Skocz do zawartości

Far Cry: Primal


Gość Soul

Rekomendowane odpowiedzi

Wątpie, mi zajęło 20 godzin a zrobiłem

 

-wątek główny

-misje współplemienców

-wszystkie misje polowan i na zwierzeta specjalne

-zdobycie wszystkich stosów i obozów. 

-ulepszenie wszystkich broni na maxa

-ulepszenie chałup

 

Nie sądze aby wszystko zajeło 50h. Bo znajdzki sa po drodze. 


A jakby nie było najwiecej czasu sie poswiecalo na odkrycie mapy i podbijanie stosow i obozow.

 

edit: Nie zebym narzekał na ogól bo jest co robic naprawde, tyle ze wątek główny jest przykrótki , bardzo charyzmatyczne postacie wystepuja w primalu mimo epoki łupanej i chciałoby sie troche wiecej jednak

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Gdybym byl bogaty.... wy(pipi)ilbym wszytskich z tej debilnej firmy i zbudowal ja od nowa. Ale nie jestem i musze czytac przy porannej kawie takie newsy jak to, ze mapa w Primalu na ktorego mam ochote jest klatka w klatke skopiowana z czworki( mowimy oczywiscie o topografii).

Kiedys ktos w Ubi powiedzial( chyba jakos po premierze Shadow Company na PC), ze "gry od Ubi nigdy nie sa hitami ale w koncu nie sa to takie zle gry prawda?"

Moze kiedys, teraz to korpo nastawione na szybkie liczenie kasy.

Piniadze kur.wa

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja nie zauważyłem tego nawet. To już doszukiwanke się dziury w całym. Wolę grywalne kopiuj wklej niż niegrywalnego watch dogsa który miał być taki goty.

Argument sluszny ale zastanawiajacym jest jednak fakt jak daleko posunie sie ta firma, badz co badz wydajaca znaczna czesc tytulow, dalej? Czy  takie cudactwa beda sie nasilac? Czy 60 euro jest/bedzie tego warte?

Ale masz racje, badz co badz jesli calokrztalt jest jak najbardziej przyzwoity to puscmy to tym draniom tym razem w niepamiec

Odnośnik do komentarza

No ja mialem na liczniku 20 godzin jak skonczylem gre i robilem to co mi sie podobało. 5h poswiecone na grindowanie platyny. Znajdzki sa po dorodze ale trzeba miec ich az 80 , no i na wszystkie umiejetnosci trzeba bylo poswiecic troche czasu. Radze robic te zadania starcia plemion bez wykrycia. Wtedy dostaje sie premie w postaci punktu ulepszen. To przyspieszy platyne znaczaco.

 

A co to, ze nie gralem ma do tego, ze Ubi laduje nas w chu.ja. Znam serie Ubi i wydaje na ten temat swoje poglady i swoje obawy. Sluchaja bo miesnie nie przyslaniaja im mozgu tarzanie...

 

Np to ze far cry primal to nie far cry 5 i nie jest ładowaniem w chu.ja. Gdybys gral moze bys wiedział. Gdyby podchodzic do tego tak ze fc primal to to samo bo ma podobny schemat tak samo powinienes je.bac 90% sandboxów w tym mad maxa za to ze jest ładowaniem w chu.ja. 

Odnośnik do komentarza

Kanabis ale skopiowanie tej samej mapy z poprzedniej części aby im szybciej gre wydać i mniej sie napracować, nie mówiąć oczywiście nic przed premierą, nie wydaje ci sie walenie w chu?

 

No jeśli to nie, to ja już nie wiem jak takie coś określić :D

Odnośnik do komentarza

Kanabis ale skopiowanie tej samej mapy z poprzedniej części aby im szybciej gre wydać i mniej sie napracować, nie mówiąć oczywiście nic przed premierą, nie wydaje ci sie walenie w chu?

 

No jeśli to nie, to ja już nie wiem jak takie coś określić :D

 

No nie wydaje mi sie bo far cry 4 to dla mnie gó.wno a w fcP rozkoszuje sie grą. Serio mam to w (pipi)e fcprimal udąło sie to co nie udało sie kotletowi fc4 i mam gdzies ze mapy sa podobne. 

