Skocz do zawartości

Far Cry: Primal


Gość Soul

Rekomendowane odpowiedzi

Z ciekawości jakie są bronie, łuk, maczuga co jeszcze?

 

Z recenzji: W grze oczywiście nie znajdziemy karabinów, czy też innych snajperek, ale możemy korzystać z maczug, włóczni, łuków, bomb pszczelich, czy też kamiennych noży. Każdy z oręży na początku musimy stworzyć, a następnie otrzymujemy możliwość ulepszania lub przygotowywania nowych modeli.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jakie niekonczące sie włócznie? Mozesz miec dwie na raz na poczatku a jak rzucisz i nie znajdziesz to włócznia przepada. 

 

Po dwóch godzinach grania jestem bardzo pozytywnie nastawiony. Shcemat wiadomo podobny do poprzedniczek ale ten klimat! Jaskinie, budowanie spolecznosci we wiosce, szamani. Dla mnie gra milion razy lepsza niz kotleciany FC4. Jak ktos lubi takie klimaty 

 

No i kolega wyzej chyba troche niedouczony bo gra toczy sie 10k pne a łuk wynaleziono ok 40k pne a w niektórych zródłach nawet 60k pne. 

 

Dla mnie gierka jak narazie super, klimatem zjada poprzedniczke.

Odnośnik do komentarza

Jakie niekonczące sie włócznie? Mozesz miec dwie na raz na poczatku a jak rzucisz i nie znajdziesz to włócznia przepada.

 

Po dwóch godzinach grania jestem bardzo pozytywnie nastawiony. (...)

 

Dla mnie gierka jak narazie super, klimatem zjada poprzedniczke.

Ok trochę mnie nakręciłeś ;)

Kwestia po ilu dniach się znudzi.

Odnośnik do komentarza

dzisiaj dotarła kolekcjonerka Primala to wygospodarowałem 2 godzinki by pograć.

wrażenia mam mieszane. jest sporo zmian: poskramianie zwierząt, bardzo rozbudowany crafting, liczne drzewka umiejętności. i tym licznym nowościom akompaniują dobrze znane mechaniki z poprzedniczek jak zbieranie roślin, polowanie na zwierzęta i odbijanie "posterunków". dobrze że wież radiowych nie ma...

mimo wszystko wciąż wciąga jak bagno, można zagrać. jak ktoś ma niedosyt po czwórce to brać w ciemno

Odnośnik do komentarza

 

Jakie niekonczące sie włócznie? Mozesz miec dwie na raz na poczatku a jak rzucisz i nie znajdziesz to włócznia przepada.

 

Po dwóch godzinach grania jestem bardzo pozytywnie nastawiony. (...)

 

Dla mnie gierka jak narazie super, klimatem zjada poprzedniczke.

Ok trochę mnie nakręciłeś ;)

Kwestia po ilu dniach się znudzi.

 

 

Mi fc4 znudził sie po półtorej godziny. Primal juz dwie na liczniku i mam mega smaka na granie.Ale ja jestem psychofanem takich klimatów, czy to plemion ameryki łącinskiej czy prehistorycznych. To samo z gladiatorami. Dlatego w Ryse grąłem jak natchniony. A jak wiemy niektorym sie mogla znudzic po godzinie i calkowicie to rozumiem. Wciągające jest tez te budowanie wioski, odbijanie ludków i wrzucanie ich do populacji swojej wiochy :)

 

Kwestia tez utrafienia klimatem w gusta. Mi takiej gry brakowało, bo bądzmy tez powazni i nie porównujmy tej jakosci do turoka. 

 

Jedyne co dla mnie na minus to polskie tłumaczenie. Ja wiem ze chcieli byc fajni i wbic sie w klimat ale czasami niektore słowa przekręcone na "kali jesc kali pic" są troche na siłe. Np medwjed zamiast niedźwiedź. No bez przesady

Edytowane przez kanabis
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ograłem początek i muszę stwierdzić, że klimat 10/10 :), fajnie wymyślili z tymi czasami, zdecydowanie odskocznia od współczesnych fpsów. Zbieractwo i crafting świetny a grafika lepsza od fc4 co cieszy oko (dużo nowych ficzerów graficznych) więc jak na razie podoba mi się. Jeżeli platyna będzie podobna jak w poprzednich fc to z chęcią ogarnę.

Odnośnik do komentarza

Mi akurat ciezko powiedziec bo skupilem sie na powiekszaniu populacji i robie te poboczne. No to z czasem sie nudza no ale w kazdej grze tak jest z pobocznymi (prócz wieska). A jesli chodzi o misje główne to są ciekawe i fajnie zrobione. 

 

A jesli chodzi o survival to jest napewno ciezej niz w poprzednich czesciach bo zauwazalnie jest wiecej zagrozen w dziczy, barbarzyncy nie sa az tak grozni ale jest w chu.j drapieznikow. No i łatwiej zaje.bac lwa z kałacha niz maczugą (prawie niewykonalne) albo z łuku czy włóczni. Mam naprawde niezłe zdolnosci manualne ale przyznam ze raz przegrałem z mamutem i lwem. No i wpasc w zgraje 3 borsuków tez moze uprzykrzyc zycie xD

 

No i na poczatku trzeba uwazac jak sie strzela/rzuca bo jak nie wracasz dow ioski to moze byc bieda z surowcami do wykonywania broni. Mi w jednej misji np zabrakło strzał na niedzwiedzia i nie mogłem nic zrobic xD Na szczescie znalazłem drzewko i zrobilem 3 strzały ktore dzieki bogu wystarczyly na dobicie chama


Akurat z drewnem nie ma az tak problemu ale juz ciezej z krzemieniem ktory jest potrzebny czy to do zrobienia maczugi czy wloczni

Odnośnik do komentarza

misje wątku głównego są zróżnicowane i ciekawe. zadania poboczne to "farkrajowy standard", czyli nic nowego

gra nie ma nic wspólnego z survivalem, a trudno też nie jest. spokojnie można przyjąć na klatę do 8 kanibali (kiepskie AI). problem jest ze zwierzętami. do tej pory zginąłem 2 razy i w obu przypadkach z łap niedźwiedzia. teraz je omijam szerokim łukiem

 

jakby ktoś był zainteresowany to "ekskluzywne" misje mamuta z kolekcjonerki to kpina. są niesprawiedliwie trudne i nudne

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...