Skocz do zawartości

Awarie, usterki, niedomagania


Gość osiol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

3,5k, piękny kawalerze. Ogórki tyle z tym zawieszeniem się babrali, po prostu nie za często maja auto z napędem 4x4, więc rypali się z tym. W gratisie zrobili mi za to żarówki świateł pozycyjnych i oświetlenie w bagazniku. No i odkąd mam to auto to jeszcze tak dobrze się nie prowadziło, sztywniutkie i pewne zawieszenie.

Odnośnik do komentarza

no srogo,  co z tego, ze auto ma napęd ? Z tylu dochodzi demontaż wału, który trzyma się pewnie na 4 srubach, a z drugiej jest wsuwany na wieloklin. Janusze jak nic....znam to z autopsji, jak mialem  Alfe Gtv to każdy jęczał " aaa to dojscie slabe, aaaa to klucze trzeba miec inne (xd?), aaa to wloskie to wymyslne" . Az znalazlem goscia, który zmienił rozrząd i wariator w 2 godziny za 300zl + czesci, jeszcze kazał mi siedziec przy aucie w razie gdyby cos po drodze wyszło. Od tamtej pory to jedyny mechanik, któremu ufam.

 

 

Jakby co to mogę podpowiedziec, że prawie każdy mechanik z ASO po godzinach robi auta prywatnie u siebie na garazu, więc można zagadac. Plusem jest to, że robią auta jednej marki, znają wszystkie możliwe "fakapy" i pomogą fachową wiedzą i usterkami, które nękaja dany model.

Edytowane przez Pajda
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, grzybiarz napisał:

a mi piszczą klocki, zwłaszcza słychać jak jest mokro. Niby wszystko było sprawdzane i przegląd i u mechanika, a piszczą. Pojechałem na drugi koniec Polski, do(pipi)ując auto i dalej piszczą. Auto od handlarzyka.

Jak klocki są kijowej firmy oraz jakości to już tak będziesz miał dopóki nie wymienisz na nowe inne 

Edytowane przez Milo
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Raczej zbieznosc nie ma wplywu na stuki, trzebaby szukac w ukladzie hamulcowym. Ewentualnie zwieksza sie nacisk na przod przy hamowaniu i pojawia sie stuk z przegubu. Mozna dlugo strzelac. Nowe zawieszenie slabej marki moze sie wystukac w 2 miesiace. To tak jakby ktos myslal, ze zrobil zawieszenie i ma spokoj na lata:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...