Skocz do zawartości

Far Cry: Primal


Gość Soul

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem pierwsze 45 minut LIVE i kończę transmisje :-) Wiadomo.....nie jestem osobą, która przechodzi gry na żywo, kompletnie mnie to nie kręci.

 

Pierwsze wrażenia - mieszane. Gra na pewno ma fajny klimat, aczkolwiek czuć, że to kolejna gra UBISOFT Montreal. Ci ludzie muszą sobie tam wzajemnie ogladać monitory, bo to jest gra lecąca na tych samych schematach co wszystkie inne ich gry. Szczerze? Dla mnie póki co nuda, ale może się rozkręci. Zobaczymy przez weekend :)

 

Mam nadzieje, że się podobało (mimo iż bez komentarza). 

Edytowane przez Graczdari
Odnośnik do komentarza

Poważnie się zastanawiam nad zakupem, plusem bankowo będzie dla mnie fakt że nie grałem nigdy w żadnego FC - poza tym pierwszym x lat temu. Czasy prehistorii jak najbardziej na tak, wydaje mi się tylko że ze względu na to można się spodziewać małej różnorodności broni - nie oglądałem za wiele filmików, faktycznie tak jest ?

Odnośnik do komentarza

Przecież nic dziwnego, że ludzie piszą o Primal, że jest nudny bo to już ten sam schemat rozgrywki. Zdobywanie posterunków, oznaczanie wrogów, polowania na zwierzynę. Jest tylko parę nowych elementów jak wzywanie bestii i rozbudowa plemienia. Teraz ogrywam FC4 i Primala bankowo nie wezmę na premierę bo to ten sam Far Cry. Setting i jego odwzorowanie jak najbardziej na plus ale nie będę grał jednego FC zaraz po drugim. Na lato będzie w sam raz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przecież nic dziwnego, że ludzie piszą o Primal, że jest nudny bo to już ten sam schemat rozgrywki. Zdobywanie posterunków, oznaczanie wrogów, polowania na zwierzynę. Jest tylko parę nowych elementów jak wzywanie bestii i rozbudowa plemienia. Teraz ogrywam FC4 i Primala bankowo nie wezmę na premierę bo to ten sam Far Cry. Setting i jego odwzorowanie jak najbardziej na plus ale nie będę grał jednego FC zaraz po drugim. Na lato będzie w sam raz.

Czuję ten sam egzystencjalny ból odnośnie Far Cry jako serii.

Już za 'czwórkę' bałem się wziąść z powyższych powodów. Tą część najwcześniej w sezonie ogórkowym za 1/3 ceny.

Odnośnik do komentarza

Niby ten sam setting a mi się podoba, zbytnio nie muszą zmieniać czegoś co jest świetne. Podobnie jak w Assassynach a i tak się ogrywa ;). Od premiery fc4 też już trochę mineło więc z chęcią przyjmę nową odsłonę, ciekawe jak fabuła się potoczy, liczę na ich kreatywność bo pagan jak i vas byli ciekawi :D

Odnośnik do komentarza

z recki gry online dwa minusy, które pewnie idealnie podsumowują grę:
 

"uniwersalne mechaniki nie pozwalają serii ruszyć naprzód, niemal na każdym kroku widać kalkę doskonale znanych rozwiązań;
zbieractwo doprowadzone do granic absurdu;"

czyli znowu to samo, tylko w nowej skórce, z jeszcze większą ilością gunwa do zbierania
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...