Skocz do zawartości

Awarie, usterki, niedomagania


Gość osiol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie sam z siebie zaczął działać zamek od drzwi kierowcy i kontrolka świateł drogowych. Tera tylko czekać, aż przełącznik zespolony sam się naprawi.

 

Działa! xd

 

I tylko ja wiem jak włączyć długie. :cool:

 

Wymienili my wkład zamka, no i coś nie halo. Znaczy się działa elegancko, już nie muszę pasa przeciągać przez uchwyt, żeby mnie drzwi nie uciekali na prawych ciasnych, ale jest pewien drobiazg. Szyba uchyla się na jakieś 10 cm, potem staje i drzwi się otwierają. Korbotronikiem.  :mellow:

 

Na wiosnę rozbierę i zoaczę, jak mnie bez zimę nie zgnije.

Odnośnik do komentarza

Nowy tlumik koncowy albo oddaj do goscia co spawa nierdzewke - w srodku rozleciala sie blacha perforowana trzymajace welne.

 

Pajda, a czy mogę z tym czymś troche pojeździć, czy najlepiej od razu robić?

 

Zastanawiam sie czy iść z tym do mechanika od razu, czy moze zamówic sobie z allegro http://allegro.pl/honda-civic-1-4-1-5-1-6-tlumik-koncowy-dostawa-24h-i5162099029.html.

Odnośnik do komentarza

Wymienil rure miedzy turbo-intercooler = samochód jechał ciut lepiej

Wymieniłem uszczelki pod wstryskiwaczami = chodzi ciszej i lepiej sie zbiera

Zlokalizowalem i wymienilem przetarty przewód podcisnienia od sterowania geometrii turbo = ogien z dupy 

 

 

Jutro jeszcze rozkrece EGR, wyczyszcze go i dopiore sie do elektrozaworu,zeby go ladnie odnowic i to tyle jesli chodzi o grzebanie przy GT. Czyli jednak sprzedajacy niepotrzebnie wierzyl mechanikowy z tym "turbo do wymiany" ;) oczywiscie kilogram trytytek musialem wyciac, je.bany nawet przewód olejowy przy glodnicy zlapal na krzyz trytytkami bo urwal gwint.

Edytowane przez Pajda
Odnośnik do komentarza

Jadę jutro 20km postawić Audika do najlepszego mechanika aut z grupy VAG w okolicach Białegostoku. Będą diagnozować stukanie dochodzące jakby z zawieszenia(chociaż u okolicznego mechanika powiedzieli, że luzów nie ma, wymienili przegób i dalej łomocze) przy okazji niech zrobią jednp elektryczne lusterko, czujnik temperatury bo pokazuje zaniżone wartości i nawiewy bo działa tylko opcja 0 i 4. Oprócz tego powiem, żeby dokładnie sprawdzili całe auto, chciałbym wiedzieć czy coś jeszcze kwalifikuje się do wymiany. Rozważam również wymianę świec i przewodów zapłonowych.

 

Mechanik jest ponoć drogi także koszta mogą być nie małe ale jak już wsadziłem w różnej maści naprawy 2-3 tysiące nowych polskich złotych to jeszcze ten jeden tysiąc nie zrobi takiej różnicy. Przynajmniej sprzedając będę mógł z czystym sumieniem zaoferować komuś auto w dobrym stanie technicznym nie wymagające wkładu.

elo

Wymienili łącznik stabilizatora, końcówki drążką, gumy były rozyebane coś tam jeszcze i niby jest git, nic już nie stuka. Do tego naprawili rozrusznik. Do zapłaty 700zł a jeszcze silnika nie sprawdzali xd

powiedziałem, żeby postał jeszcze jeden dzień bo dopiero dziś złożyli rozrusznik i w razie czego wymienić świece i przewody od zapłonu.

Odnośnik do komentarza

 

Mozesz jezdzic, po prostu z czasem bedzie co raz glosniej i wiecej tej welny bedzie wypadalo. Te tanie tlumiki, sa troche glosniejsze od seryjnych.

 

dzieki. Na pewno to zrobie, tyle, że pod koniec miesiąca będę miał czas. 

 

 

 

zrobiłem szybciej, bo akurat miałem czas. Pojechałem do mechanika, sprawdzili, tłumik koncowy do wymiany + gumy + cośtam jeszcze, razem 330 zł :{

Pokazywał mi ten stary i tam faktycznie juz nie było żadnej tej waty, ogolnie się rozsypywał. A typek od którego kupowałem auto mówil, że pół roku temu wymieniał. Strach pomyśleć co jeszcze przede mną ukrył :>

Odnośnik do komentarza

ja yebie dalej coś łomocze podczas jazdy, mechanik mówił przez tel, żebym jutro podjechał i razem się przejedziemy...

 

ps brat kolegi kupił a4 b6 2.0 za 16 kafla, ja pie,rdole jaka fura, wzialem kajta i przyznam, że niezle zapi,erdala chociaz na necie piszą, ze muli i 1,8 turbo sporo lepszy,

jak przesiadlem sie do tej obsranej 80tki to mialem niezly ból dupy, ze typek pojechal na kilka miechów do usa i bedzie sie wozil taka furka. zlodziej je,bany

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...