Skocz do zawartości

Awarie, usterki, niedomagania


Gość osiol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Miało scalić

 

Kombi dlatego, że ma (będzie miał na dniach) dzieci. Mustang nie wiem czy masz dzieci ale chyba nie. Uwierz mi że miejsca nigdy dość.

Ponadto Red to stateczny już Pan, z pewnym dorobkiem życiowym i np jak dla mnie te kombi wciskane w komakty to taka sztuka dla sztuki i tak se to wygląda (pozdro Mozi hehe), szczególnie przód jest zbyt krótki do długości całego nadwozia. Kilka lat temu w ogóle nie do pomyślenia, a kombi były tylko w segmencie D i E. Dla mnie kombi w kompaktach to idealny samochód dla PH. Racjonalna cena, a duży bagażnik na próbki i materiały.

Zobacz np auta Premium typu BMW,Audi nie bawi się w kombiaki w swoich najmniejszych modelach.

 

No i ma teraz kompakta, może czas na coś większego?

Z drugiej strony co to za argument że jeździ głównie po mieście? To niech kia picanto bierze.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Jak Red głównie po mieście jeździ, to po co mu Insignia?

 

 

Kombi prócz wyglądu w sumie nic nie przeszkadza, a nawet z jednym jak jedzie gdzieś poza miasto chociażby raz czy dwa razy do roku, to będzie to dodatkowe miejsce błogosławić. I w sumie nawet bez tego się przydaje często dodatkowy litraż w bagażniku, a to jakiś mebel trzeba przewieźć a to coś większego i nie raz, nie dwa pomyśli sobie, że k,urwa dobrze było kombi brać. W drugą stronę raczej tak by nie pomyślał.

Odnośnik do komentarza

Właśnie cieszę się, ze 600 a nie 1200, ale zobaczymy, na jak długo to wystarczy.

 

A z drugiej nie cieszę, bo od kupna wladowalem klocka w klime, zeby w koncu działało chłodzenie, to teraz grzanie leży.

 

A z tą astra coś nie teges?

Po prostu porównaj ceny części astry, a i30. Są nieco wyższe w przypadku niektórych dość drogich elementów jak np. sondy. Z samochodem wszystko w porządku Podpowiem - 600zł to bardzo mało ;)

 

Aczkolwiek wiadomo nowe to nowe i mniejsze ryzyko. Choć ten i30 to też jakiś wiekowy nie jest chyba.

Edytowane przez WisnieR
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ja na szczęście raczej nie korzystam juz, ale pamiętam te mordy reagujące na pytanie " to ile się należy". Tak jakby nie mógł usiąść i wczesniej przygotowac kalkulację, tylko pod nosem leci " to bedzie...100 czujnik, 120 wymiana, tu to tu tamto to to to......DEJ MNIE SZEŚĆSET  PLUS ZA PŁYN DWADZIEŚCIA I GRA"

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No i w końcu działa jak trzeba. Miło wyświetlić sobie Waze na ekranie auta, a smartfonowi dać się ładować z wyłączonym ekranem. Spotify też działa dobrze, a jakość dźwięku jest chyba lepsza niż przez bluetooth. Mam nadzieję, że nie będzie problemów ze stabilnością, ale może okrojony interfejs po kablu nie będzie płatał figli - do sprawdzenia w trasie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Myślałem już, że spaliłem silniczek od wycieraczek przednich, bo jak mroziło to włączyłem je i jak nie ruszyły to myślałem, że je wyłączyłem, ale musiałem dać drugi tryb i po 3 minujtach jak wróciłem do auta, które było na chodzie, to (pipi)ało w środku spalenizną. Dzisiaj dopiero sprawdziłem bezpieczniki i jeden był padnięty, ale i tak nie zapier.dalają tak jak kiedys, w sumie to nawet lepiej :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 10.10.2017 o 09:17, balon napisał:

(...)jak dla mnie te kombi wciskane w komakty to taka sztuka dla sztuki i tak se to wygląda (pozdro Mozi hehe), szczególnie przód jest zbyt krótki do długości całego nadwozia. Kilka lat temu w ogóle nie do pomyślenia, a kombi były tylko w segmencie D i E.

Co Ty pie*dolisz? Kombi w segmencie C to standard od jakiegoś ćwierć wieku :reggie:

Odnośnik do komentarza

Ale nie napisałem nigdzie, że to obecnie nie standard czy jakieś nowum. Hehe fakt te kilka lat to tak właśnie z 20 (niefortunny skrót myślowy :reggie:

Dla mnie hatche to zbyt małe/krótkie auta i w kombi lub sedanie często tracą swoje proporcje i atrakcyjny wygląda. Nie dopisałem IMO ale chyba to oczywiste. 

Z drugiej strony rozumiem takie ssanie na te nadwozia bo jest bardzo dobra relacja ceny/ładowności :lapka:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...