Skocz do zawartości

HALO 5 - Multiplayer: ARENA (ustawki, customy, dyskusje itp.)


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ładny zastój na forumku, gracie jeszcze? Ja cisnę kiedy tylko się da. Pograłem dla odmiany trochę w H4 (MCC) i Wam powiem, że H4 jeśli chodzi o felling jest "prawdziwszym" Halo jak się tak porówna od H5. Seria coraz bardziej się oddala od korzeni. Ale nie mówię, że to źle, inaczej po prostu. Z innych rzeczy - fajny remake, czegoś takiego mi brakuje jak gram na zwykłych trybach bo szczerze rzygam już Rigiem, Edenem itp...

Odnośnik do komentarza

Wczoraj to jakaś (pipi)nia była z tymi dedykami z teksasu. po tych trzech tragicznych meczach co na warzonie graliśmy, grałem jeszcze sam godzinę na arenie - wszystko przegrane. Niemoc. Strzały nie dochodziły, kolesie jak z masła..no więcej takich akcji i kupie coda jak rok temu z mcc.

Nie rób tego. Ja kupiłem i pluje sobie w twarz......Dla mnie porażką było kupno MKX oraz COD:BO3. I nie mogę tego odsprzedać bo to digital ;(

Odnośnik do komentarza

Wczoraj to jakaś (pipi)nia była z tymi dedykami z teksasu. po tych trzech tragicznych meczach co na warzonie graliśmy, grałem jeszcze sam godzinę na arenie - wszystko przegrane. Niemoc. Strzały nie dochodziły, kolesie jak z masła..no więcej takich akcji i kupie coda jak rok temu z mcc.

 

No ja dzięki temu powiedziałem "pa pa" Halo 5 i zostaję przy: Titanfall, Rainbow Six Siege i Black Ops 3.

Odnośnik do komentarza

Czyli podzielacie moje odczucia co do jakości połączeń. Nie no, zbyt bardzo lubię Halo, żeby odpuścić ale szlag człowieka trafia jak developer wręcz zachęca człowieka żeby nie korzystał z jego produktu. Ciepli kolesie którzy nie giną, łokcie które nie zabijają, aim-boty z usa i cała reszta dla której jestem ścierwem do ubijania.  Nie no spoko Dracon, póki co sam siebie straszę ale i tak nie mam siana na nowe, growe wydatki. Choć był już moment, że chciałem wystawiać H5 na allegro, ochłonąłem jednak i staram się nie dać sprowokować na 100%. 343i to faje. Do tego jeszcze z fajki Locka robią głównego bohatera, usuwając mistrza szefa w cień, a w pizdu..

Edytowane przez mausenberg
Odnośnik do komentarza

haha, no bywa. Czasem też wyrywam sobie włosy z głowy ale tak też bywa nawet grając customy przeciwko swoim rodakom. Trzeba pamiętać że..............każdy człowiek na świecie ma inne łącze. Niektórzy dosłownie napierają nawet na internecie z komórki  :notsure:  W tym przypadku to nawet super dedyki nie pomogą. Po prostu łącze takiego człowieka jest śmieszne i nie do ogarnięcia. W dodatku myki z patrzeniem w podłogę albo kucaniem aby hitbox z głowy był mniej osiągalny, tym bardziej nie pomaga. 

 

Ps:W CoD są jeszcze większe jaja ale tam przynajmniej sobie tłumaczysz że broń miałeś słabszą itd.....ale gra tak czy siak jest łatwiejsza. Każde Halo jest najbardziej skillową grą na konsole. To takie Dark Souls w świecie FPS :P

 

Przez co wykonanie pięknych akcji przynajmniej w moim odczuciu wynagradza ten trud :

 

http://xboxclips.com/Dracon77/e665723c-ce1f-45a1-98b8-00eb5365634f

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

Tez czasem trafiam na jakis dedyk umiejscowiony na Marsie. Potrafie miec gry win/lose/win/lose i ostro napierdzielac i byc 20/10, a czasem 5/20 i nic nie wchodzi.

Niestety caly czas Burgery maja faworyzowanie i nic tego nie zmieni, chyba po prostu ich duzo wiecej gra ;)

Odnośnik do komentarza

Nie, ja to (pipi)e. Musze znaleźć inny odmóżdżacz na zimowe wieczory bo oszaleje. Chvjki z 343i pięknie zniechęcają mnie do swojej gry.

 

o, a to jest najpopularniejszy temat na hw:
https://www.halowaypoint.com/en-us/forums/6e35355aecdf4fd0acdaee3cc4156fd4/topics/dedicated-servers-eu/a65cf801-460d-49f5-abcc-4b172f736b3a/posts

Edytowane przez mausenberg
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Faktycznie ostatnio jest tragedia z tymi lagami, gra klatkuje, giniesz jak mięso armatnie w absurdalnych sytuacjach…  rage sięga zenitu.  I tu raczej nie chodzi głównie o jakość łącza tylko o serwer, który znajduje się na Wyspach Wielkanocnych. Szkoda że firma ma inne podejście do graczy z Europy, tak samo płacimy za usługę jak amerykanie,  a jednak jesteśmy tymi gorszymi.  Możliwe że jakby Nas łączyło głównie z Europą to szukanie meczu było by kalką z MCC zaraz po premierze....

Odnośnik do komentarza

Wczoraj wieczorem naszego czasu serwery ogólnie zdechły. Jak ja jestem ciekaw populacji w tej grze... pewnie zdycha to to strasznie więc gramy na tym ścierwie dedykowanym z usa.  Pod względem kwestii sieciowych 343i ssie mocno. A co było na starcie H4, przecież to samo jak nie gorzej. Jakby ta gra była za darmo to bym nie biadolił ale zapłaciłem tyle samo co hamburgery i co? (pipi). Ból tym większy, ze po prostu lubię te grę.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj wieczorem naszego czasu serwery ogólnie zdechły. Jak ja jestem ciekaw populacji w tej grze... pewnie zdycha to to strasznie więc gramy na tym ścierwie dedykowanym z usa.  Pod względem kwestii sieciowych 343i ssie mocno. A co było na starcie H4, przecież to samo jak nie gorzej. Jakby ta gra była za darmo to bym nie biadolił ale zapłaciłem tyle samo co hamburgery i co? (pipi). Ból tym większy, ze po prostu lubię te grę.

Ale w tym wypadku(wczoraj) to nie 343i zawiniło. Przez pare godzin cały xbox live zrobił (pipi)udu. Zapewne hakiery DDOS-ują.

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

 

Znamy skład drużyny Halo, który będzie reprezentować Polskę w Halo World Championship 2016. W teamie New Hope zagrają MaZZeoPL, TW Spartan, VesDD i Wolf063. Pierwszy mecz eliminacyjny odbędzie się 17 stycznia o godz. 17:00. Zapraszamy na transmisję na żywo na twitch.tv/xboxpolska.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom eliminacji: Dracon77, erozja, Hidqi, I D2 I Anna, JuanMag, KarCzo, lukaszehsp05, malysobol, Narutobis, oceanicpit, pelduchaPL, Psychoboby86, RacuchPL, RaptorPL, Razgriz PL, Syn Proboszcza, Szary Lis PL, szymon160.

 

Oglądajcie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...