Skocz do zawartości

Nioh


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra wypisze co moim zdaniem nie mialy Soulsy i BB, a ma Nioh.

Styl walki, a raczej 3 style do kazdego rodzaju broni.

-Dynamike starc.

-Kowal rzadzi, nie dosc ze wykujesz, usprawnisz swoja ulubiona bron/set by dalej w nim gonic to jeszcze na inne bronie/sety mozna narzucic wyglad innej broni/setu.

-Krotkie loadingi

-Stale 60 klatek, nie zauwazylem znacznych spadkow.

-Hit boxy

-Skille do kazdej broni i stylow.

-Odblokowywanie tytulow i poprzez to dalsze rozwijanie postaci.

-Diablowy system lootu.

I to tyle moge napisac po zaledwie 8h z gra :banderas:

Ja tu nie oczerniam genialnych Soulsow i BB uwazam ze Nioh to perfekcyjne ich rozwiniecie z domieszka Team Ninja stylu.

Edytowane przez Zetta
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Prawda jest taka ze niohowi czy klimatem czy czymkolwiek najblizej jest do onimushy, taka hardkorowa wersja onimushy. Porownanie z bloodborne czy ninja gaiden to wogole beka. Chyba ze wrzucamy wszystko co ma wyzszy poziom trudnosci niz asasyn do jednego wora.

Edytowane przez kanabis
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Prawda jest taka ze niohowi czy klimatem czy czymkolwiek najblizej jest do onimushy, taka hardkorowa wersja onimushy. 

 

Trochę w tym racji jest. Wczoraj oglądałem sobie gameplay z czwartej Onimushy (sam ledwo napocząłem lata temu na PS2 i rzuciłem w kąt - uroki posiadania piratów na kilogramy) u NRGeeka i to właśnie do tej odsłony porównałbym Nioha, jeśli chodzi o powierzchowność, bo wiadomo że reszta to Soulsy.

Odnośnik do komentarza

Mnie wkurza ten diablowaty loot. Nawalone tego pod nogami strasznie. Wolałbym żeby było tego mniej a bronie poukrywane w jakiś skrzynkach czy coś. A tak to nawet mi się nie chce lizać ścian i czyścic lvlu bo w skrzynkach czy kropkach na trupach jest zazwyczaj coś czego już mam cały magazyn.

 

Stopień trudności to też narazie lekki mit. Kończę 2 region i większego zacięcia nie było.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Domyślnie masz 3, przy sobie możesz miec maksymalnie 8. Jak masz przy sobie 8 to kolejne trafiają do schowka. Więc jak w takiej sytuacji wykorzystasz wszystkie, to po odrodzeniu będziesz miał 3+te ze schowka, ale nigdy więcej niż 8.

Odnośnik do komentarza

Domyślnie masz 3, przy sobie możesz miec maksymalnie 8. Jak masz przy sobie 8 to kolejne trafiają do schowka. Więc jak w takiej sytuacji wykorzystasz wszystkie, to po odrodzeniu będziesz miał 3+te ze schowka, ale nigdy więcej niż 8.

 

W drzewku ninja jest tez skill powiekszajacy ten limit odrobine.

Odnośnik do komentarza

A ktos probowal polaczyc sie ze znajomym online, bo dzisiaj z 20 min probowalem i widze kolejne podobienstwo z Soulsow i BB - standardowo (pipi) nie dziala! Przez brame tori to nawet tajnego hasla nie moge zmienic na WŁ.

 

Edit: tylko przez brame tori sie udalo wyszukaj/oczekuj znajomego.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...