaprosi, nie mozna uzyc tylko tej drugiej opcji coopowej, gdzie sie mozna wskrzeszac, i dobrze, bo byloby za latwo.

Odnośnik do komentarza

zrobiłem dzisiaj wszystkie misje w pierwszej lokacji. Swtierdziłem że nie zacznę drugiej jak tych dwóch pobocznych co mi zostały nie skończę. Ta druga w jaskiniach okazała się łatwa jak nauczyłem się parry. Ja pierdykam co za kombo wychodzi jak timing złapiesz nagle gra nabrała rumieńców. Niestety druga misja z walką 1 na 1 zrewidowała moją umiejętnośc parry. Męczyłem się 1 godzinę z kolesiem ale w końcu padł. Po tej walce musiałem call of duty włączyć bo nioh mnie "zmęczył" :D 

Odnośnik do komentarza

aaaa ok to tak 

 

- kiedy jęczy rób unik bo leci atak co paraliżuje. 

- miej igły przy sobie podczas walki (pomagają z paraliżem) 

- kapliczka znajduje się blisko bossa tam gdzie te dwie wysokie drabiny 

- pooglądaj jej ataki i kilka razy najwyżej zgiń  ona ma bardzo łatwe do ogarnięcia ataki tylko trzeba je zapamiętać. Po każdym ataku można ją zaatakować i odskoczyć.  

- w skrócie czekasz na jej atak robisz unik i od razu atak a potem unik i ponownie 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wampirzyca to zostaje tylko nauczyć się jej ataków, troche przy niej siedziałem:

- z powietrza błyskawice

- z powietrza strzały

- z powietrza nalot na ciebie

- na ziemi kopniaki w miejscu

- na ziemi zamach parasolem

 

generalnie trzymać się na krótki dystans, tak aby po jej zakończenie ataku szybko dobiec i wsadzić 2-3 ciosy.

 

Te kopalnie z poison też mnie zmęczyły:/

 

Utknąłem teraz na "buce" w wodzie- molo :D  niby banalny, ale cały czas obrywam tym promieniem jak ma połowe życia, ale dziś już starczy.

Biliście ją szybką bronią czy bardziej ciężka high-dmg? szybka chyba lepsza tu bo częściej ją zapalamy

 

No ale przy Nioh nie mam tego co przy BB, gdzie człowiek czekał aż wróci do domu i właczy konsole, tutaj po prostu gram i jakoś tak brak podjarki :rolleyes:

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Wampirzyca to zostaje tylko nauczyć się jej ataków, troche przy niej siedziałem.

Te kopalnie z poison też mnie zmęczyły:/

 

Utknąłem teraz na "buce" w wodzie- molo :D  niby banalny, ale cały czas obrywam tym promieniem jak ma połowe życia, ale dziś już starczy.

Biliście ją szybką bronią czy bardziej ciężka high-dmg? szybka chyba lepsza tu bo częściej ją zapalamy

 

No ale przy Nioh nie mam tego co przy BB, gdzie człowiek czekał aż wróci do domu i właczy konsole, tutaj po prostu gram i jakoś tak brak podjarki

 

 

Odpal ogień i trzymaj się cały czas przy klacie 2 góra 3 ciosy ze średniego stylu i odskok w lewo albo prawo. Łapami nie powinna cię trafić. Najgorsza jest ostatnia faza, lepiej mieć zapas leczniczych. Jak doszedłem do tej fazy zabiłem za pierwszym razem, ale srogi zebrałem w(pipi). Walczyłem jednoręczną kataną

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

Bansai- robi to z poziomu mapy, czy juz na misji przy kapliczce? Przy kapliczce to chyba w ogole jest jedna opcja do wyboru...

 

 

Na misji przy kapliczce.

 

Z poziomu mapy mozna tylko robic levele ktore sie ukonczylo, ale bonus jest taki ze jak ktorys z was zginie to sie mozecie podniesc kilka razy.

