Skocz do zawartości

HALO 5 - Multiplayer: ARENA (ustawki, customy, dyskusje itp.)


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

No, że będzie BR,ka klasyczna do odblokowania (pewnie nie łatwo) to fajnie, ale resztę czuje prawie tak jak Ins czemu dałem wyraz już na grupie fb to się nie będę powtarzał. Te wszystkie skórki na bronie, kaski, plakietki i to epickie trzepanie piany wokół tego jest zwyczajnie chvjowe. Co nie zmienia faktu, że i tak będę grał bo nie umiem już w nic innego.

Odnośnik do komentarza

Klasyczna playlista? 343i widząc jej popularność zmuszone byłoby do powrotu do klasycznej mechaniki. Też bym chciał, ale wątpię.

Ty wątpisz a ja widzę fakty :D

 

 

Bravo:" We're working on a community playlist now and it should be live within the next month. It's been pretty incredible seeing what the Forge community has been able to build so quickly with the new toolset and we want to showcase some of those creations. As Bravo has hinted, we're also working on some new classic game types. We're hoping to release the first of those toward the end of February, testing permitting."

 

Swoją drogą to Bungie wystartowało z bieganiem a nawet turlaniem się, loadami, jetpackiem, armor lockiem wydając H:Reach. Przez co fanbase także jakiś tam w H:Reach powstał. Myślę że 343i by nie poszło w podobne ślady gdyby nie Bungie wcisło najpierw tego całego syfu. 

 

Anyway....przeszłości się nie zmieni. Ale przyszłość zawsze można. Więc, jestem ciekaw jak tak klasyczna playlista będzie wyglądać :)

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

Klasyczna playlista? 343i widząc jej popularność zmuszone byłoby do powrotu do klasycznej mechaniki. Też bym chciał, ale wątpię.

 

Wręczprzeciwnie

 

większość graczy woli nowe podejście do rozgrywki w Halo... w Reach oraz w Halo 4 żadna klasyczna playlista nie była popularna. A w Master Chief Collection najpopularniejsza odsłoną było Halo 4.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Seriom takim jak Halo nic nie pomoże, bez względu na to jak będzie wyglądać rozgrywka.

 

Od prawie dekady utrzymuje się popularność designu w klimatach modern warfare, a nawet jak kolejne części samego CoD'a idą w jakieś elementy futurystyczne, to bardzo bezpieczne i mainstreamowe.

 

Niestety zamknęliśmy pewną epokę w grach i obecne trendy są masakrycznie nudne. Na pastgenach nie wybiła się chyba żadna seria FPS ściśle w klimatach SF, a wiele produkcji takich jak Prey 2 zostało po prostu skasowanych.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Ej ludki, o co chodzi z tymi pakietami kart?

 

Otwieram taki i co z nimi mogę zrobić?

 

Wiem, że są karty, które dają xp x2 i je aktywuję, a co z tymi co dają jakieś bronie, pojazdy czy coś? Da się tego używać czy to jest dla picu na handel? 

Odnośnik do komentarza

Szalenie martwi mnie to co słysze na temat H5. Jestem juz na krawedzi znudzenia SW:Battlefrontem, albowiem wczoraj wbilem 47 range z 50 i nie bardzo bede mial motywacji do tego, zeby grac w to dalej, wiec jako marnotrawny syn chcialem do H5 powrocic, ale po tym co slysze nie tylko na tym forum konstatuje, ze nie ma do czego wracac... :/

Odnośnik do komentarza

przed premierą gry cały pomysł Areny z rangami, dywizjami, sezonami uważałem za świetny, będący odpowiedzą na to czego oczekiwali fani. 3 miesiące po premierze stwierdzam że cała arena to chyba największy minus gry.

 

Arena i dopasowywanie graczy jest świetne, nie grałem w grę która miałaby lepszy matchmaking (np. gram FFA i bardzo często mecz kończy się tak, że pierwszy gracz ma 25 fragów, a ostatni około 18-20), pojedynki są bardzo wyrównane, generalnie nic nie mam do zarzucenia poza samym przypisywaniem rang

 

- dostaje wprld na slayerze potem mnie przypisuje do diamonda

- idzie mi całkiem dobrze na swat i dostaje gold 6, czemu?