 

Nie wiem, moze dlatego ze jest zmieniony klimat o 360 stopni, z czasów terazniejszych na epoke kamienia łupanego. Przez co gra wymaga zupełnie innego podejscia do rozgrywki. No ale mapa ta sama, 2/10 poszli na łatwizne

Poza tym mapa tylko z pozoru jest podobna. Ułozenie terenu szczegolnie wzniesienia sa zupełnie inne. W fc4 co chwile trzeba było zapie.rdalac kilometr zeby wejsc bez helikopterka bo himalaje no i musi tak byc i musimy gracza wkur.wic. No ale potrzeba było zrobic troche atencji bo ubi wydało wreszcie dobra gre. No a niewypada ubi chwalic przeciez

No ale to trzeba by zagrac w obie gry zeby to wiedziec i porownac.

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Gdyby wypuścili coda teraz w klimacie ww2 lub wietnamu mimo tego ze mapa byłaby ta sama , mimo ze rozgrywka bylaby ta sama i tak mielibyscie podniete. I ja tez. Niektórzy traktują całkowitą zmiane historii i klimatu tak jakby to był gów.niany dodatek typu dodanie słonia w fc4 xD No kur.wa. To tak jakby pisac ze untill dawn to ten sam chu.j co beyond i heavy rain tylko ze historie inna zrobili. Prosze was. 

Odnośnik do komentarza

Ale zrozum prosze... nikt nie mowi, ze ta gra jest slaba czy bez polotu bo po tym co czytam z pewnoscia tak nie jest. Sam na pewno bede sie w nia zagrywal. Wydaje mi sie tylko odrobine niesmaczne, ze nie dosc, ze co roku dostajemy Assasins Creeda( do Unity bylem zajewielkim fanem tej serii, pozniej moj szal wygasl) to jeszcze nie ma w nim nic ale to na prawde nic nowego. Te same bugi( w cudzyslowiu), te same misje( w cudzyslowiu) te same wszystko. I nie w smak mi, ze dostajemy nowa czesc Far Cry na ktora za(pipi)iscie czekam i dowiaduje sie, ze kreatywnosc tworcow ograniczyla sie juz nie tylko do kopiowania czesci schematow jakimi zadzi sie gra ale juz nawet bezczelnego kopiuj-wklej. 

Moze i racja, ze gdyby nie media nikt by tego nie czeknal bo zostalo to sprytnie ukryte ale wyszlo na jaw i ot ta nutka niesmaku jaka pozostaje( troche tak jak z Walesa).

Odnośnik do komentarza

u mnie również platynka wpadła

 

taki mały protip dla tych co celują w calaka: przy robieniu trofika za wszystkie skille, pod koniec (ostatnie 1-2 punkty umiejętności) przestanie wam nabijać expa. w internetach niektórzy to opisują jako glitcha, ale tak nie jest. wystarczy robić questy w których opisie jest "nagroda: 1 punkt umiejętności"

 

co do mapy. grałem dużo w czwórkę i gdyby nie news w życiu bym nie pomyślał, że mapa z primala to zmodyfikowana plansza z poprzedniczki. mi to nie przeszkadza, ale lekki niesmak pozostał. mimo wszystko wciąż warto ją kupić. bardzo dobra, wciągająca pozycja

Odnośnik do komentarza

ja zająłem się ostatnio rozbudową wioski. Wszystkie rozbudowalem poza jednym budynkiem. Potrzebowałem 2 białych jeleni a raczej ich skór. Biegałem tam gdzie jelonki powinny być i jednego udało mi się upolować ale drugi nie chciał się znaleźć. Po 1h dałem se spokój robię questy a w międzyczasie zaglądam do wora w wiosce z nagrodami a tam 2 takie skóry od moich wioskowych myśliwych. Wniosek? Jak potrzebujecie jakiegoś składnika a macie już 150 + mieszkańców to wpierw sprawdźcie w wiosce:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...