Skocz do zawartości

Awarie, usterki, niedomagania


Gość osiol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To Golf IV? Jak chcesz dwójkę to i w skupie aut Ci tyle dadzą, jeszcze odbiorą spod domu, a i z januszami się nie będziesz użerał, bo to akurat takie auto, że handlarze się rzucą na nie, żeby je trochę dopicować i puścić dalej. Tylko do skupu aut to i tak lepiej poczekać aż ubezpieczenie będzie blisko końca, bo im to nie robi, a skoro już opłaciłeś to szkoda nie wykorzystać do końca.

Odnośnik do komentarza

Znaczy się oddał na "przegląd" i za tyle mu wycenili naprawę? Jak dał się skusić to gratuluję, dla mnie zawsze to było naciągactwo. Auto naprawiam tylko jak się coś zyebie, albo mi gość na prawdziwym przeglądzie powie, że coś piszczy czy cieknie to podjeżdżam do znajomego mechanika i sypię pieniążkami.

Odnośnik do komentarza

Pytanie do bardziej kumatych w temacie. Alternator padł mi w samochodzie według mechanika nie ma zamiennika tylko drogi w (pipi) oryginał. Oczywiście wiem że jest jeszcze regeneracja alternatora i właśnie z tego chce skorzystać. Czy ktoś z was przerabiał regeneracje starego alternatora? Ile coś takiego max powinno wynosić? Bo mam 3 miejsca w oln gdzie to robią i będę jutro dzwonił (czekam aż dzisiaj mi mechanik wyjmie alternator aby zabrać go ze sobą)

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
18 minut temu, kanabis napisał:

Budowali nowe progi na takim zadu.piu zero oznaczen, 50 na godzine, ciemno, je.b urwal sie amortyzator:obama:

A to coś nie halo, znaków o robotach na drodze, ani żadnego ograniczenia prędkości też już nie było? Bo jak usunęli znaki tymczasowe, a nie zamontowali stałej organizacji o progach to chyba możesz zarządce drogi obciążyć kosztami. Chyba, że to strefa zamieszkania, a Ty sobie time trial zrobiłeś.

Odnośnik do komentarza

Odebrałem E36 od mechanika. Po pół roku stania w garażu zmobilizowałem się do naprawy. 3500zl w sumie. Nowa przekładnia (wymianą listwy i obudowy included), tarcze i klocki, piasty.

 

Wsiadłem po pół roku jazdy 4 letnim Mondeo.

 

E36 to kondon jakich mało. Jak mogłem tym jeździć na co dzień.

 

Za to 2.8 litra w rzędowej szóstce zapierdala jak szalone. Morda się cieszy. Tylko do tego się nadaję.

Odnośnik do komentarza

Ile Waszym zdaniem powinna trwać naprawa takich usterek w Outlanderze?

 

wahacz przedni lewy

amortyzatory tylne

tuleje tylnych wzdłużnych wahaczy

wymiana tłumika końcowego

 

Trzymają mi auto 5 dzień i codziennie coś kręcą, że dostęp ciężki i problemy techniczne przez to. Nie wiem, czy coś nie kręcą i się nie opieprzają. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...