Czyli obydwoje musimy byc w misji, przy jednej kapliczce? j(pipi), ze tych gier nigdy nie moga zrobic z jakims normalnym matchmakingiem, napisz moze w pkt. jak mam dolaczyc do kumpla, ktory danej misji nie skonczyl i chce bym mu pomogl. Z gory dziekuje!
Odnośnik do komentarza

Bansai- robi to z poziomu mapy, czy juz na misji przy kapliczce? Przy kapliczce to chyba w ogole jest jedna opcja do wyboru...

 Na misji przy kapliczce.

 

Z poziomu mapy mozna tylko robic levele ktore sie ukonczylo, ale bonus jest taki ze jak ktorys z was zginie to sie mozecie podniesc kilka razy.

Czyli obydwoje musimy byc w misji, przy jednej kapliczce? j(pipi), ze tych gier nigdy nie moga zrobic z jakims normalnym matchmakingiem, napisz moze w pkt. jak mam dolaczyc do kumpla, ktory danej misji nie skonczyl i chce bym mu pomogl. Z gory dziekuje!

 

Nie, ziomek musi byc na misji, a Ty w menu gry wciskasz RANDOM ENCOUNTER i wyszukujesz po haśle.

 

Opcja wait/search for friend dziala tylko jak obaj macie misje ukonczona i obaj startujecie to bedac w menu gry.

 

btw. Kiedy myslales ze misje cie juz niczym nie zaskocza, pojawia sie pewna  B I T W A  i z kazda kolejna misja jest jeszcze lepiej niz bylo. :banderas:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bayonetta zajela mi jakies 15 minut, ale jak juz ogarnalem to nie mogla posadzic na mnie nawet single hita :]

Jak krzyczy czekasz chwilę i robisz rolla do przodu pod fala uderzeniowa > bijesz. Poza tym caly czas biegasz sprintem w odleglosci kilku metrow od niej, jak skonczy machac przeszczepami > bijesz.

Tyle, easy. Ja bilem katana, gorny styl, trójkąt, ki evade po hicie.

Odnośnik do komentarza

Przypombiales mi walke z alma w pierwszym gaidenie. Nakur.wialem ponad godzine. Pokonalem i w piramidzie zaje,baly m ie rybki xd Prawie sie wtedy poplakalem, serio.

 

No ale sprobowalem jeszcze raz i nawet mnie nie drasnela :obama:. Tak juz czlowiek byl wytrenowany.

 

Dobrze ze jesscze robia gry gdzie musisz sie uczyc przeciwnika a nie isc na pale i probowac bo za ktoryms razem jakos wejdzie.

Odnośnik do komentarza

Bawilem sie troche magia i stylem ninja - sprawdzalem ten talizmam Gnusnosci, nie polecam bo w ogole robi sie easy bucket, jak przeciwnik czy duch atakuje Cie w Slo-Mo, w Ninja mozna zrobic bombe, ktora rozpada sie na 4-5 dodatkowych ladunkow, przy 3-4 przeciwnikach wszystkim zostaje mm energi - ogolnie podzielam zdanie Bartiza, tyle bylo krzyku, a dla mnie gra znacznie latwiejsza od Bloodborna - tam taka Amygdala, czy Pies w katakumbach stanowily naprawde wyzwanie, w DS same dojscie do bosa czesto bylo trudne, tutaj mam wrazenie ze gra nie stanowi wiekszego wyzwania, mimo wszystko gra sie mega przyjemnie !

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

To uczucie gdy szukasz trzeciego ogniska do zapalenia, i toniesz sobie co chwilkę.

Znalazłeś?? Tyle co naginelem się w tym etapie to chyba przez całą grę tyle razy nie zdechlem :-) no i co odwalilem przy walce z bosem to poezja..

 

edit..pochwale sie minutowa walka z bossem...no i ta epicka koncowka...

 

 

Edytowane przez Szymek_PL_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...