Skocz do zawartości

Nioh


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Wlocznia? No czysty sex, widac ze osoby opdowiedzialne za moveset broni wiedza co robia. Nie ma to jak nadziac typa na dzide a potem (pipi)nac jego zwlokami przez wejscie od chatki. xD

 

 

Oczywiscie dla mnie wciaz Katana > wszystko, ale cieszy mnie ze kazda bron zostala zrobiona z nalezyta pieczolowitoscia a nie na odwal sie.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Bedziesz mogl, ale nie uzywaj tych pochodni przynajmniej do drugiej fazy, bo inaczej wiecej zelek ci wyskoczy z wody tam gdzie zgasiles.

 

 

Wiesz co, najpierw chciałem zrobić to bez pochodni, podpalając katanę itemkiem, ale szło mi jak krew z nosa, stanowczo za długo. Jak użyłem pochodni, to zdjąłem mu połowę życia dosłownie w dwóch fazach, raz po lewej, a raz po prawej stronie brzegu i już mogłem go lać w drugiej fazie, która była całkiem łatwa, ciosy miał mocno sygnalizowane, szybkie uniki i napier,dalanie w żółtą kulkę zdało egzamin. Pomagierzy nawet mnie nie dotknęli.

 

Co mnie dziwi, to fakt, ze w 1 fazie nie miałem tych jego pomagierów, pomimo zgaszenia 1 pochodni. Może za szybko zbiłem mu HP i nie zdążyli się pojawić? 

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Wlocznia? No czysty sex, widac ze osoby opdowiedzialne za moveset broni wiedza co robia. Nie ma to jak nadziac typa na dzide a potem (pipi)nac jego zwlokami przez wejscie od chatki. xD

 

 

Oczywiscie dla mnie wciaz Katana > wszystko, ale cieszy mnie ze kazda bron zostala zrobiona z nalezyta pieczolowitoscia a nie na odwal sie.

Dokładnie 1:22 powyższego filmiku. Od razu przypomniał mi się sztych Lunarem z Ninja Gaiden :banderas:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Body, Heart, Skill. Zresztą patrz na to, z czym skaluje się twoja broń i w to pakuj.

 

No i nie zaszkodzi dać czegoś w Magic/Dexterity, jak chcesz trochę poczarować/porzucać ninja gwiazdkami.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

w tej grze w zasadzie we wszystko warto inwestowac z poczatku!

 

A co do panow piszacych ze im dalej tym latwiej, no zgadza sie... do pewnego momentu. :cool:

 

Choc kto wie, moze przez te talismany nawet pozniejsza czesc moze byc banalna, na wszelki wypadek ich nie kupie zeby mnie nie kusil easy mode. :P

A tam - ja sie dzisiaj dowiedzialem, ze te wszystkie kamienie dusz mozna uzywac do ladowania supera xD

3 kamyczki i naladowany - kazdy boss z niekonczaca sie zywa bronia xD

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Jestem w lokacji w której można zapalać ogniska ? Co tam się robi do czego te ogniska służą ? Trafiłem niechcący chyba na bossa wielkiego gluta ale kurde miał pomagierów nawet ubiłem i zjechałem mu pół życia, Niestety zostały mi na tą walke tylko 2 mikstury ... mało :D

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

aa to o tym bossie gadaliście spoko. Boss przed tym we wcześniejszej lokacji strasznie łatwy ale lokacja upierdliwa była. Dopiero jak odkryłem że można rozwalać to co odpowiada za truciznę zrobiło się łatwiej. Dwa strzały z armatki będąc wysoko i po kłopocie :)

Odnośnik do komentarza

Bedziesz mogl, ale nie uzywaj tych pochodni przynajmniej do drugiej fazy, bo inaczej wiecej zelek ci wyskoczy z wody tam gdzie zgasiles.

 

A ja sie meczyłem i nie zapaliłem ani jednego ogniska bo nie wiedziałem, że sie da xd  dopiero pozniej przeglądając trofki się skumałem,

tych kmiecieni z nim miałem w 1 i 2 fazie, no ale poszedł jakoś za xx razem. Ale pod koniec to już ładowałem wszystkim czym miałem byle z dystansu, strzelba, bomby, woda etc. xD

 

 

Potwierdzam. U mnie w mieście może coś koło środy wskoczy - na premierę mieli całe 3 szt :( A Saturn anulował zamówienie :/

Pytałem o dostępność w Mediaexpert w czwartek, to powiedzieli że na głównym magazynie mają tylko poniżej 100 sztuk, generalnie chyba nie wytłoczyli za dużo na Polske.

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Chciałem się cofnąć i zapalić sobie 3 ogniska do trofika, bede musiał jeszcze raz ciągać się z panem żelkiem czy już go nie będzie?

 

Hmm jest ten item którym można przerwać misje i wrócić na mape świata (nie pamietam w tej chwili który to jest), tylko czy jak go użyje to zniknie czy jest do "wielokrotnego użytku" ?

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Chciałem się cofnąć i zapalić sobie 3 ogniska do trofika, bede musiał jeszcze raz ciągać się z panem żelkiem czy już go nie będzie?

 

Hmm jest ten item którym można przerwać misje i wrócić na mape świata (nie pamietam w tej chwili który to jest), tylko czy jak go użyje to zniknie czy jest do "wielokrotnego użytku" ?

Trofeum wpadnie z chwila zapalenia 3 pochodni. Bossa bić nie musisz.

Odnośnik do komentarza

 

Chciałem się cofnąć i zapalić sobie 3 ogniska do trofika, bede musiał jeszcze raz ciągać się z panem żelkiem czy już go nie będzie?

 

Hmm jest ten item którym można przerwać misje i wrócić na mape świata (nie pamietam w tej chwili który to jest), tylko czy jak go użyje to zniknie czy jest do "wielokrotnego użytku" ?

Trofeum wpadnie z chwila zapalenia 3 pochodni. Bossa bić nie musisz.

 

 

To wiem, ale jednak na mape świata trzeba się wrócić po zapaleniu pochodni, dlatego pytałem. Itemku użyje więc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...