Skocz do zawartości

Far Cry: Primal


Gość Soul

Rekomendowane odpowiedzi

Mialem obawy przed nowym Far Cryem, zwlaszcza, ze poprzednia czesc lekko mnie wynudzila, 3ke do dzisiaj wspominam pozytywnie, skusily mnie w zasadzie wasze pozytywne opinie i w sumie sie nie zawiodlem!

Nowe realia, ciekawsze misje (zadania dla wariata Urkiego nawet potrafia rozbawic) nawet przy starej mechanice mocno wciaga! Graficznie miejscami jest naprawde ladnie, Oros zachwyca swoja fauna i flora, polowania sa ciekawe do tego  gra standardowo nastawiona na zbieractwo i rozwoj - no ja bawie sie dobrze !

Odnośnik do komentarza

Odpalilem sobie dzis na godzine, najpierw jakies wprowadzenie, potem startuje z wlasnej jaskini, przeszedlem sie kawalek, wybiegl na mnie niedzwiedz - zgon. No kit tam, ide znowu z jaskini, patrze mamut, to sobie strzelilem z łuku, skonczylo sie jak poprzednio, juz mi sie podoba :D

 

 

Pogralem 2h i po zdobyciu wilka gra sie rozkreca, nie moge sie doczekac az ubije pierwszego mamuta, niedzwiedzia jednego juz zabilem. Zarzut ze to kopia poprzednich odslon tylko w innym okresie mam akurat gdzies, bo nie gralem w far cry z glownej serii nigdy i pewnie nie zagram. 

Edytowane przez Shen
Odnośnik do komentarza

Ja pograłem juz z 4 h i gra sie przyjemnie. Widoczki czasem naprawdę bardzo ładne choc nie wydaje sie wam ze wszędzie jest lekka mgła zapewne wrzucona po to zeby konsola sie nie dusiła. No i mimo ze gra sie przyjemnie to nie ma sie co oszukiwać, to cały czas ten sam fc. W 4 zrobiłem platynę z przyjemnością choc grałem stosunkowo niedawno wiec mam lekki przesyt. Wg zeby wbić platynę w primalu to jest mozliwosc ze w trakcje gry cos sie schrzani przypadkowo i bedzie to niemożliwie? Raz np podszedłem do jakiejś pomarańczowej ikonki na mapie i był tam lindża który cos tam oglądał i strzeliłem mu heada zeby sprawdzić czy sie da i sie dało :P

Odnośnik do komentarza

To jakas poboczna postac czy z fabula go odblokuje?

 

Każdego z tych dwóch ostatnich typów z dołu listy dostajesz po

przejęciu fortu. Są dwa, po jednym u Udam i Izzila

 

 

W sumie to już nawet nie pamiętam czy to misje fabularne, ale ikonki na mapie będą. :)

Odnośnik do komentarza

Wczoraj scalakowalem Far Cry i mam mala rade dla wszystkich grajacych - robcie spokojnie misje, nie latajcie za specjalnie za materialami do rozbudowy wioski (jak brakuje jakiegos materialu, podbij fort, zrob misje fabularna i po drodze zbieraj rzeczy), nie musicie sie skupiac na znalezieniu zwierzecia, ktorego nie oswoiliscie (poza 3 ostatnimi), zabijaniem jezdzac - wszytsko wpada samo po drodze. Na misjach pobocznych skupcie sie glownie na tych, ktore daja dodatkowy punkt umiejetnosci, po zdobyciu osiagniecia za zabojstwa dana bronia, starajcie sie grac inna. 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Z procy to musisz ubic chyba 10 typa i odleglosc nie ma znaczenia. Odleglosci to przy łuku i włóczni. Oznaczyłem obozowisko, widziałem wtedy jaka jest do niego odleglosc, oznaczylem typow sową i ubiłem z dystansu. Bronie mialem juz na max wbite to padli na strzal. Mozesz tez podpalic strzale/wlocznie dla pewnosci.

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio zrobiłem to przy jednym obozie dosłownie w 3 minuty. Na wieżyczkach stało 2 kolesi co alarmują wiochę ustawiłem znacznik i oddaliłem sie wlasnie na odpowiednia odległość i aż sam sie zdziwiłem jak zrobiłem 2 trofki za jednym zamachem. I tak jak kolega pisze najłatwiej użyć długiego łuku bo on ma największe przybliżenie i zapewne zasięg

Odnośnik do komentarza

Questy dają od razu punktu chociaż można wybrać plansze z większymi zwierzami i na nie polować, za to też lecą punkty. To było ostatnio trofeum do platyny u mnie więc też się nalatałem. Można zresetować też obozy albo zbierać znajdźki, też trochę punktów wpadnie.

Odnośnik do komentarza

A zdolności sowy jak się odblokowuje ? Chodzi mi o te dwa kółeczka w prawym rogu. 1 odblokowałem i mogę rzucać kokon pszczół a te pozostałe to dostanę podczas przechodzenia fabuły ? Bo mam problem z misją gdzie mam przejąć jakiś wielki obóz Udam bodajże na tych zimowych peryferiach i za mocni ci goście są dla mnie, jeszcze ten typek wzywa ludzi z innego obozu i nie idzie ich zabić wszystkich.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...