 

To co mnie najbardziej boli  to fakt że jak ktoś chce grać klasyczne 4v4 to ma TYLKO arenę. Nie wiem, może już nie mam cierpliwości i szkoda mi nerwów, moze wyrosłem juz z grania na poważnie, ale nie mam ochoty spinać się na każdy mecz, trenować co dzień i tryhardować. Jeżeli w arenie nie grasz na 100% możliwości to cie wszyscy zgniotą, zadepczą i jeszcze zteabagują zwłoki. Nie ma juz grania 4fun, jest tylko spina i bluzganie co chwilę. A jak ktoś jest lone wolfem to już w ogóle nie ma czego szukać w arenie...

 

Nie wiem, może sam sobie jestem winny że po skillu gra mnie przypisuje głównie do rywalizowania z onyxami i diamondami, za którymi czasami nie nadążam. Nie dziwię się że populacja w multi spada, bo ludzie albo przechodzą do warzone albo do innych gier (np. blopsa 3), bo jeżeli gra ma relaksować a zamiast tego wyłączasz konsolę wkur.wiony to coś jest nie tak. Ewidentnie brakuje social slayera (którego akurat wrzucili na weekend), gdzie jest w ogóle inny klimat i gdzie można samemu pograć i pofragować względnie bez stresu.

 

Gierka nie dość że pod względem mechaniki jest piekielnie trudna i kompletnie nie noob-friendly, skillgap jest duży, to jeszcze tworzą matchmaking tak, że bez regularnej gry nie ma co liczyć na dobry wynik, bo pro playery cię zjedzą. IMO gra będzie umierać, bo dla przeciętnego konsolomaniaka jest zbyt wymagająca, a nierankingowy warzone i big team slayer nie jest alternatywą dla kogoś kto woli klasyczne halo.

 

Nie do pomyślenia, że klasyczne, hardkorowe MCC będzie będzie bardziej 4fun niż nowe Halo.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

W sedno Mazz. Zrobiłem przy okazji resetu rang eksperyment (powtórzę się ale nie każdy siedzi na arenie na FB). Zagrałem w eliminacjach 9 meczy (1 zagrany normalnie) bez zabijania chowając się po kątach byle jak najmniej tez ginąc(ok 30 razy). Dostałem Gold 4 co jest po prostu śmieszne. Za co dostaje się choćby silvera o bronzie nie wspominając? To rangi dla szympansów bez kciuków?  A jeśli chodzi o granie to wolę właśnie pograć w warzona, który o dziwo zaczął mi się podobać jako rozrywkowy tryb bez większej spiny. Myślę, że 343 traktuje tę playliste jako duży social i na dłużej sociala jak choćby ten weekendowy nie będzie bo gra tak mało osób. Cały czas nie chcą pewnie dzielić ludzi a szkoda, bo wtedy na tych rankingowych siedziały by sobie tryhardy z usa a reszta dobrze by się bawiła na pozostałych.  Mnie powtarzalność map zaczęła już jakiś czas temu zwyczajnie męczyć, ma się wrażenie, że jest 5 map na krzyż.  Upatruje nadziei w Doomie4 jako leku na Halo. A co do rang jeszcze, to na bank jest zrąbane. przy pierwszym rankowaniu w listopadzie za swat i za ffa dostałem onyxa gdzie grałem na pewno gorzej niż teraz.

Odnośnik do komentarza

Maus, reset rang nie oznacza, że gra totalnie zapomina jak grałeś wcześniej. Twoje CSR z poprzedniego sezonu zostaje i gra sugeruje się nim gdy otrzymujesz range w kolejnym sezonie (przez co, jak byłeś poprzednio w Plat/Diam to nie możesz teraz spaść zbyt nisko). Ale zgadzam się, system rang działa dziwnie i jest dosyć nieprzewidywalny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...