Skocz do zawartości
Zapraszamy do wsparcia akcji Rehabilitacja i terapia Wiktora. Z góry dziękujemy!

Raptor

HALO 5 - Kampania & Cooperative (fabula, ustawki na coop, porady itp.)

Rekomendowane odpowiedzi

@oni Ja w 2015 przeszedłem ponad połowe sam na legendary, ale straciłem ochotę na gry i sprzedałem X'a ;p Teraz znowu kupiłem konsole i nabrałem ochotę na Halo po przesłuchaniu ost.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja skończyłem dwa razy, raz sam, raz szybki run w co-opie ale legendary nie ruszałem więc bardzo chętnie. Generalnie mam taki plan, że chce przejść całość H:MCC z kumplem bo kiedyś zaczeliśmy trójkę i grało się fajnie więc jest plan kontynuowania ale H5 zweryfikowałbym bo te dwa razy były dla mnie dość słabym przeżyciem w singlu, ale może coś się zmieni? To by się przydała czwarta osoba jeszcze, jakie godziny w ten weekend? Sobota wieczór?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja, swoim zwyczajem, przeszedłem piątkę kilkukrotnie w tym dwa razy sam na Legendary. Ogólnie bardzo lubię serie i jej "sandboxową" strukturę. Podoba mi się to że do wielu etapów można podchodzić na różne sposoby. Piątka pod tym względem jest całkiem niezła i dlatego mam wrażenie że  z każdym przejściem zyskuje w moich oczach (no może z wyjątkiem pojedynków z Wardenem xD). 

U mnie sobota wieczór odpada, nie ma mnie wtedy w domu. Preferowałbym, jeśli wam to odpowiada, piątek lub niedziela wieczór. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, oni napisał:

Preferowałbym, jeśli wam to odpowiada, piątek lub niedziela wieczór

Dla mnie wstępnie ok jest i piątek i niedziela ale to może się zmienić, ale póki co jestem na tak. 

@20inchDT a ty jak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@oni

@20inchDT A miałem pisać, że dziś pewnie nie znajdę czasu na kupienie HS'a. Może być niedziela. Jak będziecie mieć czas, to moglibyśmy zacząć nawet wcześniej. Przejrzałem wczoraj listę achievementów i chyba jednak legendary nie będzie konieczne, bo i tak trzeba przejść solo ;p Jeżeli wolicie obniżyć poziom do hardcore, to nie mam nic przeciwko. Chciałbym przy okazji zebrać jakieś mniej upierdliwe/wymagające co-op czachy i achievementy typu "zamorduj dwóch wrogów w tym samym czasie", bo solo nie da się tego zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ino legendary 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

spoko, zapraszamy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@creatinfreak @oni Pisałem już chłopakom, że nie będę miał dziś HS'a. Chciałbym przy okazji zdobyć różne acziki np. Enemy of my Enemy (pierwsza misja, pomóc elite przedostać się na wzgórze) czy np. w drugiej misji nie zabijac 2 hunterow w laboratorium i walczyc z nimi dopiero w hangarze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi